Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

falcfresh!!! Sukienki po 75 zł dla forowiczów :-) !!Biały Jeleń!!!

17810121328

Komentarz

  • Dzięki dzięki :) TO jeszcze mi powiedz, bo byłam uprzejma poklikać sobie co chcę i powkładać do koszyczka :D czy jeśli wyloguje się z waszego systemu, to mi to zostanie w koszyku czy mi wyrzuci?
  • edytowano listopad 2014
    @Anulcia - zostanie w koszyczku, a przynajmniej tak powinno być :-)

    edit:
    a jakby Ci jednak zamówienie z koszyka zniknęło to daj znać bo ja je widzę w sklepie.
  • edytowano listopad 2014
    Mam cały czas wyświetlone. Czekam do północy :D

    edit. Ty beszczelnie przeglądasz moje zakupy :P
  • hihi :-)
    bo ja sama byłam ciekawa czy ja te zakupy widzę, czy nie widzę :-)
  • I jak podobają Ci się moje zakupy? :) A może za ciężkie i kurier nie weźmie?
  • I o 22.52 zachodzę w głowę , co ty żes nakupowała :)
  • @Agnieszka82 - Ty weź zmień tytuł wątka!!! falcfresh - DARMOWA DOSTAWA!! może będzie większe wzięcie, bo tak nie każdy zagląda tu.
  • @Anulcia faktycznie! już zmieniam tytuł!

    podobają mi się zakupy :D
  • Aga, a znasz taką firmę?
    http://sylveco.pl/
    to są naprawdę świetne kosmetyki, myślę, że do entuzjastów Białego Jelenia mogłyby trafić.
    Ja używam od 2 lat kremów i żadne mi tak nie pasowały jak te. A jakbym tak miała Jelenia i Sylveco w jednym miejscu... to chyba bym została Twoją klientką :D
  • up!
    @Tusia dzieki za pomusl z ta firma :-)
    bedziemy sie rozszerzac powolutku i pomyslimy o tej firmie.

    @MartynaN - niestety nie maja tego produktu u nas w hurtowni. ale jak nam w lapki wpadnie to dam Ci znac :-)
  • Ok, to jakby ci, ja zawsze chętnie
  • @Bea za pobraniem 6 zł.
  • @Agniezka82. mam nieśmiałą prośbę, czy mogłabyś następną darmową dostawę zrobić po 25? Rozważ. Będę wdzięczna
  • o dzięki zamówię:)
  • Aga, a wypróbowaliście ich płyny do naczyń? Bo widzę, że produkują?
  • bedziemy probowac te plyny za jakis czas :-)
  • Ja pewnie po świętach będę zamawiać, u nas zawsze płynu do naczyń brak jak potrzeba. ale dobrze byłoby wiedzieć, czy ekologia nie zwyciężyła tu skuteczności.
  • właśnie testujemy płyn do naczyń :-)
    i zamówiliśmy kolejne fajne zestawy kosmetyków na prezenty świąteczne - nie tylko Białego Jelenia, ale też rexony, adidas, dove i inne - damskie i męskie - na przyszły tydzień napewno je wrzucimy do sklepu, także jak potrzebujecie na prezent czy coś - zapraszamy :-)
  • Aga paczka doszla dzisiaj. Wszystko super! Dzieki! ALE powiem Ci ze ta poczta to mnie zaskakuje... wiesx ze ta Twoja paczka dotarla dopiero ok17 do glownego punktu w Wolominie mimo ze nadana z samego rana. No smialam sie ze Wolomin taki wielki ze kurka paczka nie moze sie wydostac a potem 2h juz w Wawie na rozdzielni a potem u mnie :). Karton czaderski moja W. weszla do niego polozyla sie i kazala zamykac :)
  • Anulcia, to co ty kupiłaś???
  • A wiesz postanowilam wykupic Adze troche rzeczy ze sklepu ;)
  • @Anulcia widzisz jakie leniwce na tej mojej poczcie pracują :D

  • przyjechala nowa dostawa :-)
    mydelka nowe oraz zestawy kosmetykow nie tylko Bialy Jelen :-)
    wrzucam powoli na sklep i bede sie chwalic !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.