Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

1679111221

Komentarz

  • Dziewczyny, za Was +
  • Snu, snu brakuje w dostatecznej ilości
  • Olesia, Ty masz rodzinę, a my z małżem...? Chyba wymagania pracodawców plus nasze słabości, za dużo netu itp.
    Ciągle sobie postanawiamy, że będziemy się kłaść wcześniej...różnie nam to wychodzi.
    Olesia, a u Ciebie wieje? U nas duje.
  • edytowano grudzień 2014
    słońca ,a tak po za tym ale mi się humor poprawił aby na dobre
  • Bea musi być lepiej ,chociaż u mnie dziś wcale nie lapiej,po wczorajszym dobrym nastroju śladu brak
  • edytowano grudzień 2014
    @AgaMaria - u nas wiało bardzo w okolicach naszej wieczerzy (ok.17), potem przestało. Teraz cisza, tylko ciemno i ponuro, pada deszcz ze śniegiem. Na szczęście nie ma to dziś wpływu na moje samopoczucie. :D Odpoczywam. :) Poza słońcem nie brak mi niczego. Dobry czas.
    Jeszcze nie odespałam, ale mam nadzieję. :D
    No i czekamy na Dorotak. z rodziną. :x
  • Pradziwie rodzinnych Świąt, z dziećmi, z wnukami, pełnych miłosci, ciepła i radości.
    Jednak i tak cieszę się ze wspólnych Świąt z mężem w spokoju, zgodzie i miłości.
  • Umiejętności tworzenia relacji z ludźmi...
  • Olesia, miałam ten luksus, że odespałam. Spałam od 1.00 do 11.00 dziś. czyli ponad 10 godzin. Różnica w samopoczuciu jest powalająca. Pokój, spokojna radość, dystans, rozumiałam, co Wielebny na kazaniu mówił...itp.
    Pewnie b rzadko masz taką możliwość, ale jeśli tylko, to naprawdę warto się wyspać...
    Cieszę się, że masz dobry czas i pozdrów Dorotak z Rodziną
  • @Olesia - a co tam u Dorotak ,pozdrów ją serdecznie.
  • edytowano grudzień 2014
    Dziękuję za pozdrowienia.
    Dorotak. z rodziną właśnie szykują się do snu. Dzień głośny ;) , pełen wrażeń i bardzo dobry. :)
    Niestety, jutro już jadą dalej.
    Mam nadzieję, że uda mam się odwiedzić ich w G.
  • Mam nadzieję, że nie tylko dlatego, że popełnić ten wpis niecałe 2,5 godziny po północy ;)

    Mnie brakuje woli życia, a ze spraw prozaicznych - odpowiednich klatek dla gryzoni.
  • @Katia, a te klucze kiedyś znalazłaś?
  • Auto mi odmówiło współpracy. Wrrrrr.
  • Przykro mi.
  • tu jest ok - 5 ,wiatr śnieg lepsze to niż ten deszcz przynajmniej ściany wyschły zostały tylko zacieki ,kwiaty mi zdychają :(
  • U mnie sypało do wieczora. Jak w nocy dołoży jutro nie wyjadę od domu. Ani małżonek po pracy nie dojedzie.
    Lata mi trza.
  • u nas nie pada teraz ,brak motywacji żeby towarzystwo pokłaść spać
  • poczucia sensu siły chęci ciągle to samo kiedy to się skończy? kiedy zacznę tak na prawdę chcieć ,kiedy będę cieszyć się z tego co mam ,a mam z czego się cieszyć i to bez ściemniania
  • Popracuj nad tym, nad sobą. To nie jest łatwe, ale warto.
  • Można popracować nad cieszeniem się, zgoda. Ale myślisz, MamoBabciu, że nad chceniem też? Wszak problem polega na tym, że się nie chce chcieć :((

    No dobra, idę coś zdziałać, bo - jak dotąd - tylko nakarmiłam stado. Nie chce mi się. Ale zawsze* mnie pociesza, że działanie wbrew niechęci do działania daję większą zasługę :)





    *no, prawie zawsze, kiedy jestem w stanie w ogóle coś czuć.
  • Sama sobie odpowiedziałaś, @Katia na pytanie. Wszak paraca nad sobą to przekraczanie siebie. Powodzenia życzę
  • Nowa, a może to jakieś objawy choroby? Np. celiakia daje podobne objawy jak depresja..
  • Cierpliwości do ślubnego. ZNOWU rzuca palenie, a marudzi przy tym jak ząbkujące dziecko. Aż się cieszę, że pojechał do pracy.
  • Znam to aż za dobrze :(
  • @kiwi mój bez rzucania palenia taki jest
    @MartynaN lekarz powiedział że depresja zaczęło się x lat temu w ciąży
  • jeszcze żyję puki co
  • @nowa, obyś żyła jak najdłużej! I najlepiej bez tego paskudztwa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.