Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

17810121321

Komentarz

  • edytowano styczeń 2015
    tylko po h...uk żyć i innych męczyć tego to ja już nie wiem
    no ale cóż brak odwagi raz a dwa forum ma długie macki i nie daje uciec czy dobrze? nie wiem dowiem się jak trochę się podleczę -wtedy będę wdzięczna szczęśliwa marzyła planowała
  • dziś brak kopa do roboty, nastrój trochę lepszy niż wpis wyżej ,
    brak;;
    -chęci
    -mobilizacji
    -serca
    -nastroju
    do pracy w domu ,jak dobrze ze mam moje skarby ,i że w środku jakby mniej się szarpię
  • Mam wszystko...brakuję tylko sił do przerobu tego wszystkiego :D

    Zatem sił, energii brakuje.
    Chęci są, możliwości są, siły mniejsze są...

    "Przytłacza mnie ogrom moich możliwości" :))
  • Brakuje mi Namorów... Przez tydzień przywykłam do towarzystwa ich familii i teraz jakoś tak nieswojo...
  • bata i kogoś kto by tym batem operował ,zresztą jak zawsze @Kiwi poratujesz pogonisz do roboty ,ale już jutro bo dziś to mi się nic już nie chce
  • @Nowa, nie ma problemu.


    Mnie brakuje koncepcji na pewne rzeczy. A czasu coraz mniej.
  • dziękuję ślicznie
  • Zawsze do usług ;)
  • mi też ciszy M. wrzeszczy skrzypiąc bo gardło ma chore i mówić nie może ,
  • spokoju finansowego. I to bardzo.
  • wewnętrznego spokoju wyciszenia ładu porządku ,i śpiących dzieci
  • u mnie dzieć już śpi, ale spokoju, wyciszenia, ładu i porządku też mi niestety brakuje:)
  • zeby się wyciszyć Nowennę Pompejańską polecam,reszta sama przyjdzie@nowa i @kitek,serio mówię.
  • w ostatnim czasie zdrowia w rodzinie...
  • zdrowia dzieci I cierpliwosci
  • snu troszeczkę...
    i od pn - pt męża w domu mi brakuje...
  • ....cierpliwości do dzieci i męża.........
  • pieniędzy ,chęci do życia ,poczucia sensu ,głowy która nie boli ,porządku w domu ,zwierzaków które są bez problemów ,cierpliwości ,wiary ,nadziei ,naprawionych rowerów ,normalnej pogody ,siły ,
  • to tak z grubsza a i brakuje mi takiej mnie nie marudzącej ,nie narzekającej
    talii osy
  • Będę nudna
    ale brakuje mi słońca

    Marnie się czuję
    jakaś taka osłabiona, głowa mnie boli
    zimno mi bardzo
    na piecu 70 stopni a ja w dresie, pod kocem i jeszcze kołdrą przykryta
    mam nadzieję, ze to tylko jakieś chwilowe
    a nie jakieś grypsko
  • @hipolit ja też dziś cały dzień się trzęsę z zimna ,głowę rozsadza dużo zdrowia ponoć ma być wiosna
  • Brakuje mi systematyczności w kładzeniu dzieci wcześnie spać i zorganizowania choć trochę czasu wspólnego dla siebie i męża.
    Dzieci duże i jeden mały, ale właśnie ten najmniejszy potrafi czasem zasnąć później od wszystkich..
  • cierpliwości ostatnio,bardzo :(
  • @nowa
    Jak zdrówko?
    Lepiej już?
    U mnie lepiej :)
    Czego i Tobie zycze :*

    No i slonce dziś swieci :)
  • @nowa jak się czujesz?
  • zimno głowa boli siły nie ma a miałam nieprzyjemną pracę i złą wiadomość córce powiedzieć źle się czuję jak widzę ją taką smutną ,dobrze ze ślubny pojechał to chociaż spokój do jutra będzie
  • pomysłu, jak pomóc synowi.
  • mamababcia,nie podpowiem bo sama sobie nie wiem\nie chcę pomóc
  • odwagę niestety trzeba wypracować- nie potrafię na pogodę ducha wiara nadzieja miłość to lek i nie rozpamiętywanie tego co było rozmowa z miłą sympatyczną osobą i staranie brać się z niej przykład -oczywiście piszę na swoim przykładzie nie wnikam jak u kogo jest


    no dobra skorom taka mądra to czemu tego nie robię? --bom durna
  • @Nowa, Ty mądra jesteś.
    Za Was+
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.