Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1444547495076

Komentarz

  • Moja Emilka jest zakręcona na punkcie lol, a jej najlepsza koleżanka z klasy nie ma żadnej, bo jej nie interesują. I nie ma z tym problemu
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dla fa to tez nie jest aż taki problem ze życie nie ma sensu.. ale ma ich sporo (tych problemów z koleżankami) na prawdę wiec nie będę stawiać za wszelka cene na swoim. Jest mądra powiedziała sama ze jej nie obchodzi ze powiedzą ze podróbki ze może mieć takie tylko z kula by chciała żeby się nie pogubiły . Po prostu chciałaby się bawić i jej się te laleczki zawsze podobały . . 
  • Mafja ja też chciałam mojej kupić jakieś małe laleczki na urodziny żeby mogła się bawić w szkole. I zdecydowaliśmy się na enchantimalsy. Tańsze i wiem co kupuję a solidne i też można je ubierać i sa związane ze zwierzętami

    Podziękowali 1MAFJa
  • @MAFJa wyślij mi adres na priv to prześle Wam jedną, co nam się powtórzyła. Tylko nie wiem kiedy, bo mamy przeprowadzke aktualnie
    Podziękowali 2MAFJa Joannna
  • Obiecałam to lol to dostaną. O ile spełnia warunki jak mówię. Ale dzis udany dzień mimo braku męża od samego rana do teraz cały czas i mojej jelitowki  . Zadowolona bym była gdyby tak ferie przebiegły. 
  • edytowano styczeń 2019
    Ktoś ma może bum bum rurki? Hit czy kit?
    Podziękowali 1Wela
  • edytowano luty 2019
    BARDZO polecam dla dzieci które lubią manualne aktywności - w szczególności szycie -zestawy kreatywne Creadu.
    Konkretnie mojej 11,5 latce kupiłam tę lamę: 
    https://www.empik.com/maskotka-lama-panon-limited,p1203176617,zabawki-p
    cena śmieszna, a bardzo dobry zestaw i lama wyszła przepięknie,

    trochę musiałam pomóc, ale dla nas akurat była to okazja na wartościowy czas razem :)







    Podziękowali 2blaekie wiesia
  • Są też dla młodszych, firmy nie pamiętam, ale szliśmy kiedyś z moim drugim synem, miał jakos 4 lata delfinka.
    Filc, wypełnienie i igła plastikowa. 

    Lama widzę bardziej zaawansowana. 
    Podziękowali 1wiesia
  • tak, tak, zdecydowanie bardziej zaawansowana!
    te dla młodszych znam, to też był hit, jak A. miała 5-7 lat, potem już były za proste, dlatego tak się z tej lamy ucieszyłam :)
  • nie wiedziałam, ze Lego City to taka drobnica  :#
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Te łatwiejsze to "Filcowe Robótki". Nasza 7l uwielbia. Teraz na krosnie rzeźbi. Też polecamy, kupione w Toys'ur'us.
  • Chciałam tylko napisać, że gdy Smart Games, które ktoś tu polecał są u nas absolutnym hitem, mamy cztery, wszystkie świetne.
  • @OlaOdPawla , które macie?
    My mamy Tajemnicę świątyni i blokadę i też są hitem, ale tylko dla mnie, dzieci jakoś nie zassały.
  • Ja lubię duchy poukładać  :)
  • @Bagata, też mamy Tajemnicę Świątyni, a ponadto Parking, Hop do norki i Kolorowy Kod. Nie pamiętam w jakim wieku masz dzieci, ale Tajemnica Świątyni wydaje mi się najtrudniejsza, Parking i Kolorowy Kod są trochę łatwiejsze, także dlatego że koncepcja jest łatwiejsza (nie musisz gdzieś dojść tylko coś ułożyć). To chyba jedyna gra, na której jak jest napisane 7+ to serio znaczy 7+ ;)
    Podziękowali 1Bagata
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Chciałam tylko napisać, że gdy Smart Games, które ktoś tu polecał są u nas absolutnym hitem, mamy cztery, wszystkie świetne.
    Ja chwaliłam,  od tego czasu nam przybyło. 
    Mamy wiewiórki,  pingwiny,  zamek,  ciężarówki (to dla małych dzieci),  antivirus mutation i IQ focus. 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Poradźcie proszę jaką grę dla 8 latka (chłopca) na urodziny?
  • Dzięki Agnicha, to zamawiam  :)
  • Ubongo zwykle czy 3D?
  • Agnieszka wypozyczasz gry w bibliotece?
  • Polecam stolik na wodę lub piasek w lidLi
  • Agap do domu toto? Dla jakich dzieci? Moje zrobiły dzis bagno w wiadrach na deszczówkę :-(
  • Na podwórko ale do domu też. Ją kupilam na podwórko do paciania się właśnie. Fajne to. Little tikes kosztuje 300 ponad też 120 chyba.
  • No jest w tej Częstochowie lidlowe za 50 zł ale odbior osobisty powołuje jeszcze. A mąż zdecydował się piaskownice zamawiać.. 160 na 160 na5 bawiących dzieci i więcej to dobry rozmiar? Mąż patrzył za taka z pokrywa rozkładana w ławeczki ale ja się boje ze chłopaki będą się o te ławeczki wywracać a brzeg piaskownicy zwykły potrzebny do babek. Ma ktoś to cudo z ławeczkami ? 
  • Ubongo jest super fajna, rozgrywka szybka, nie trzeba umieć czytać i wszyscy się bawią, dorośli we własnym gronie też.
  • My mieliśmy z ławeczkami i było bardzo dobrze. Najważniejsza była świadomość, że na noc zamykasz i koty nie nabrudzą
  • @asia-ch u nas w bibliotece też jest dział z grami do wypozyczenia
  • A ja chciała wrócić do tematu... twistcarów. Jak się Wam sprawują??? Dla dwuipółletniej panny będzie takie cóś?

    Marudzi o rowerek, ale takie zwykłe są jeszcze za duże. Fizjoterapeuta odradził biegowy. Może by ja ten twist uciszył...
  • Przy koślawości kolan mam tez odradzano , jak wszystkie rolki łyżwy itp.. ale olewamy bo ważniejsze dla nas by się ruszały Wogole.. twist cary mamy 3.. fajne i dzieci je lubią, 2,5 latki umieją bez użycia nóg jeździć , ale szczerze mówiąc z tutejszych komentarzy spodziewałam się większych fajerwerków ..chłopcy wola jezdziki swoje cały czas i hulajnogę micro 3kolowa ma dworzu. Puky na razie w niełasce.. 
    Podziękowali 2In Spe Rien
  • PaniWiosna powiedział(a):
    Te biegowe są złe czy po prostu dla konkretnego dziecka złe?

    Napiszę również w tym wątku :) To jest NIEPRAWDA, że rowerki biegowe powodują,  wzmagają koslawosc. Wręcz przeciwnie. Tylko ważne jest żeby ustawić dostatęcznie wysoko siodełko, gdy dziecko umie juz jeździć.  
    Plusy, zwłaszcza u dzieci z hipotonia są nie do przecenienia! 
    Inaczej sprawa się ma jeśli chodzi o hulajnogi... 
    Podziękowali 3MAFJa Rien Lome
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.