Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1222325272876

Komentarz

  • ale co to znaczy? bo tam jest dużo, że kupione, o co chodzi???
  • Szkukam prezentu dla 8i10latka. W tym roku mam jakąś niemoc twórczą w wymyślaniu prezentów :(
  • Chcę  Kajtkowi kupić piasek kinetyczny, gdzie dobry znajdę? 
  • @Megan, chłopcom? Wojtkowi komplet Tytusów kupiłam, Maciek też czyta - moi 11 i 9. lat mają. 
  • Tak chłopcom, komplet tytusów odziedziczyli po tatusiu :) 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @Quintana, polecam, ciekawe konstrukcje mozna robić, chodzilo mi o to, ze 3 latek sobie nie radzi, ale 6 latek juz tak. Twój 8 latek na pewno sobie poradzi.


    Podziękowali 1Quintana
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Chcę  Kajtkowi kupić piasek kinetyczny, gdzie dobry znajdę? 
    Podobno w Factory w Ursusie byl w dobrych cenach, tylko nie powiedziala mi kobieta w jakim sklepie.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @Wela u mnie trzy dziewczyny i ja z dlugimi wlosami ;) A mojemu synowi to nawet sie rzepy nie chcialy do wlosow przyczepic, ma sztywne i sliskie :smiley: 
  • Sekrety elektroniki - ktoś ma z tym doświadczenia? Warto?
  • @Megan bardzo warto! Super zabawa dla małych i dużych, z funkcją poznawczą przy okazji. U nas kolejne dziecko, 4- latek obecnie ale to z pomocą taty lub starszego brata, sama chętnie cos konstruuje, tylko dziecko mi przeszkadza :wink: 
    Podziękowali 1Quintana
  • @Skatarzyna ;piasen kinetyczny, moim zdaniem dobry i bardzo tani jest w pepco.
  • edytowano grudnia 2016
    Piasek kupilam w empiku :wink: promocja była, ten oryginalny. Jeszcze nie testowany, bo pod choinkę będzie, zdam relacje po testach:)
    Edit.lit.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano grudnia 2016
    @Megan ;
    polecam tej samej firmy, co "Sekrety Elektroniki", takie "Klocki elektroniczne"- łatwiej się składa a trudniej się psuje:
    http://e.allegroimg.com/s400/018029/96e493ba47d7a538f24ba8df9a7e



  • @Joanna, my chcemy właśnie na gwiazdkowy prezent takie klocki kupić, duży zestaw, dla 6 latka, da radę samodzielnie?
  • Joanna dla 11 latka to już chyba nie bardzo co?
  • @uJa, ale są pewnie bardziej skomplikowane zestawy.

    Od tego wieku, ja już monety daję, albo na zakupy ciuchowe idę, ale ja mam chrześnice, same dziewczyny ;), to pewnie taki bonus, żeby mogła trochę w tym dziewczęcym świecie pobyć ;).
  • Sekrety elektroniki fajne są. Mamy zestaw do zrobienia "łódki" ze śmigłem bądź śrubą, można też zrobić wentylatorek lub latające śmigiełko.
  • dziewczynie już kupiłam właśnie ciucha :D ale z chłopakiem zawsze kłopot :) chyba jakaś książka i moneta i już no bo co innego
    Podziękowali 1MonikaN
  • @MonikaN - mój dostał na 7 urodziny, więc dla Twojego Janka na pewno będzie ok.
    @uJa - dla 11latka, chyba już nie... nie wydaje mi się, choć nie znam się za bardzo na chłopcach w tym wieku
    Podziękowali 1MonikaN
  • edytowano grudnia 2016
    mój Mąż zażyczył sobie coś takiego:
    https://sklep.avt.pl/elektroniczny-zestaw-edukacyjny-dla-poczatkujacych.html

    wklejam, bo może dla nastolatków lubiących takie rzeczy ktoś szuka :) 
    Podziękowali 1Wela
  • @Wanda- proszę przypomnij nazwę tego grającego pianinka, które polecałaś.
  • haha @Wanda ;
    mam takie założenie w tym adwencie, że nie chodzę po sklepach, żadnych poza spożywczymi, ale i tu staram się załatwiać wszystko w tych mniejszych

