Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1232426282976

Komentarz

  • edytowano grudnia 2016
    Niestety, skutek uboczny jest taki, że już nie bawią żadne popisy magików - bo znamy mechanizmy działania standardowych sztuczek
    edit: zdublowalo mi wpis. 
  • edytowano grudnia 2016
    Edit: zamiast powtórki wpisu o sztuczkach propozycje książek, które się sprawdziły i są koszerne:
    Wszystko autorstwa Roberta Kościuszki - najbardziej czytane w wiekun10-11 lat
    Wszystko autorstwa Johna Flanagana - Zwiadowcy i Drużyna - czytane z zapałem po wyrośnięcia z Kościuszki
  • edytowano grudnia 2016
    @Skatarzyna mamy piasek kinetyczny  z PEPCO jest spoko, ale to jedyny z jakim miałam kontakt wiec nie mam porównania. Dzieci chętnie się bawią.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • A jak nie wiemy, czy nastolatek lubi sztuczki i czytał powyższe książki kupujemy ukladanki logiczne albo gry planszowe. Na stronie rebel.pl można sprawdzić niemal każdy tytuł i zwykle recenzje są trafne. Jeśli nie testowalismy  gry w domu , zakładamy tam i generalnie, jeśli użytkownicy piszą, że jest dobra można kupować w ciemno. Ostatnio fajne gry były na promocji w Bonito w bardzo sensownych cenach - i mamy prezent dla bratankow i bratanic.
  • Prezenty do 20 zł. Podajcie jakieś pomysły bo zaczynam wymiekac. Co roku to samo  średnio razy 10. Jakieś gry? 
  • Chodzi o prezenty klasowe oczywiście. 
  • Monira może tutaj coś Ci się spodoba
    opinie w necie mają świetne: http://kapitannauka.pl/kategoria-produktu/strefa-ucznia/

    Podziękowali 2Monira kowalka
  • Dzięki,  piszcie jeszcze. Mało mam czasu.
  • @Monira, a w jakim weku dzieci?

  • @Monira : Story cubes mały zestaw - trzy kostki? Około 12  zł .
    Mini  Crystal Puzzle?

    Podziękowali 2annabe Monira
  • Tez miałam zaproponować te story cubes. Te mini zestawy u nas po 15zl. Moi najstarsi dostali wczoraj. Fajne.
  • Dla dziewczynki z 4 klasy kupiłam zestaw koralików z Lidla za 19,99 ;) - taki do robienia własnej bizuterii + czekoladowy Mikołaj i podobno byla zadowolona. Szymon dostal zwrotnie "wykopaliska" czyli kosci dinozaura w kawałku gipsu i jakiegos WIELKIEGo ;) lizaka, którego nawet nie widziałam i tez mu sie podobało .
  • Nie wiem, nie mam bladego pojęcia jakiego nerfa kupić chłopakom  :|

    Próbuje cos wyczytać w necie i nie moge sie połapać. Nie miałam nigdy tego w ręku- jak działa ręczna wyrzutnia jak automatyczna. Ktory najfajniejszy w okolicach 100zl. Help znawcy tematu!
  • proszę pomóżcie w kwestii pluszowego misia
    takiego zwykłego, w stylu Misia Uszatka, który przetrwa wiele ( ja takiego miałam)
    gdzie możnaby kupić takiego porządnego misia?

  • Może w endo?
    Podziękowali 1In Spe
  • Mam takiego misia, z sanatorium przywiozlam, niezniszczalny, ma hmmm 26 lat ;). I ciągle caly.

    A serio, w Smyku polecam, moj ma juz 9 lat i się trzyma dobrze, a od 5 lat jest intensywnie meczony przez potomstwo moje. 

    Firma smiky.
    Podziękowali 1In Spe
  • Smiki sa teraz niektore przecenione, ale takie srednie. Syn dostal misia takiego kolo 80-90cm, ma go juz 3 lata, czesto prany i mocno eksploatowany i sie trzyma. Kupiony w sklepie z zabawkami takim zwyklym w kamienicy ;)
    Nie ma niestety zadnej metki, zeby sprawdzic co to.
  • Polecam klocki Marioinex
  • Mój syn dostał wczoraj i są ekstra.. Takie małe konstrukcyjne
  • o to to samo co Bamp :) ciekawe które lepszej jakości
    bo z jakości Bampa nie jestem zadowolona
  • edytowano grudnia 2016
  • A co dla 3latka polecacie? Dla wszystkich juz prezenty mam, tylko dla niego nie. Klocków mamy sporo po starszym bracie.
  • @Aniuszka, u nas klocki właśnie, takie ze srubkami.do samodzielnego skrecania. I plecak, z krecikiem, krecika uwielbia, a o plecaku marzy, od kiedy starszy brat przynosi czasem zakupy w swoim.

    I koc taki na lozko, ale moi mają ogólnie fazę na koce i kocyki.
  • @Aniuszka KSIĄŻKI! 
    Przybijanki, duże puzzle, proste memo, jakies śrubki do skręcania, akcesoria plastyczne...
  • A jakieś śrubki, klocki konstrukcyjne dla 4 latka?
  • Elunia powiedział(a):
    Porządna czołówka albo jakiś scyzoryk z atrakcjami . Czołówkę już kupiłam kiedyś i był szał do scyzoryka ze śrubokrętami i innymi gadźetami właśnie się przymierzam.
    Mozesz polecic porządną czołówkę?
  • Joannna powiedział(a):
    mój Mąż zażyczył sobie coś takiego:
    https://sklep.avt.pl/elektroniczny-zestaw-edukacyjny-dla-poczatkujacych.html

    wklejam, bo może dla nastolatków lubiących takie rzeczy ktoś szuka :) 
    Zastanawiam sie czy dla 11 latkato sie nada?
  • dla naszego w sam raz!
    Podziękowali 2Małgorzata32 kowalka
  • potwierdzam Georello, tak!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.