Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1272830323376

Komentarz

  • Podbije Geomaga...

    a dla siebie spytam o dobre balony do girland na przyjęcie urodzinowe...?
    Żeby cienkie, badziewne pękające nie były.
    Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na allu lub producenta? Pompkę warto kupować? W zeszłym roku pompowalismy ze 100. cały wieczór ;-)
  • edytowano maja 2017
    Z balonami nie pomogę, bo kupuję w hurtowni koło siebie ale pompkę -o tak,bardzo warto.Wszystkie bale szkolne obskoczyliśmy na 2 pompki-a przy balach jest pompowania trochę :wink:
    No i nie ma ryzyka ,że balon strzeli w nos podczas dmuchania.
  • uJauJa
    edytowano maja 2017
    Balony włoskie lub gemar.  Innych nie warto. 
    sklep animatora ma w dobrych cenach
    Podziękowali 1wiesia
  • Już kiedyś o to pytałam ale zapytam jeszcze raz.
    Doradźcie jakiś fajny karebin plastikowy dla 8latka. Fajnie by było żeby był. Trwały a nie tak jak te odpustowe co się łamią najwyżej przy trzecim użyciu i był na kulki.
  • @uJa pieknie dziekuje! A czym pompujesz? Polecisz cos?
  • nie polecę, zepsułam już z 6 ręcznych pompek do balonów i szczerze to nie wiem jaką kupić następną, teraz mam taką na nogę ale niewygodnie się pompuje bo trzeba dwie osoby

    ponoć ta ze sklepu animatora (znajdziesz ją przy balonach do modelowania) jest niezła, ale jeszcze nie kupowałam
    Podziękowali 1wiesia
  • @maliwiju oczywiście nerf :) 
    Do wyboru do koloru. I bezpieczny bo strzalki piankowe lekkie i mocny trwaly plastik.
    Podziękowali 1Joannna
  • Właśnie chodzi o inny niż nerf bo Witek jest albo powstańcem warszwskim, albo Pileckim albo komandosem snajperem musi być taki stylizowany na prawdziwy.
    Podziękowali 1annabe
  • Stylizowane, metalowe pistolety, na allegro jako zapalniczki, gaz lub żar trzeba wytracic i można się bawić:)
  • Są takie plastikowe ma kulki żelowe.
    Takiego szukam.
  • obydwie dobre
    Podziękowali 1Aga85
  • dla mnie lepsze duplo bo potem mozna rozwijac o inne klocki
    Podziękowali 2Aga85 Joannna
  • Ja bym też wybrała duplo
    Podziękowali 2Aga85 annabe
  • W szkole naszych dzieci ostatnio hitem jest coś takiego:

    Podziękowali 1draconessa
  • widziałam to dziś w sklepie i się zastanawiałam co to :D
  • Fajne to, mojej najstarszej by sie podobalo, ona lubi takie zabawki.

    Ale mi sie ta kosiarka podoba ;)
  • A jak to sie zwie?
  • hand spinner, czy jakoś tak
    są w Świecie Dziecka w Falenicy 
  • Czyli powinny byc w wiekszych sklepach zabawkowych? A drogie to cudo?
  • wczoraj googloealam to na necie od 20 do 50 zl.
    Podziękowali 1mamuma
  • Mój Antek ma teraz wielką fazę na magnesy
    tata jakiegoś kolegi z klasy pracuje chyba gdzieś,gdzie się używa magnesów i ten kolega przynosi mnóstwo tego do szkoły i rozdaje kolegom - np takie małe magnetyczne sześcianiki (ma ich już chyba ze 40)
    do tego dostał od kolegi na podwórku 12 pałek i trzy kulki z geomaga i z tego razem z sześcianikami buduje różne rzeczy
    oboje z córką bardzo marzą o większym zestawie :) ale raczej na sam geomag się nie zdecydujemy, tylko na jakiś tańszy odpowiednik
  • edytowano maja 2017
    Fidget spinner to ustrojstwo  sie zwie- w UK szal. mozna tez dostac na amazonie.

    Co do karabinow - wszystkie na kulki, nawet te zelowe, moga byc niebezpieczne. Wystrzelona z bliska w oko kulka zelowa moze byc przyczyna powaznego urazu, wiec wszystko zalezy od dojrzalosci dziecka. Ale wszak do jakiejs zabawy i bez kulek moze uzywac. Jesli ma wygladac prawdziwie, to proponuje poszukac BB guns na amazonie , eBay albo allegro.

    Marek tez uzywa do zabawy kapiszonowca firmy Edison Giocattoli - dymek leci i luski wyskakuja, jak z prawdziwego.
  • edytowano maja 2017
    Dla maluchow - przedszkolaków polecam pistolet na bańki ze smigielkiem. W pepco za 9,99. Do tego warto kupic plyn duzy (kolejne 9,9zl) chyba ze ktos dobry robi sam., bo idzie jak woda. U nas zabawa bankami trwa juz ktorys dzien i pistolety na banki przyciagaja wszystkie dzieci z jqkimi sie spotykamy. Wszyscy sie bawia... Dawno tak nam zabawka nie podpasowala.
  • Polecicie jakieś hulajnogi dla 2-5latka?
    Na kostce brukowej się sprawdzą czy bez sensu zakup na takie warunki?

    Wymyśliłam na DD jakieś ustrojstwa jeżdżące na taras.
  • @wiesia, my mamy z Decathlona oxelo dla starszego (taką do 100 kg i 180 cm) oraz globber dla młodszego (do 50 kg). Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dużo jeżdzą, bardzo często. Od roku mają, no nie wyglądają jak nowe ;), trochę się poobdzierały, ale jestem bardzo zadowolona z nich.


    Podziękowali 1wiesia
  • @wiesia tez polecam decathlonowe oxelo. 2,5 latka ma trojkolowa, smiga po kostce, asfalcie i nawet po trawie. Solidnie sa wykonane. Trojkolowa 80zl kosztowala.
    Podziękowali 1wiesia
  • Ough... serio 80pln, faktycznie... paczę jakieś MiniMicro za 300pln... kosmiczna różnica!
  • My za Globbera 200 zl placilismy, rok temu.
    A za tę większą oxelo 250 zl. Jako, ze zakup na lata i będzie dziedziczony zwlaszcza globber nie żałujemy wydanych monet.
    Podziękowali 1wiesia
  • Opisałam mój problem AktywnemuSmykowi, uczciwie napisali, że najlepsze są takie jak Malgorzata proponuje. Tylko, to są 2 kołowe z tego co widzę... moja 3-latka nie będzie miała pożytku.
    Te Micro ratuje podest z tworzywa który się ugina i amortyzuje nierówności bardziej niż sztywny np. alu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.