Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1303133353676

Komentarz

  • @uja,

    mam córeczkę ciut ponadroczną. Szał u nas to takie pudełka: http://mamimami.pl/home/1113-klocki-z-obrazkami-w-lesie-djeco.html


    Obnosi wszędzie samo pudło, w którym są zapakowane, buduje i rozwala wieże z nich zbudowane, siada na nich, staje na nie, przewala. Naprawdę bardzo je lubi. Niby mało efektownie to wygląda, a bardzo fajna zabawka. Polecam. Naprawdę.  
    Podziękowali 1uJa
  • Mamy dylemat, Mąż dużo używa w domu narzędzi, nasz 1,5 roczniak się przy tym krząta, czasem weźmie wkrętaki (ostre). Nie mogę patrzeć. Nikt go nie pilnuje, bo jesteśmy zajęci robotą. Czy on się pobawi swoimi drewnianymi? Skoro tata ma prawdziwe?
    Mąż się śmieje, że mi doliczy 30min do wychodnego i mam w markecie budowlanym kupić małemu jakieś gumowy młotek, miarę drewnianą = bezpieczniejsze, prawdziwe narzędzia.

    A drewniane lub plastikowe narzędzia? Czy taka zabawka ma w tej sytuacji sens?
    Polecicie jakieś dobre? Czy skorzystać z rady mężowskiej?


  • Ładne @manna ! To konstruktor, bardziej szukam imitacji narzędzi. Tylko czy to ma sens przy dziecku które woli prawdziwe kredki, prawdziwe RTV, prawdziwe psy... itd ;)
    po prostu te drewniane są takie śliczne... (że chyba to jest argument dla mnie ;) )
  • @wiesia, a może zapytaj w wątku czy ma kto do oddania. Drewniane są drogie, a może komuś zbywają? Zobaczysz, czy czepi. :). Jak czepi, to dokupisz nowe. Ja, niestety, nie mam.
    Podziękowali 1wiesia
  • o dzięki... tyle dobrych rad! zajrzę też na stronę ikea
  • Kupilismy synkowi ikeowskie narzedzia w skrzyneczce. Bardzo fajne, bardzo ladne a ten smyk i tak woli tacine, prawdziwe i tylko patrzy skad by tu wytrzasnac śrubokręt, gwozdzie ze o wkretarce nie wspomne :)
    Jak w lutym tata skrecal mu lozeczko - Maly odsuwal tate, zabieral mu wkretarke i chcial siam. "Dzieki" temu cale przedsiewziecie trwalo 3 razy dluzej ale nie szło inaczej, bo nasz Dobromirek byl w swoim zywiole.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • I jeszcze duże śruby i nakrętki do tego. Zabawa super a jak przerażona babcia łapie się za głowę, to mówisz że dziecko ćwiczy motorykę małą ;)
    Myśmy kupili młodemu dwuletniemu pas z drewnianymi narzędziami. Pas fajny, ale miarka, poziomica, śruby, lepsze prawdziwe. A wkrętarka to wogle najlepsza zabawa ewer ;) 
    Kup prawdziwe chociaż licz się z tym że te od taty i tak będą lepsze ;) 
  • Ja moich chłopakom kupowałam prawdziwe. Miarka zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem. Obcęgi, krótki niezbyt ostry śrubokręt, klucz może być.
  • Elunia powiedział(a):
    I latarka
    Na czoło! Obłęd w oczach - wszystkich - i dziecka, i patrzących mu w oczy ;).
  • Będę działać :) Bardzo dziękuję! Torbę mamy boscha, mały majster będzie zadowolony... ;)

    A pytanie jeszcze bardziej z zakresu ED niż zabawkowe.
    Czy polecicie jakieś w miarę dokładne wagi szalkowe z odważnikami?


