Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

cięte riposty i odpowiedzi ;)

124»

Komentarz

  • @Nika76 oj chciałbym ;;)
  • A przypomniało mi się jeszcze jak nasz znajomy, tata trzech synów mówi-nie sztuka mieć syna i córkę. Sztuką jest powtórzyć sukces!
  • Ja przy dwojce nasluchalam się jak to szkoda ze nie parka. Szok. Malo kto (to byly te lepsze komentarze) mowil ze moze za trzecim razem sie uda, albo do trzech razy sztuka.
    No coz. Pewnie jeszcze sie nasluchamy - oby w sumie :) - Jak Bog da to mam nadzieje ze się nasluchamy :)/chyba ze uda nam sie trafic na normalniejszych ludzi:)
  • Jak rodziłam drugie lekarz zapytał co jest w domu. Kiedy powiedziałam ze córka autentycznie się zmartwił oznajmiając że jest córka. Ja natomiast się ucieszyłam. Stwierdziłam że ja niw miałam siostry więc dobrze że one będą miały siebie.
    Natomiast kiedy sąsiadka wyraziła swoje ubolewanie sama jej powiedziałam ze w końcu młoda jestem i wszystko jeszcze przede mną.
  • "mamy nie ma w domu" +mina nieporadnej 15-latki. Działa.

    Mnie jeden gość w zeszłym roku powiedział, żebym zawołała kogoś dorosłego...
    Urocze to było, ale ewidentnie facet miał chyba wadę wzroku....
  • - I co, postaracie się jeszcze o córkę?
    - O córkę? Nie, jak już to o 3 dla równowagi.
    Gwarantuję, że nikt o nic już nie pyta.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.