Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1484951535476

Komentarz

  • edytowano listopad 2019
    Jutro na ekrany kin wchodzi Frozen dwojka. Moje dziewczyny bardzo lubily i do tej pory maja jeszcze koncowke drugiej buteleczki perfumek dziewczynskich "Frozen" z Anna i Elza oczywiscie.
  • Lista mojej 8 latki to:
    kapelusz do kościoła :D
    książka przyrodnicza
    lakeiry do paznokcie
    głowa do czesania
    skarpetki :D
    i gra prawda czy fałsz
    i perfumy

    macie może ta gre? ona z firmy dumel jest więc powinna być porządna ale czy warto ja kupić? kolo stówy kosztuje;/
  • My mamy głowę. Niestety. Leży pod łóżkiem i raz w roku wyciągana ku mojemu utrapieniu 
    Podziękowali 1mamaw
  • edytowano listopad 2019
    Rejczel powiedział(a):
    Jutro na ekrany kin wchodzi Frozen dwojka. Moje dziewczyny bardzo lubily i do tej pory maja jeszcze koncowke drugiej buteleczki perfumek dziewczynskich "Frozen" z Anna i Elza oczywiscie.
     No te perfumy są naprawdę bardzo ładne,  sama bym używała  :D
  • MAFJa powiedział(a):
    My mamy głowę. Niestety. Leży pod łóżkiem i raz w roku wyciągana ku mojemu utrapieniu 
    a czemu utrapieniu? nie bawią się? jaką macie? ja uznalam że to fajny pomysł, ale może nie?

  • Za 8,99? Bo tu na stronie 20 a ja 2 potrzebuje ;-) 
  • edytowano listopad 2019
    @groszek, drona ma moj syn. Dostał na 9 urodziny, uważam, że za wcześnie. Parę razy byliśmy polatac, każdy z nas latał. Ale synek panikowal, ze się rozbije, ze gdzies zawisinie. Na razie odłożyliśmy do przyszłej wiosny. 
    Kosztował około 450 zł. Dosc spory. Na zewnątrz do latania i lata chyba do 10 minut.

    Jeśli miałabym kupić 7 latkowi taki droższy prezent na juz, to kupilabym taka elektryczna deskę, nie wiem jak to się nazywa po polsku. Koszt podobny, a frajda większa.

    A z tańszych dronow, są do.100 zł takie helikoptery zdalnie sterowane, nasz tez się rozwalił, znaczy rocznika rozwalił, ale z tym sobie synek radził już na 6 lat, samodzielnie i w miarę bez paniki.
    Podziękowali 1Joannna
  • A nie ma ktoś z was odsprzedać Lol? Do nas dopiero szal dotarł i marzą o tych lalkach.
  • @MAFJa jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie.
  • Uja nareszcie
  • To jest ten sam zapach
    Podziękowali 1asia-ch
  • groszek powiedział(a):
    Mój siedmiolatek marzy o dronie. Macie jakieś doświadczenia? Modele, na które mnie stać, tzn. do około 350zł - tego co czytam - latają maksymalnie 8-9 minut i potrzebują ładowania. Wydaje mi się, że większe rozczarowanie będzie niż zabawa. Znalazłam jeszcze jakieś sterowane ręką, ale czy to w ogóle dz



    @groszek w Lidlu są drony i helikoptery sterowane padem za około 80 złotych. Kupowałam na ich stronie helikopter dla męża na Mikołaja. Na pewno do latania na zewnątrz nie bardzo ale do pomieszczeń w porządku.
  • Ha, u nas tylko Kajtek kocha prezenty i ma długa listę wymarzonych. Nawet umie napisać, bo to zawsze to samo: lego star Wars ;)
    Podziękowali 1annabe
  • Ują ja widziałam lol 8szt za 50 zł na Ali
  • MAFJa powiedział(a):
    Uja nareszcie
    co nareszcie?
  • Lol u Was tez ;-) 
  • Warto kupić z hot wheels jakieś zestawy dla 6 latka? Jest to fajne?
  • MAFJa powiedział(a):
    Lol u Was tez ;-) 
    miały po jednej od dwóch lat i tak se siedziały te lol aż do tego roku, kiedy jakies wymiany, poszukiwania bo w pkolu dzieci mają (na szczęście to trafiło na młodszą która ma na wzgledzie co inne dzieci ale trochę ją ruszyło) i dla niej warto kupić małe laleczki bo umie usiąść i się nimi pobawić, opowiada historie itd.

