Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1464749515276

Komentarz

  • Ja lubię jeździć.. moje chłopaki najbardziej lubią na autku starym dłuższym ze schowankiem pod siedzeniem( mimo ze maja tez dwa nowsze Zig zagi to o niego walka w domu) , na dworzu za to awantura o mini micro hulajnogę. W kolejce stoją , czasem na puky czterokołowych jeżdżą, na biegowym nie chcą zupełnie, predzej dwukołowy z bocznymi  lub trójkołowy z pedałami  .. na twist carach  wszyscy goście za to chętnie :-) to tak o jeżdżących na szybko ;-) 
  • Nie mam :D ale forum od zawsze poleca, Arkę Noego kupowaliśmy na prezent bardzo się podobała i podoba do dzisiaj
  • Też chętnie się dowiem, bo chciałabym kupić domek na Mikołaja lub pod choinkę.
  • edytowano październik 2019
    traktor był u nas totalnym hitem, miłe dźwięki, samo jedzie, świeci! 

    to była zabawka życia
    - oczywiście dla dziecka, które lubi zabawki grające
    syn bawił się od roku do 5 lat, bardzo często, 
  • Oo fajnie
    Ja chcę moim małym chłopakom te zabawki właśnie kupić na gwiazdkę plus urodzin podwójne w sumie będzie 5 prezentów
  • Mój maluszek i trzylatek kochają grające zabawki:)
  • No widziałam też. Mądra ta zabawka. Tylko gorzej jak ci zginie jedną figurka. Moja znajoma to ma i mam wrażenie że to leży na półce w salonie dla szpanu.... Nawet na Instagramie się zabawką pochwaliła.
  • Mamy Domek i Arkę. Najmłodsza domkiem trochę się bawiła, fajny jest to że mnóstwo odgłosów. Teraz (a ma 16 miesięcy, bawi się już sporadycznie)Arką dzieci bawiły się trochę więcej. Jeśli chodzi o zabawki to jest bardzo indywidualne, jednemu pasuje jedno, a drugiemu coś zupełnie innego. Na pewno te ww zabawki są niezniszczalne i warte swojej ceny.
  • U nas hitem jest torebka z Fischer Price, grająca i gadająca, która ma w środku lusterko, bransoletkę, komórkę, kluczyki do auta i domu i kartę do bankomatu. Ale Anielka w ogóle uwielbia torebunie i podbiera starszej siostrze.
  • Ja mam ostatnio alergie na plastikowe zabawki. Po prostu nie kupuje, odrzuca mnie. W ogole moje dzieci malo zabawek maja, w większości to rożnego rodzaju lego. Jak już cos musze to jest drewno, filc, papier, jakieś takie bardziej estetyczne to.
    Dzieci sie tez chętnie przebierają, chłopaki ganiają z mieczami, dzisiaj wlasnie w TKMaxie swietny kostium dla młodego kupiłam. Niby na karnawał, ale u nas w użyciu cały rok :D
    I tez zgadzam sie z Agnieszka, ze nie warto tak dzieci zasypywać rzeczami, bo j tak sie znudzi, zepsuje, pójdzie w kat. Lepiej cos razem zrobić. Moje dzieci w tym roku nie dostaną nic (No, moze trochę czekolady) na Mikołaja i BN. Atrakcja jest wyjazd rodzinny, w ramach świętowania na lody pójdziemy, czy inny deser, ale to wszystko.
  • A jakie zabawki z bambusa czy drewna?
  • Z drewna ostatnio łódeczkę kupowałam, dzieci puszczają w umywalce. Córka lubi figurki różne zwierząt, to drewniane kupuje. O, miecz drewniany tez ostatnio kupiłam. Ale nie jestem za tym, zeby za jakieś zawrotne pieniądze zabawki dzieciom kupować. Dostaje, ale tez świetne rzeczy da sie powynajdywac na wszelakich pchlich targach. Czesto za euro mam koniec koncem lepsza jakość niz nowka Made in china ze sklepu.
  • A hitem były rękawiczki- pacynki ostatnio! Tez widać, ze jakas babcia sama zrobila, ale z przyjemnej wełenki, kazdy szczegol dopracowany.
    Podziękowali 1aga---p
  • A ktos nam sprzed nosa ostatnio cymbały z bambusa sprzątnął :( a akurat o czyjaś takim myślałam...!
  • edytowano październik 2019
    Mój syn miał w sumie tylko ten jeden traktor, to może dlatego się tak bawił ;) 

