Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1454648505176

Komentarz

  • PaniWiosna powiedział(a):
    Te biegowe są złe czy po prostu dla konkretnego dziecka złe?
    Moje wszystkie na biegowych zaczynały. I na hulajnogach, rolkach też jeżdżą i nic nikomu się nie pokoślawiło. 
    Koslawe to będą jak się od małego bedzie w ortopedycznych butach prowadzalo, w wózku do oporu jeździło, i słuchało starej daty ortopedow. 
    Podziękowali 2blaekie Rien
  • Niektórych młodej daty też
  • @Aga85 a co jest nie tak z hulajnogą?
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano maj 2019
    Ok, dziewczyny.
    Moja mała ma też obniżone napięcie mięśniowe brzuszka i jeszcze jakieś blokady mięśni miała - z tego też względu MŁODY :-) FIZJOTERAPEUTA, który bardzo nam kiedyś przy niej pomógł, odradził jej (akurat jej, znając ją!) biegowy.

    @PaniWiosna, dla niej nie bardzo. Nie zabronił, ale ze względu na kilka rzeczy nie polecał.

    Przy czym ostatnia rzecz, na jaką nasza mała cierpi, to brak ruchu, więc nie widzę problemu w tym, by jednak darować jej biegowy i znaleźć albo malutki rowerek z pedałami, albo jakąś alternatywę tylko na to lato, bo w przyszłym dorośnie do rowerka. 

    @Aga85, a hulajnogi nie teges są?

    Podziękowali 1MAFJa
  • @Rien Józek będzie miał w lipcu 3 lata, ale jest dość niski. Dostaliśmy dla niego tradycyjny malutki rower puky i choć jeszcze się nie nauczył jeździć, to zozmiarowo ok.
    Podziękowali 1Rien
  • Hulajnogi generalnie są ok :) . Natomiast zwykle lepiej zacząć od rowerka, potem hulajnoga. Przy niektórych wadach postawy hulajnoga nie jest wskazana.
  • dla 10 latki
    taki tenis na sznurku :D zapomnialam jak sie nazywa kolo 100 zl w decathlonie kosztuje

  • albo rolki?

  • groszek powiedział(a):
    Może ktoś mógłby polecić samochód zdalnie sterowany, który dobrze radzi sobie w terenie, trawa, piach itp?
    Silverlit Exost - po wszystkim prawie przejedzie
  • Rakieta za 300zl to tylko rekreacyjna dla poczatkujacych lub super przecena okazja w decathlonie
     Po za tym należy dobrać długość i wielkość główki do wzrostu oraz numer rączki do dłoni i jeszcze parę detali  ;)

  • 4 i 6 latek marzą o pistoletach w stylu Nerf, w rękach nigdy nie miałam, waszym zdaniem nadaje się to do zabawy dla takich małych dzieci? Ewentualnie co zamiast?
  • Na komunię dla chłopaka za około 100. Nie religijne (to już mam). Coś polecicie?
  • Coś ze smart games.
  • Myśmy chrzesniakom brali ze świeckich (poza biblia jerozolimską) albo lego średnie, albo kapodaster (dla gitarzysty), na urodziny im tez wszelkie harcerskie Finki, noże, czy inne akcesoria takie, albo pieniążek nieoryginalnoe (pytani rodzice chrzesniaczki mówili ze dzieciaki zbierają na płac zabaw i najchętniej cegiełkę bez wymyślania by przyjęła na tak konkretny cel) 
  • Planszowki i lego go w ogóle nie interesują. W piłkę gra i pływa ale bramki i piłki ma. 
    Ja bym mu chętnie jakiś scyzoryk wypasny kupiła ale by mnie jego matka przez płot tym scyzorykiem zadźgała;)
  • Ze pacyfistka taka? :-) 
    Podziękowali 1andora
  • To kup mu korki albo halowki 1.rozmiar na wyrost. Bilet na mecz? Mikołaj mówi że nowe ochraniacze. :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Nasi tez piłkarze to jeszcze chcieli albumy z naklejkami na tam różne mistrzostwa, ochraniacze, getry czy buty moze a piłki mój do tej pory wdzięcznie przyjmuje bo zdziera je.. ciagle kopie 
  • To może jednak kupon do Decathlonu;) ale jakby wam coś przyszło do głowy to dajcie znać jeszcze mam 4 dni;d
  • Jeszcze rękawice bramkarskie. Albo jakaś encyklopedia piłki nożnej. Mój młody się zaczytuje, ma 8 lat.
  • A ma ktoś grę cortex? Fajna?
  • Aga85 powiedział(a):
    A ma ktoś grę cortex? Fajna?
    My mamy. Koncepcja fajna, ale po dwóch rozgrywkach jakoś się nam znudziła i leży.
  • My mamy dla dzieci i zwykła, ale nas 10latka ogrywa i strach z nią grać ;) 
  • Mój syn najstarszy kiedyś się tym pasjonował.
  • Czy pojawiły się na rynku jakieś fajne zabawki dla roczniaków? Zbliżają się urodziny córki i chrzestni dopytują co kupić. Ona wszystko co potrezbuje ma po starszym rodzeństwie. Ale goście nalegają. Może są jakieś nowinki, których nie znamy. Proszę podpowiedzcie.
  • Może odkrywczy domek Dumel?
    Podziękowali 1kika0
  • Mamy coś podobnego jak ten domek z dumel, ten manipulacyjny tez fajny. Pokażę mężowi. 
    Jakby pojawiły się Wam jeszcze jakieś pomysły to jestem otwarta. ;)
  • Dla nich fajne ale jak naucza się otwierać zamki?!
  • twistcara macie? fajny :) i szybko młoda ogarnie a starsi jej pomoga
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.