Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1474850525376

Komentarz

  • @MAFJa, nie musicie przecież mieć wszystkiego i tak toniecie w zabawkach. ;)
    U nas cała 8. lubi/ła.
  • Dziewczyny tona.. chlopacy mało dostają a dostane są ostro przetrzebiane.. bo ich są w salonie .. a zdaza się ze ktoś uzna za dobry pomysł kupienie dużej wieży z kołeczek razy 4.:-) a właśnie dorośli do tego ze chcą dostawać. Dzis fa dostała malutkie coś na imieniny to ryczeli ze chcą prezenty :-) i nad tym drewnem zawsze się zastanawiamy oboje.. ale wątpliwości są.. ja już nie wiem co oni powinni dostać .. dzis z nimi plastelina się bawiłam.. fajna zabawa ciastka tort.. ale . Darł się co chwile któryś a na koniec jak chwile nie pilnowałam zwalili na podłogę i nikos konkretniej się ozarl.. mam ochotę nie robić nic poza włączaniem bajek. I telefonu. M im tak zrobił po " zabawie głupia ciastolina ze mną" i byli cicho i zadowoleni..  
  • MAFJa powiedział(a):
    U mnie cały czas sceptycyzm z ta bkolejka przeważa.ze dużo elementów a i tak słabo się wciągną.. moi się bawią coufciami duplo bo one same jeżdżą ale z torami to średnio..
    U mnie tez są tory duplo, chlopcy zdecydowanie wolą drewniane.
    Chyba, ze z Duplo trochę Im tata dopomoze i zrobi super fajna krainę z palmami, stacjami, tunelami, to wtedy Duplo jest konkurencyjne.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jak ja zrobię to nikos się wyląduje w środek siądzie z zadowoleniem i rozwala.. i tak to u nas ze wszystkim na razie.. 
  • U nas coś słabo z torami. Starsi jak byli mali to bawili się sporo torami z ikei. Potem już niestety. 2 lata temu dostali na Mikołaja te tory z lidla i tez szału nie ma. 

    Ja tez ostatnio mam już przesyt plastikiem. 
    Wole jakiś bujak drewniany im wspólny kupić. 

    A dla córki marzy mi się ta duża drewniana tęcza: https://m.youtube.com/watch?v=cd1IwNAHcfU
    Podziękowali 2MAFJa In Spe
  • Dzisiaj jak zaczarowani przy duplo . Tylko dzik na krótkiej smyczy bo inaczej wrzask wszyscy na cały dom . Ta stara na guzik była fajna ale ta nowa inteligentna jeszcze fajniejsza.. co następne.. poki co mogą siedzieć i patrzeć długo jak jeździ.. czasem coś dołożą, czasem coś ktoś wykolei i wrzask na cała ulice.. cóż.. żyjemy na bombie ;-) 
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Fajne to drewniane coś tylko pytanie kiedy się będą w stanie tym bawic.. ostatnio Faustyna nawet się śmiała ze oni zawsze mówią w tych opisach czy filmikach ze dziecko bawi się łudzikami , dopasowuje części , może godzinami .. coś rozwija jego itp. Blabla .. a nikos bierze wywali wszystko i jeździ samochodem z całych sił tam i spowrotem.. albo trojaczki - ciufcie duplo rozbiorą do gołego i reszta ich nie obchodzi.. tylko jeżdżą po całym pokoju.. no dzis jakby drgnęło ;-) 
  • Szukam jakiejś zabawki/gry dla.6 letniej córki zwiqzenej z częściami ciała/anatomią. Człowiekiem zainteresowana jest od zawsze, teraz jeszcze bardziej ją to wciąga niedługo urodisnu, macie coś.godnego polecenia?
  • @uJa jak znajdziesz coś ciekawego, to pokaż koniecznie, może i dla Kajtka się nada.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Była taka gra "Anatomia człowieka", chyba 7+ ale nie pamiętam firmy...
    Podziękowali 1uJa
  • uJa powiedział(a):
    Szukam jakiejś zabawki/gry dla.6 letniej córki zwiqzenej z częściami ciała/anatomią. Człowiekiem zainteresowana jest od zawsze, teraz jeszcze bardziej ją to wciąga niedługo urodisnu, macie coś.godnego polecenia?
    https://www.dobrezabawki.com/produkt/anatomia-czlowieka  - moje się czymś takim super bawiły w Centrum Nauki Kopernik ;)

    Podziękowali 2Monira uJa
  • O coś fajnego. Moi trochę oglądają "Było sobie życie" i akurat taka książka się przyda. Zamówiłam  :)
  • edytowano październik 2019
    @Uja przeczytałam Twoja odpowiedz dopiero o farbkach snazaroo ch i tu przeniosę.. fa lubi na prawdę te malowanki twarzowe i jej wychodzi fajnie.. mniejsze opakowanie - po2 ml chyba ok.50 zł, to duże 120.. a np na trojaczków urodzinach mieliśmy ponad 30 dzieci No i jak się z kimkolwiek spotykamy to jest kilkanaście.. a ona to na prawdę lubi i robi konsekwentnie -kredkami na razie - nie wiem czy nie jovi .. tanie jakieś takie.. tylko one się rozmazuja i uczulają jak sama zauważyłaś.. fa ma rozmach chciałaby gdzieś to robić ,.. No i Mikołaja o takie cus prosiła.. myslisz ze to roku- półtora nie wytrzyma? 
  • napisz mi jaki masz budżet na te farbki to ci zbiorę odpowiedni zestaw, żeby było trwałe, ładne, praktyczne i była frajda z malowania :)

