Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

falcfresh!!! Sukienki po 75 zł dla forowiczów :-) !!Biały Jeleń!!!

18911131428

Komentarz

  • dawaj dawaj... szkoda ze nie wczesniej ale do świąt jeszcze kawałek :)
  • ja czekam na pocztę... dostałam wiadomość, że paczka nadana, ale coś jej nie widać i mi smutno, bo liczyłam na to, że już sobie popiorę część rzeczy dla Anteczka... ;)
  • @tymka cos Ty! jeszcze nie dotarla paczka do Ciebie? a sprawdzalas na stronie PP gdzie jest Twoja paczka?
    ja wieczorem sprawdze jak bede w kompie.
  • ja chyba nie rozumiem, co tam do mnie piszą na tej stronie śledzenia przesyłek. Wklikałam nr przesyłki (całe szczęście nie skasowałam tego smsa :P), a tam takie cóś:
    Nadanie przesyłki2014-11-24 08:15FUP Wołomin 1
    Wysłanie SMS dla przesyłki2014-11-24 09:10SYSTEM
    Nadejście przesyłki2014-11-24 17:23UP Wołomin 1
    Wysłanie przesyłki2014-11-24 18:00UP Wołomin 1
    Nadejście przesyłki2014-11-24 19:54WER Warszawa
    Wysłanie przesyłki2014-11-25 04:16WER Warszawa
    Nadejście przesyłki2014-11-25 05:31UP Wołomin 1
    Wysłanie przesyłki2014-11-25 07:37UP Wołomin 1
    Czyli że co, ona sobie skacze po tym Wołominie :P?
  • omatkozcorkom! no rzeczywiscie meksyk!
    ja tam jutro zadzwonie i sie dowiem.
    no kurka paczka byla we warszawie i co  cofneli ja do wolomina?
  • Wygląda jakby cofnęli ją. Wiecie co, to co ja miałam za jazdy w zeszłym roku na WER Warszawa to szok... nic mnie nie zdziwi...
  • ok, to czekam na info, co tam Ci ciekawego powiedzą :)
  • @tymka jutro zadzwonię do Cię skoro priwy nie działają. rzeczywiście dziwy nad dziwami z tom paczkom Twojom ;-)
  • @tymka jezdeś? priwa na maila Ci chciałam wysłać w tem momęcie :D
  • tera jezdem, jbc
  • o!
    @tymka to idę maila słać. tera.
  • łokiej!
  • @Agnieska82, tak mi do głowy przyszło...wychodząc na przeciw potrzebom forum;)
    Może warto rozszerzyć asortyment o jakieś wcierki do włosów, preparaty przeciw wypadaniu włosów?
  • Małgoś, rozszerzamy powoli asortyment....ze względów finansowych :-)
  • Plus kosmetyki polskie już znane ale mało dostępne. Kto tam pilingi z Iwonicza polecał? @E.milia i jeszcze ktoś
  • To ja,fanka Iwonicza. Sole do kapieli tez ok.
  • Dzięki za namiary na nowe produkty dziewczyny :-)
    powoli będziemy wzbogacać nasz sklep.

    Póki co wjechała nowa dostawa zestawów świątecznych kosmetyków - nie tylko Biały Jeleń :-)

    I dodam, że 2.12 też mamy Dzień Darmowej Dostawy - tym razem na wysyłki kurierem oraz pocztexem48 :D
    bannerek w poniedziałek!
  • Jutro Dzień Darmowej Dostawy :-)
    Tylko jutro złóżcie zamówienie za min 20 zł a wyślemy je do Was darmową dostawą - kurierem lub kurierem poczty polskiej.

    Mamy wspaniałe zestawy kosmetyków oraz wypaśne nowe mydełka!

  • podbijam się,
    darmowa dostawa włączona :-)
  • @Agnieszka82

    Przyjrzyj się w wolnym czasie kosmetykom Bingo :)
    Stacjonarnie - przynajmniej w mniejszych miastach (jak moje Wygwizdowo) wybór prawie żaden 
  • Zamówiłam :)
  • Aga82, gdzie jest wejście do Waszego sklepu? Adres internetowy?
  • Już otworzyłam. To na pewno Wy? Biały Jeleń z łopianem na początku jest? Dobrze trafiłam?
  • Aga, przepraszam za może za proste pytania. Jak chcę zamówić parę tych Białych Jeleni, to co dalej? Płatność za towar przy odbiorze czy przelewem? Jak to jest?
  • Tak to my zdaje sie :-)
    Wkladasz do koszyka zakupy i dalej klikasz zloz zamowienie, wybierasz opcje platnosci i darmowa dostawe ofkors :-) i to wszystko.
  • Mozesz placic przy odbiorze albo przelewem-jak Ci wygodnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.