  • Wow @manna, ale tam wybór tych sprzętów. Dzięki!
  • Lornetkę. U nas to był hit urodzinowy.
  • edytowano maj 2018
    Możecie polecić jakieś lalki/głowy do czesania dla 8 latki? Dostała Monster High i chcę jej kupić jakąś alternatywę, a chodzi jej tylko o czesanie z tą lalką. A tak zabierać nie chcę, bo kolejna tragedia będzie...
  • @MagdaD , a widziałaś stronę La Lalla? Można zamówić taką podobną do swojego dziecka - tzn. dobrać kolor oczu, kolor włosów, ich długość. A jeśli Twoja Córa nie ma długich włosów, to można zamówić i z długimi przecież. Są bardzo dobrej jakości te lalki i ich włosy się nadają świetnie do czesania. Siostrzenica dostała w prezencie (razem z sukienką taką samą, jaką ma lalka) i to był i jest HIT (choć z sukienki już wyrosła). 

    https://la-lalla.pl/
    https://la-lalla.pl/produkty/stworz-lalke/176  ;
    Podziękowali 4MagdaD MonikaN kika0 kiwi
  • Ja chce taka do czesania! Jakie piekne teraz te lalki robia. Czlowiek w przedszkolu czesal takie wypłosze, takie lalki- Petronele z fryzurami na panią z mięsnego ;) Kolory tych fryzur to byla taka srebrna platyna albo taki rudy toffi...ach az mi serce mocniej zabilo :) Gdzie te czasy....
  • @Rejczel, Miałam taką ruda a la  pani z mięsnego  :D A marzyłam o sikajacym bobasie. ;)
    Podziękowali 2Rejczel madzikg
  • Ja mialam taka blondyne, jeszcze szkoda, ze nie miala siatki na wlosach i sznurowanych butow bez pięty ;) Nazwalam ją Petronela.
    Podziękowali 1Aga85
  • Ja kiedyś Ance kupiłam za 20 parę.zl sama głowę do czesania. Spoko to bylo
  • @wiesia widziałam wczoraj w tkmax zestaw drewnianych narzedzi, śrub itp. W drewnianym pudelku z rączką za 50zł. Jak chcesz to mogę podjechać dzisiaj, kupić i Ci wysłać bo będę w pobliżu. 


    Podziękowali 1wiesia
  • @kika0 zanabyłam właśnie w TKmaxxie plastikową wiertarkę "boscha" i w Ikea te śrubki z młotkiem i wkrętakiem - trochę szkoda bo plastik, ale już mamy :)
    Bardzo dziękuję za pamięć :)

    Może to było to? Oni tam mają dużo "Melissa and Doug"
    Fakt, ładne :)

  • Dobrze wiedzieć. Nic się nie zmarnuje
  • @wiesia tak, mogło to być to.
  • edytowano maj 2018
    Elunia powiedział(a):
    A gdzie mogę podpatrzyć żeby mój zdolny M. mógł zrobić, gry drewniane, plenerowe, najlepiej historyczne?

    Mlkky gra plenerowa
    Znalezione obrazy dla zapytania gry plenerowe
    Kubb niech zrobi, @Elunia. Proste banalnie a gra przednia. Dla mnie też może zrobić ;)
  • edytowano czerwiec 2018

    Dunkleosteus - Schleich


  • Szukam zestawu do lepienia z gliny dla mojego 9latka. Czytalam kilka recenzji rozmaitych produktow i Troche sie gubie. Czy ktos moze polecic cos solidnego?
  • A macie gdzie wypiec pozniej te wyroby gliniane? Do tego jest potrzebny specjalny piec. Polecalabym Ci modeline. Moja corka lepi z niej b.duzo. Wypieka to potem w 110'C,  15 minut w zwyklym piekarniku. Wybrane prace pokrywa bezbarwnym lakierem. Cudeńka tworzy :)
  • Czytalam, ze ta gline wystarczy wysuszyc na powietrzu. A jakiej modeliny uzywasz? Czy da sie z niej zrobic dzbanuszek do wody czy to tylko do ozdoby?
  • Corka uzywa modeliny z Astry i powoli bedziemy sie przerzucac na Fimo. Na ulepienie dzbanuszka syn potrzebowalby pewnie duzo modeliny a to sie nie kalkuluje, bo glina jest chyba tansza a mozna ja kupic w duzych workach nawet kilkukilowych a modelina jest w malych kosteczkach jednak  :)
    Podziękowali 1Sarcella
  • Jaką grę polecacie dla 5-latki? nie mogę znaleźć wątku o grach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.