Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1252628303176

Komentarz

  • no exta kula też się nad nią zastanawiam !

    to co zakupy grupowe?
  • @annabe ta ktorą zslinkowałas jest chyba największa
  • My mamy taką własnie. Nie wiedziałam ze inne rozmiary istnieją. Dla mnie ta jest bardzo dobra, bo wszystko dobrze w niej widać.
  • Zamówiłam taką właśnie :)
  • w bonito czekałam TYDZIEŃ na przesyłkę (i to było ze dwa tygodnie temu), więc uwaga!

    niby pobrali kartkę do wysyłki paczkomatem na drugi dzień, ale do samego paczkomatu włożyli paczkę po 4 dniach...
  • jeszcze gry z serii Timeline mi się przypomniały :)
    my mamy Zwierzęta - bardzo fajne
    chcę jeszcze o historii PL kupić kiedyś, ale to już przy innej okazji
  • Jeśli chodzi o kule, to oprócz różnych rozmiarów są też różne stopnie trudności - różna liczba kroków.
    Ja kiedyś kupiłam największą (chyba 250+ kroków), ale jak się chwilę nią pobawiłam po kryjomu, to schowałam do szafy i nadal tam jest - stwierdziłam, że za trudna - to było ze 2 lata temu.
    Pół roku temu córka (wtedy 9lat) kupiła sobie taką ze 130+ krokami i ta już była dla niej ok, choć oczywiście żadne z nas nie jest w stanie przejść jej do końca... 

    Mam wątpliwości, czy to jest zabawka dla 5latka (przepraszam M32, nie zaglądałam tu i nie widziałam wcześniej Twojego pytania), dla mojego 7latka jest to na tyle trudne, że dość szybko się zniechęca

  • Cóż...może starszy brat da rade
    Podziękowali 1Joannna
  • Dla chłopców to ja polecam jeszcze tory dla kulek - my mamy dla naszego pięciolatka od roku i niedawno się fajnie zaczął tym bawić sam (sam budować), wcześniej bawił się tym co zbudowali rodzice :) My mamy Quercetti, ale widziałam też tory drewniane ( w tym roku były w Lidlu). Quercetti mnie odrobinę rozczarował jakościa wykonania, połączone ze sobą elementy nie są super stabilne niestety, ale pięciolatek daje radę bawić się i nie rozwalać wszystkiego.
    Podziękowali 1Joannna
  • Kupowalam cos na alle ostatnio, byl komunikat, ze inpost ma spore problemy z dostarczaniem przesylek, a druga paczka na ktora czekam (do paczkomatu) musi poczekac, az w paczkomacie bedzie miejsce. Niestety goracy czas teraz.
  • Podbiję sobie pytanie, czy znacie koraliki beados / blndeez itp? Można do tego dokupić jakieś podróbki koralików, kompatybilne z podkładkami?
  • U nas jak w paczkomacie nie ma miejsca, to kierowca siedzi cały dzień na miejscu i można odebrać osobiście.
    Podziękowali 1tymka
  • My mamy przed blokiem mało oblegany paczkomat,  tak naprawdę to on jest dla naszego kawałka ulicy,  w okolicy jest jeszcze kilka. Super nam zrobili. 
  • U mnie tez w okolicy kilka, normalnie nie ma problemu, ale teraz widac sporo osob korzysta.

    Na allegro widzialam zestawy uzupelniajace koralikow tych wodnych. Zaraz popatrze, bo byly niektore tanio.
  • http://allegro.pl/showitem/description/6637693867.html

    Te cenowo drozej, ale napisali, ze oryginalne od cobi.
  • 21:30 kurier właśnie dostarczył przesyłkę l. Współczuję tym facetom. Wiem, ze raz w roku tak mają, najbardziej pracowity czas, to grudzien. Pewnie pieniądze za tym idą.

    Ale jednak od 7 rano do teraz, a i niewiadomo czy koniec pracy, pewnie nie. Jeszcze się rozliczyć itp. 
  • Ostatnio tez i tym gadaliśmy z M. 
    Masakryczna taka praca. 


  • edytowano grudnia 2016
    mamuma powiedział(a):
    Kupowalam cos na alle ostatnio, byl komunikat, ze inpost ma spore problemy z dostarczaniem przesylek, a druga paczka na ktora czekam (do paczkomatu) musi poczekac, az w paczkomacie bedzie miejsce. Niestety goracy czas teraz.
    U nas tzn. w Józefowie pan z inpostu czeka w samochodzie z paczkami, więc w sumie nie jest to uciążliwe, bo można odebrać albo z szafki albo z samochodu :)
    kocham paczkomaty! dla mnie dużo wygodniejsza opcja niż kurier, bo kurier zawsze przychodzi o innej godzinie niż napisze w smsie, w dodatku jest to zwykle godzina gdy jadę po dzieci... zostawia wtedy paczkę w sklepie na dole, ale jak zamawiam jedzenie dla kota na przykład to niekoniecznie mam ochotę je wnosić na II piętro...

    ps. sorki dopiero doczytałam, że Ola napisała to samo :)
  • @Joanna dostałam info ze moja paczka czeka własnie w Józefowie na zwolnienie miejsca w pavzkomacie- zastanawiam sie czy ten stojący pan moze ja mieć czy muszę czekać na wiadomość ze jest do odbioru?
  • raczej musisz czekać :(
    u nas to samo... 
    gdyby pan czekał w samochodzie to by napisali
    Podziękowali 1annabe
  • chyba będę mało oryginalna bo kupiłam 3-latkowi na prezent fotel obrotowy z Ikei
    pocieszcie mnie, ze podoba się to dzieciom
    czy ktoś ma?
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • jeśli tylko pozwolisz mu się kręcić do woli to będzie zachwycony
    Podziękowali 2Ania D. Skatarzyna
  • @In Spe, my po kocyku kupiliśmy na łóżko ;).

    I do tego zabawki też, ale myślę, że z kocyków się ucieszą.

    BTW jak się nie ucieszy? Będzie Jego i tylko Jego? To już ma powód do radości, dorośleje, ma swój własny fotel.
    Podziękowali 1In Spe
  • Juz pozamawialam dawno i mam schowane pod schodami :-) 
  • To dobrze, że pamiętasz, gdzie schowałaś. JA prezent dla męża na Mikołaja znalazłam 6 grudnia wieczorem. Cały poprzedni wieczór i w ciągu dnia szukałam :(
    Podziękowali 1annabe
  • Kredki super! Jak uja kupisz, przetestuj czy faktycznie są takie super, to sprezentuje moim.
  • Tylko czemu cena taka wysoka?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.