    Podziękowali 1MAFJa
  • Kurcze moja raz była z nami na konwiwencji i w pokoju tv oglądała chwile.. i już te głupie reklamy jej zawróciły w głowie. Marzą o jakichś głupich jajkach niespodziankach  pluszakach cekinowych co wieże za ok.100 ..z reszta od razu powiedziałam ze po moim trupie. Mała przyjęła rzeczowe argumentacje a fa się kłoci. :-) powiedziałam jej ze to jest do 8 lat wg opisu.. trochę zrzekła mina a Tosia zaraz czyli ja mogę! ;-) 
    Podziękowali 1In Spe
  • Ale do rzeczy druga reklama- blinger, wyglada fajnie ale Kurcze 75 naklejek cykorii to może lepiej bez tej durnej maszynki kupic jeśli Wogole., tak im tłumaczyłam.. myle się? Ma ktoś to ustrojstwo? 
  • Trzecie maska ta na cała twarz. Do pływania z rura na środku . Dostanie raczej Tosia bo ona tylko o niej marzy( tez o deskorolce ale to trochę nie sezon) .. tyle ze nie wiem czy tez rozczarowania życia nie będzie bo na rafy się nie wybieramy.. ale nurkować lubi w basenie nawet wiec ok. Decathlon rozmiar xs.. jeśliby fa miała dostać (9 lat ale duza i okrągła buzia) to lepiej s,M ? Niby są od lat 10 te większe ale mówię jak jest.. ma ktoś te maski? Jak z tymi rozmiarami? 
  • Przepraszam @groszek ze się tak wcielam za Tobą .. jakby co groszek pierwszy o drona pytał up :-) 
  • @MAFJa my mieliśmy (mielismy, bo nam dzikusy zakosily :D) ta maskę z Decathlonu i była super. Kupowana na bardzo szczupłego 10-latka w rozmiarze M, ale pasowała tez na dorosłych. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dzięki bardzo. Czyli na nieszczupla 9latke M powinno być ok? Teraz te większe rozmiary wyprzedają taniej .. 
  • Te rozmiary mam wrazenie bardzo umowne sa, będzie pasowało.
  • No tak. Pytam bo w opiniach jęczeli ludzie ze cieknie ale przyznawali ze bardzo szczupłe dzieci i buźki.. u nas to nie dotyczy :-) 
  • @groszek, mój syn marzył o dronie od lat, my mieliśmy podobne obawy, co Ty.
    W końcu na 10 urodziny dostał takiego z allegro za 100zł - taki mały z dodatkowymi akumulatorkami, jest ich tam sporo
    polatał trochę i połamał się, póki co temat się skończył, bo dotarło do niego, że aby to miało sens to trzeba znacznie więcej kasy wydać

    8-9 minut latania to całkiem ok, ten nasz lata 5 minut, ale mamy 3 akumulatorki, więc 15.
  • Z dronami jest jeszcze taki temat, że one lubią się gubić, więc my chcieliśmy taki, który jest do wnętrz - czyli mały, bo wiedzieliśmy że taki porządny z gps to za duży koszt.
    Te proste modele, to wystarczy że wiatr zawieje i możesz się z dronem pożegnać.

  • A co polecacie dla dziewczynki 9+?
    Zero pomysłów mam.
  • U nas niewyczerpana lista ale to u takiej trochę dziecinnej 9 latki
    - farby do twarzy
    - maska do pływania 
    - walizeczka z akcesoriami do makijazu
    - lego (najchętniej hotel z lego friends :-) 
    - rainbocorns
    - blinger
    - sukienka 
    -perfumy "subtelne" 
    to są jej życzenia nie mówię ze wszystko polecam.. dostanie te farbki do twarzy :-) polecam lego, zawsze mi się podobają te plastyczne artykuły z Lidla - sztalugi stołowe czy cos z farbami.. 
  • @Aniuszka, moja 10latka poprosiła Mikołaja o dobry pistolet do kleju. I kolorowe wkłady. Ale ona tworzy akcesoria dla Sylvanianow. 
  • groszek powiedział(a):
    A długopisy 3d? Używacie?
    U nas w zeszłym roku dwójka najmłodszych dostała. Użyli może dwa razy. Teraz leżą.
    Podziękowali 1In Spe
  • Co do "perfum" dla dzieci to u nas furorę u 11 latki robią te z Minnie. Ze dwa lata temu dostała od sióstr i się zakochana. Przy każdej okazji dobie je życzy. Teraz ta woda jest w Rossmanie za 8,99. Oczywiście kupiłam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.