Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

1177178180182183197

Komentarz

  • Maja zaczyna literować na głos, może kiedyś coś mi powie jednak :) 
  • M (2,5 l) klepie mojego męża, a po chwili
    "Tato, a może zamiast ciebie bić to się razem pobawimy?"
    Podziękowali 4mamababcia Agmar saga isza
  • Dla mnie wszystko to cud, nie mam oczekiwań, cieszę sie, ze moge być jej mama, bo to niesamowicie wdzięczne dziecko. Będzie, co ma być. :)
    Podziękowali 2kiwi In Spe
  • edytowano styczeń 2020
    Nigdy nie zapomnę, dwa lata i miesiąc temu: to jest mama, kocham mamę. 
    A wczoraj napisał mi na podeszwie "KAJTEK", bo jestem jego najlepszym przyjacielem. 
  • edytowano styczeń 2020
    Maja pisze, tzn zna litery i przepisuje słowa. W tym roku po raz pierwszy wszyscy własnoręcznie podpisaliśmy sie na kartkach świątecznych :)
    Podziękowali 1Agmar
  • moja wnuczka (prawie 3 latka) do swojej mamy:
    -jesteś śliczna
    - naprawdę jestem śliczna
    -tak, jesteś śliczny potwór.
    ...

    Marcysiu zjesz buraczki?
    -kuraczki ? nie!!
  • edytowano styczeń 2020
    Józio, chodź już spać.
    Nie idę. 
    No chodź już!
    Nie mogę.
    Dlaczego?
    Bo ja Ózio kocham mamę i śpię u mamy.
  • Wołam z pokoju do salonu: "Wiktor!" Nic. Wołam dalej. W końcu słyszę: "tak, królowo?"
    Podziękowali 3madzikg Agmar Rogalikowa
  • - Co robi tato?
    - Zbiera się do roboty. 
    - Do roboty? A potem do pracy?
    Podziękowali 2mamababcia mamuma
  • edytowano styczeń 2020
    Natala lat 4, miała zostać u naszej koleżanki, która jest bardzo drobna i szczupła kobietka.
    N:( rzczwym tonem ): Mamo, nie mogę zostać u cioci M., ona mnie nie dopilnuje, jest jeszcze za mała !
  • 6 latek Mamo wiem, co zrobic żeby sytuacja była napięta.
    ?
    I rozciągnął trzymaną w rękach gumkę recepturke. 
    Podziękowali 4mamababcia Polly awia kika0
  • @Ojejuju moi zazwyczaj podejmują takie filozoficzne tematy w samym środku gorączkowej bieganiny przedwyjsciowej  :# Trzeba się wrzaskiem przebijać przez ten filozoficzny słowotok, żeby w ogóle cokolwiek wyekzekwować   :p
  • Wiktor podczas wyścigów po salonie z bratem: "jestem zmęczony, zmiłuj się nade mną, u ciebie dusza szuka schronienia".
  • Janek 6,5 roku.
    Mamo, ten kot będzie żył krócej ode mnie bo to jest kot szybko żyjący.
    Podziękowali 4mamababcia Polly isza AgaMaria
  • rozdeptałam pająka :( 
    J (6,5) zachwycony: będzie co opowiadać kolegom 
    Podziękowali 2awia mamababcia
  • Nie wiem czy to dobre miejsce bo to sytuacyjne.

    Byłyśmy w muzeum II wojny światowej. Ja, moją Anka 8 lat, moją szwagierka i Olka lat również 8.
    Tłuczemy dziewczyna do głowy datę rozpoczęcia wojny. Olka nie może się skupić więc szwagierka dalej z nią tłucze mimo że jesteśmy w toalecie. Już poważnie zirytowana mówi że jeśli się nie ogarnie nie dostanie obiadu ( żart) ale Olka ma słaba wytrzymałość na żarty... Więc płacze. Na to wszystko pytam się mojej Ani czy nie chce siku, ona z fochem mówi że może i by chciała ale ja jej nie pozwalam (od kiedy jestem w ciąży zwracam jej uwagę żeby starała się sikać w domu). Tym wszystkim dialogom z zaciekawieniem przysłuchuje się obca kobieta. Zdając sobie sprawę jak to wszystko brzmi z uśmiechem mówię do niej... "Dobrze, że Pani nie pracuje w opiece społecznej" na co Pani...,. No, bo ja pracuję w MOPSie.......

