Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

1568101121

Komentarz

  • Na pół strony byłoby tego nic. Widocznie trzeba odpocząć. Daj sobie mały urlop, bo może tego ci potrzeba
  • ale ja dziś naprawdę nic w domu nie zrobiłam bo mnie nie było od 7,30 do 15 a że zmarzłam to siedziałam i piłam herbatę zamiast robić D. mnie wyręczał 
  • Widocznie tak trzeba. jak cię w domu nie było, to też nic nie robiłaś? tylko marzłaś?
  • jak mnie nie było w domu to :
    okno umyłam
     dywaniki takie malutkie 7 wytrzepałam
    dywan wyczyściłam 
    zakupy zrobiłam 
    firankę zawiesiłam
    ZMARZŁAM
  • Dziewczyno, nic to ja dzis zrobilam. Najmlodsza robiła za dzidziusia. Ty masz listę na caly dzień.
    Ja Cię naprawdę podziwiam.
  • @Nowa ja się nie przejmuję tą połową świata, ale sobą, że taka mało kumata jestem  ;)
    Było nie było poukładania mi chyba najbardziej brak  :-*
    Ale jak trzeba to we W......ku służę pomocą- nie ma to jak porządna mobilizacja od obcych.Popatrzą, poużalają się i od razu człowiekowi lepiej.  :D
  • brakuje mi tego dna od którego wreszcie się odbiję a to jak na huśtawce raz góra raz dół ,do wszystkiego można sie przyzwyczaić ale do tego nie potrafię 
  • @Nowa, zacznij od tego, co masz. za to dziękuj. W końcu od tego, czego brakuje mozna zwariować. to naprawdę jest studnia bez dna
  • te dno to nie materialne miałam na myśli i chyba mam pod nogami już to tylko kwestia tygodni i się odbiję znowu będzie jakiś czas dobrze
    mam
    dzieci
    przyjaciół tu na forum
    co dać jeść dzieciakom
    dziewczyny ubrane
    chłopak raczej też przynajmniej nie będzie sytuacji że do szkoły nie pójdzie bo brak ubrań
    względny spokój w domu
    leki dla M.A.D.
    kundla który nie odchodzi na krok ,biedactwo nie może spokojnie zjeść bo pani pilnuje
    nie mam
    chęci na nic
  • edytowano grudzień 2014
    brakuje kogoś kto pogoni mnie do roboty ,@Kiwi ,@Bea i nie wiem kogo jeszcze mogę prosić o porządnego kopa wigilia za dwa dni a ja w domu nie mam nic zrobione i to dosłownie :(
  • @nowa, pogońmy siebie nawzajem! U mnie ta sama sytuacja i nie ma kto mnie kopnąć w tę nieszlachetną część ciała. Dziś niedziela, ale jutro cię wykopię!
  • dziękuje przyda się
  • Dziewczyny kochane, będę rano na posterunku. Służę pomocą, ale proszę o to samo :D plan trzeba wykonać :)
  • Mamyyyyyyyyyyyyy!!! :((
  • edytowano grudzień 2014
    deszczu jutro chcę rano do 8 bo ślubny mi pomocnika chce zabrać już mi go brak kto będzie gotował ? :( a że robota idzie jak po grudzie to masakra będzie ale to nie ten wątek
  • @Bridget, kochana, co się dzieje?
  • edytowano grudzień 2014
    święta szybko sie szykuje jak są w środku człowieka we mnie nie ma świąt ,nie ma radości z oczekiwania na święta ,po prostu takie same dni jak inne a dzieci wymyślają świeta
  • @Nowa, będą i w Tobie, zobaczysz.
  • no ciekawe kiedy?
  • Nie umiem Ci na to odpowiedzieć. :(
  • wiem a czasu mamy aż całe 2 dni
  • @nowa,, nie bądź wygodna, nie czekaj aż samo przyjdzie. Poszukaj w sobie radości z powodu narodzin Pana jezusa. W końcu, gdyby nie te narodziny, żadnego nieba by dla nas nie było. Warto się wysilić i z miłości do Boga coś zrobić. A już na pewno warto wykrzesać w sobie odrobinę radości. Dla Niego i z Jego powodu.
  • Komu trzeba na rozruch? Może być kawa, pierniczki i dobre słowo.CO komu potrzebne.
  • Brakuje mi życzliwości ludzkiej,wkurza mnie rozczeniowość i postawa- należy mi się,i braku umiejętności wykrztuszenia głupiego- dziękuję, o!...
    Ech, ci nasi Polacy na emigracji
    :(
  • @Attena mój mąż chce się (wszystkich nas) do Was przeprowadzić, ale my nie mamy postawy roszczeniowej :) Tylko jeszcze musimy jakieś przydatne skille zdobyć :)
  • @kiwi
    A ta kawa i ewentualne słoneczko to gdzie i kiedy? :D
    Czasu mi brak...
    Ale już nie długo :D
  • Magdzik, kawa z pierniczkiem już.
    Słoneczko - se gdzieś poszło. Byłam z mamą i dzieciakami na grobach, to deszcz ze śniegiem wali.
  • Śnieg??? Gdzie śnieg??? Jaki śnieg??? :-O
    U mnie śnieg na obrazku.
    Kawka była rano w pracy... ;)
    Jutro też tam muszę iść.
    Ale nic to... :-*
  • ... zgody w rodzinie i głowy do szykowania Świąt...
    Zazdroszcze Wam tej pięknej, pogodnej "beztroski"....
  • ... zgody w rodzinie i głowy do szykowania Świąt...
    Zazdroszcze Wam tej pięknej, pogodnej "beztroski"....


    ja też zazdroszczę:(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.