    Podziękowali 1MAFJa
  • @mamaw, nie jest to rozwijająca, kreatywna zabawa, ale dla chłopaków fajna rozrywka. Moi zaczynali jeszcze wcześniej i do tej pory lubią. Taki tor potrafi ich zająć nawet na większość popołudnia.
    Podziękowali 1mamaw
  • I to ostatnie zdanie wystarczy ;-) jeżeli nie jest to tablet komórka lub tv
    Podziękowali 2Polly mamaw
  • A baby Annabelle? Hit czy kit? 
  • Annabelle fajna, juz druga córka sie bawi. Jak dałam starszej, miała wtedy 3,5 roku, najpierw sie ucieszyla a póżniej  sie rozplakala bo nie ogarniała zajmowania się nią;) "ona ciagle płacze i ciagle czegoś chce". No coś takiego:)
    Podziękowali 1Hope
  • @MAFja, czy Twoja 9 latka umie pływać? Probowala nurkować?
    Maska, fajka i płetwy, to jest to co zajmuje mojego 9 latka na plaży. 
    Maskę i fajkę mial najpierw, korzystał tylko z maski. Fajkę używał później.
    Cały zestaw zaczął tego lata. Przepada nam w wodzie. Nurkuje i nurkuje i ciągle ogląda. 
    I chyba maskę i fajkę dostal na Mikołaja ;)


    Podziękowali 1MAFJa
  • Bardziej 6.. nauczyła się pływać w basenie przy domu .. i pływa pod woda.. 9 to typ panikary ale tez chciałaby .. chodziła 2 lata na basen i jakoś tam nurkuje. MonikaN a ta duza próbowaliście na cała twarz? Ka powiem szczerze ze mam jakieś bardzo złe wspomnienie. Maska i fajka.. bardzo ciężko mi się oddychało 
  • edytowano listopad 2019
    @MAFja, niestety nie, ale Jasiowi się bardzo podoba. Mieli już te kupione, to jak im się zuzyja te z fajka, to będziemy inwestować.

    U mnie 6 latek tez ma cały zestaw, ale On się boi pełnego zanurzenia jeszcze. A w pletwach Mu ciężko pływać. 

    Podziękowali 1MAFJa
  • A to dobra uwaga bo myślałam właśnie dla Tosi o płetwach.chociaz tez akurat nie wiadomo jakby Tosi bylo. fa teraz inne rzeczy ma dostać a drugiej strony większe rozmiary są tansze teraz (po79) i razem by im pewnie się fajniej szalało.. można kupić i schować .. 
  • @MAFja, Tosia z tego co piszesz typ odważny, zmotywowany do pływania, może dac radę. 
    Piotrek jest wycofany i taki delikatny, nie lubi zbyt się przemeczac, a płetwy męczące ;). Trzeba wysiłek włożyć. A po co, jak można kółko nałożyć i poleżeć w wodzie ;).
    Podziękowali 1MAFJa
  • Tosia tez wycofana i delikatna a fa odważna ale w wodzie jakby odwrotnie ;-) to zobaczę z tymi płetwami jeszcze 
  • Z kolei w pletwach sie szybciej plynie, to takie turbo. Chlopca moze to zmotywowac, ze wyrabiaja sie wtedy miesnie nog, bedzie mial silniejsze nogi do sportu, do pilki. Moj od 3 lat chodzi na pilke nozna a od wrzesnia zapisalismy go tez na dodatkowy basen - raz w tygodniu godzina zegarowa. Nie chcial, nie chcial ale go ścigamy. 
    Podziękowali 2MAFJa wiesia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.