    Mam już obrzydzenie nie tylko na widok zabawek, ale nawet jak wchodzę do Piotra i Pawła. Te tłumy ludzi, te góry świątecznych słodyczy, tony wyciągaczy pieniędzy...
    To taki eksperyment - zobaczymy czy mi się uda załatwić wszystko przez internet...
    Prezenty już mam, różności do tworzenia ozdób i szopki - też.
    Potrzebuję jeszcze spodnie dla siebie i to jest trudne, bo spodnie jednak lepiej przymierzyć... 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Rogalikowa
  • edytowano grudnia 2016
    Dla chłopaków od 9-10 rż. można kompletować już sprzęt biwakowo - survivalowy.
    Latarki czołówki, scyzoryki, kompasy, śpiwór itd. (w sklepach intern. turystycznych bądź militarnych)
    plus trop sportowy - wedle dyscypliny. Decathlon tu rządzi.
    9 latkowi kupiliśmy zestaw wędkarski, bo przyjaciel "zajawił" go w tym temacie.
    A od św. Mikołaja gumowe przynęty były i Przegląd wędkarski.

    Fajnym prezentem jest prenumerata ulubionego.

    Aha - i strony z pomocami dydaktycznymi są inspirujące.
    Podziękowali 2Marcelina Joannna
  • właśnie przerzałam decathlon ale to młody piłkarz jest który ma już w temacie wszystko
    ciucha nie kupię bo ma specyficzny styl w którym się nie odnajduję :disappointed:
    survial absolutnie nie bo to taki "francuski piesek" po rodzicach :D ma być ciepło, miło i przyjemnie :)

    własnie wymyśliłam tarczę do rzutek może znajdę jakąś fajna
    albo ten scyzoryk ale mama jego mnie zabije za to :disappointed:

    może być też coś do pokoju bo będzie miał nowy
    ehhhh nie lubię chłopców :P:P nie umiem im nic kupić, ani się z nimi bawić:D
  • My na przykład mamy hojnych dziadków z obu stron i naprawdę gdyby się z nami nie konsultowali moglibyśmy być bardzo zawaleni.
    A tak dla 6 latka mamy zestaw elektronika, dużą wersję. 
    Dla 3 latka klocki i plecak krecika.
    (od nas)

    Od jednych dziadków: sztaluga i coś porządnego dla młodszego.

    Od drugich chcę kupić każdemu kocyk, bo akurat zmienili łóżka :),a marzą Im się minky od kiedy dotknęli tego materiału.

    Te Święta nas tak mocno nie zagracą :D jak te sprzed dwóch lat, nigdy więcej tyle prezentów.

    Mikołaj też z rozsądkiem.

    Jeszcze pozostają ciocie i wujkowie ;). To niech sami myślą, a może zapomną, to nawet mi na rękę ;).

    @Wanda, mam to samo, myślę ile przestrzeni życiowej nam to zabierze, zwłaszcza, że my w małym mieszkaniu, teraz w 5 będziemy i właśnie się odgruzowaliśmy prawie do końca już, żeby było miejsce dla 3 chłopaka na ubrania, zabawki i inne akcesora typu pieluchy itp. zostały zabawki dzieci w dwóch pudłach, nocą zadziałam, co by nie drażnić chłopców :D. I załatwione :D.

  • Kup mu piłkarską pościel.
    Szalik klubowy.
    Płytę Luxtorpedy
    Torbę na trening

    Tarcza bardzo ok.
    Podziękowali 1uJa
  • uwielbiam mapy na ścianie
    Podziękowali 1annabe
  • Fajna jest książka o Lewandowskim. Biografia napisana z myślą o dzieciach. 
    Podziękowali 1uJa
  • U nas domowy trzynastolatek  przeżywa okres fascynacji sztuczkami karcianymi i iluzjonistyką. Jest np. taki sklep.kuglarstwo.pl
    Do wyboru do koloru . Bardzo ćwiczą zręczność rąk i pamięć
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.