    Zabawki z drewna są bardzo ładne, ale i analogicznie drogie, a klocki z plastiku są jednak przeważnie fajniejsze niż drewniane, samochody też. Jeszcze zależy dla jakiego wieku, dla maluchów te drewniane rzeczywiście przyjemne, ale dla starszych to już się chyba trudniej coś znaleźć.
  • Starsze to lego, tego nic nie przebije ofkors. Ale moje dzieci tez dużo rysują, robią eksperymenty, budują jakieś zbroje, czy flagi i dużo ruchowo sie bawią. Zabawki jako takie nigdy nie cieszyły sie popularnością.
  • Od ubiegłorocznej wigilii drewniane magnetyczne w ciągłym użytku.
    Oczywiście lego też. 
  • mój przyjaciel Kość.
  • imponujące :)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano październik 2019
    My kupiliśmy Arkę Noego obecnemu 6-latkowi na pierwsze urodziny. Przeszła bez echa, trochę się pobawił. Za to dla najmłodszego to dlùgo była najulubieńsza zabawka.
    Chrzesniakowi kupiliśmy kilka lat temu ten traktorek i też hit. Uważam, że fajnie mieć dla maluchów jedną czy dwie takie zabawki.

  • A kolejka drewniana z Lidla? Co roku są zestawy...
  • edytowano październik 2019
    Z drewnianych córka uwielbia się bawić tym:
    https://piccolotesoro.pl/produkt/legler-duzy-kuferek-slodkosci/?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B79dY65EDaf_y7dTAq4eKIPK4PLe87_FhdH_YxPucyXSodh56gkfghoC6rkQAvD_BwE

    Drewniane niestety są ciężkie i niszczą się, wtedy nie są już takie estetyczne. Porządne firmowe zabawki  plastikowe to nie jest tanie chińskie badziewie, przetrwają kilkoro dzieci w stanie idealnym.
  • edytowano październik 2019
    aga---p powiedział(a):
    A kolejka drewniana z Lidla? Co roku są zestawy...
    U nas hit od dwóch lat (oczywiście falami).  Teraz pokochał 2latek. 5 latka i 8 latek też nadal się nimi bawią, co jakiś czas.

    Jakościowo ok, choć tory z Ikei dokładniej zrobione niż lidlowskie, ale są droższe. 
  • Hania powiedział(a):
    aga---p powiedział(a):
    A kolejka drewniana z Lidla? Co roku są zestawy...
    U nas hit od dwóch lat (oczywiście falami).  Teraz pokochał 2latek. 5 latka i 8 latek też nadal się nimi bawią, co jakiś czas.

    Jakościowo ok, choć tory z Ikei dokładniej zrobione niż lidlowskie, ale są droższe. 
    U nas ciągle na topie, od 8 lat. 
    Rodzi się nowy chłopiec i jeszcze się starszy nie wybawi, a już jest młodszy do zabawy torami.
    Dokupujemy pociągi i zwykle i na baterie, tory, mosty i inne akcesoria.
  • O u nas @makodrzyk tez były historyjki nagrywane, musimy do tego wrocic.
  • Przebijam, u nas kolejka wciąż na topie, a pierwszy zestaw kupiłam Zosi. 
  • @Skatarzyna super te klocki!
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • U mnie cały czas sceptycyzm z ta kolejka przeważa.ze dużo elementów a i tak słabo się wciągną.. moi się bawią coufciami duplo bo one same jeżdżą ale z torami to średnio..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.