  • @andora, :D Coś jeszcze dodała?
  • Już nic. Ale wyglądała na równa babkę.
    Podziękowali 2Polly nowa
  • Jak mam taką zaprzyjaźnioną panią w
    g( gminnym)opsie ,miałam do niej sprawę kiedyś, pojechałam z Jerzem , on siedział spokojnie w wózku ale  znudzony rozmową zaczął sobie obgryzać buta. Mówię do niego 
    - Synu no co ty robisz zaraz będę mieć kłopoty że cię nie karmię i buty z głodu obgryzasz ....
    Na to pani
    -Nic się nie martw,  przecież widzę że to dobre buty. 
  • andora powiedział(a):
    Już nic. Ale wyglądała na równa babkę.
    Ani chybi pani Apolonia  >:)
    Podziękowali 3Aneczka08 Polly andora
  • - Ojej, o czymś zapomniałem!
    - O czym zapomniałeś Kajtusiu?
    - O myśleniu! 
  • Czym wróciły wczoraj z Warszawy moje dzieci?
    Autostatem. :smiley:
    Podziękowali 3Polly mamababcia Rejczel
  • edytowano luty 2020
    Skatarzyna powiedział(a):
    Czym wróciły wczoraj z Warszawy moje dzieci?
    Autostatem. :smiley:
    @Skatarzyna,  ale to autostop był czy jednak auto z Tatem?
    Podziękowali 2madzikg Nika76
  • Z tatą. Oni też lubią zabawy językiem.
    Podziękowali 2Bambidu Klementyna
  • Moja Tereska pytana przez babcię co chciałaby dostać z okazji I komunii: 
    - Babciu ja już spelnilam marzenia: mam psa.
  • Plywamy w basenie, ja i 5 dzieci. 3 latek cos marudzi, mowie mu:
    -Bartusiu dzis ostatni basen w ferie, od poniedzialku szkola to trzeba skozystac z basenu i sie troche... (Tu chcialam powiedziec "pobawic", ale nie zdazylam, bo Bart skonczyl zdanie slowem "umyc")


    Ten sam syn, idzie do lozka:
    -Mamusiu wlozysz mnie do lozeczka?
    -Bartusiu, dzis mnie bardzo bola plecy.
    -Wiem, mnie tez  :D
    Podziękowali 3Ania D. Polly mamababcia
  • @Małgorzata32 na chwilę obecną to dwa nawet ;) jeden od sąsiada  stary, który do nas przychodził na michę i zapewnilismy mu dobrą  starość,  drugi sąsiada ale sąsiad o niego nie dba, nie karmi, więc siedzi u nas całymi dniami i nocami.
    Podziękowali 2Katanna Katia
  • Józku, nie jesteś dinozaurem. 
    Jesteś ludziem, chcesz czy nie chcesz.
    Podziękowali 3mamababcia Polly Katanna
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    @Odrobinka macie psa?
    Trochę w temacie.

    Do domku jednorodzinnego od kilku tygodni przychodzi pies. Zadbany, zdrowy, z obrożą. 
    Nie chce jeść, nie chce pić, nie chce za bardzo pieszczot. Wchodzi do salonu, kładzie się na grubym dywaniku i śpi. 
    Po kilku godzinach domaga się wypuszczenia i pojawia się następnego dnia. 
    W końcu zaintrygowany lokator przymocowuje do obroży liścik :" ten cudowny pies od dłuższego czasu przychodzi do mojego domu, niczego nie chce tylko spi. Pewnie ma swój dom, ale jeśli jego państwo nie mogą się nim opiekowac to ja go przygarnę na zawsze. Z poważaniem xy, ul. Z" 
    Następnego dnia pies ma liscik przy obroży 
    "Drogi Panie XY, bardzo dziękujemy za informację, to mój cudowny, kochany pies i pies moich cudownych dzieci. Mamy ich 6,najstarsze ma 6 lat a najmlodsze miesiac. Kochają naszego psa bardzo, ale psu czasami trudno znieść ich aktywność i płacz maluchow. 
    Ps. Czy następnym razem mogę wpaść na trochę i przespać się z godzinkę obok mojego psa? 
    Z poważaniem QT ul. D"

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.