Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1293032343576

Komentarz

  • Z jednej strony racja lepiej kupić coś porządnego na lata tylko co jeśli się okaże że dziecko po 2 razach już nie chce być krawcowa tylko np malarka a samej się nie szyje?
  • @Agnicha Tylko nie zawsze zwróci ci się to co w nią zainwestujesz,i tak jak tu w okolicy nie słychać żeby ktoś szył szukał maszyny a na pewno nie takiej przystosowanej dla dzieci i do tego porządnej ,tak więc bym dała 500 na maszynę leżała by powiedzmy dwa lata na początku by oczywiście była używana a potem było by różnie i ktoś by mi dał za nią np 100 zł to jaki jest tego sens
    Choć może być i tak że kupi się gorszą maszynę i dziecku się spodoba na tyle że będzie trzeba np za rok kupić te porządna
    I szczerze jestem głupia w temacie bo mała moja znowu chce szyć na porzadna maszynę mnie nie stać z niższej klasy nie wiem co wybrać na olx u nas w okolicy są same stare złomy z szafkami i często pisze że stan nieznany mówię o kwocie na którą mnie stać 
  • U nas hotel jest gra dubble. Super jest i można grać spokojnie od 4-5 lat z rownymi szansami. Tz. Nie ma potrzeby specjalnie przegrywać.:)
    Podziękowali 1Milamama
  • Mini jest dla małych dziewczynek. Nastolatki nawet młodsze szyja na dużych bez kłopotu.
  • Żeby sama mogła zbierać to musi mieć skąd wziąć do zbierania , ona nie dostaje rządnej gotówki a nawet jak dostanie i jest kwota powiedzmy 10 zł na miesiąc czyli zbierać by musiała ze 4-5 lat ,to już jej wtedy taka maszyna średnio będzie potrzebna
  • A paluchy będą całe przy takiej normalniej maszynie
  • To teraz podpowiedz jeszcze model i np czy używaną można kupić jak wybrać , nie mam miejsca na maszynę z szafką 
  • Czy znacie jakąś książkę z piosenkami do śpiewania dla dziecka 7 letniego z płytą do sluchania? By się osłuchać, a potem samemu śpiewać? Córka bardzo chce śpiewać.
  • Arka noego
    Podziękowali 1Wela
  • Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali.  U nas słuchają tego maluchy.
  • annabe powiedział(a):
    Arka noego
    też chciałam napisać, ale z telefonu nie lubię :)
    moi chłopcy poza jednym raczej nie uzdolnieni muzycznie - a śpiewają przy płycie i w każdym innym momencie arkę wszyscy - od 3l do 13l (przy czym ten jedyny z dobrym słuchem narzeka że bracia fałszują ;) )
    ale najlepsza najmłodsza (8m) - nawet jak załamka największa i włączą jej płytę arki to od razu nóżki zaczynają machać do rytmu ;)
    teksty arki noego są łatwe do znalezienia w sieci
  • My mamy nową grę, hehe, Sherlocka dla dwóch osób. Fajna sprawa. Jeszcze bierki zanabędę i będzie super :D 
  • edytowano grudzień 2017
    Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali. 

    A ja gorąco pragnę, żeby kiedyś to nagrali z głosami dziecięcymi, albo jak po dorosłemu, to mniej operowo. Książka (estetyka, ilustracje)  i pomysł cały super, ale na samo wspomnienie, jak to jest zaśpiewane, to mnie dreszcz przechodzi... I bolą zęby.

    (Ale to moja wiejska i folklorna dusza tak łka. Może innym nie łka ;)

    U nas Fasolki z YT lecą gromko, piosenki harcerskie i turystyczne, folklor (Do słuchania i oglądania "Rokiczanka" na YT jest bardzo przyjemna), z naszych lokalnych - Małe Słowianki, Mali Krakowiacy. Z płyt bez książki - piosenki patriotyczne, my bardzo lubiliśmy nagrania z "Lekcji śpiewania", prowadzonych przez Loch Camelot.

    Książki z płytami - muszę pomyśleć, bo teraz już późno. I zapytam koleżanki - muzyka, muzykologa i folklorystki w jednym (plus matki 3, w tym 2 dziewcząt, jednego 8 letniego :) )


    tu link do "Lajkonika" MS:

    Co do zasady - to uważam, że piosenki/ przyśpiewki ludowe/ zabawy dziecięce - to jest najlepsza muzyka na początek do śpiewania i grania i tańczenia. 
    Dla dziewczynek jeszcze bonus w postaci różnorodnych strojów regionalnych, bomba po prostu! 
    Podziękowali 2uJa MartusKa203
  • Tak jest. Fa śpiewa i tańczy w zespole ludowym. I nie chce przestać. Nie dziwię się. Ale logistyczny ciężar duży... 
  • My tanczymy i śpiewamy w zespole ludowym. Tylko czemu jeszcze płyty nie dali nam nagrać..uwielbiam folklor i pieśni patriotyczne! 
  • POMOCY!!!
    Prezent dla 13-latka, który nie wiem, czym się interesuje... I 50 złotych max. Może ktoś coś podpowie, bo mnie witki opadli...
  • Czy ma ktoś klocki play big bloxx?
     jakośćia zbliżone do duplo, czy jakis chłam? 
    Maja fajne zestawy ze świnka Peppa 
  • @Rien mój 14-latek zapraszał kolegów na urodziny i dostał książki Spod zamarznietych powiek i Ucieczka na szczyt, latająca piłeczkę Flight ball, koszulkę sportowa i kostkę rubika. Bardzo zadowolony, ksiazki przeczytał w ciagu kilku dni. Piłeczka się już popsuła, ale też miała powodzenie ;)))
    Podziękowali 1Rien
  • Które klocki drewniane magnetyczne wziąć? Za duży wybór w Internecie a na żywo żadnych nie widziałam. Boję się że słabe magnesy będą, i bedzie płacz jak budowla się rozwali.
    Kto ma kto poleci?
  • Juz zachwyciłam się klockami kooglo. Polskie.
    Podziękowali 1Joannna
  • Polecam grę kolorowe gąsieniczki. Fajna zabawa, i cenowo spoko.
  • Kupilam na stronie patatoy. Przyszly w półtora dnia. Szok. Nie spodziewaam sie ze przed świętami będą.
    Super zabawa. Sam sie bawil dlugo, ze mną, mlodszy brat podbiera. Myślę że się nie znudza. Klocki drewniane magnetyczne kooglo.
  • Udało mi się zrobic projekt z dziecmi na głowie i stwierdzilam nadmiar na to wydam zamiast przejesc. Choć coś zostanie. Wiecznie sobie żałuję. a pieniedzy nadal nie ma. Jeszcze kiecke sobie kupię, mam upatrzona w Internecie, tylko stacjonarnie chcę przymierzyć.
  • No cena jest nieprzyzwoita. Ciekawe czy można by takie samemu zrobic, ze zwyklych
  • Prezent na roczek dla dziewczynki do 100 zł? (pierwsze dziecko, więc jeszcze nie ma mnóstwa zabawek;))
  • Konik little tikes  :)
    Podziękowali 2uJa wiesia
  • Jezdzik w różu. Wozek dla lalek. Duplo-zawsze
    Podziękowali 1uJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.