Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rewelacyjny start Dudy

24

Komentarz

  • Berenika,...Choćby dlatego, że za stary.

    Można by się oprzeć na włoskich doświadczeniach.
    Silvio Berlusconi ma koło 80- tki, a jeszcze może bunga bunga.
  • Tylko czekam, aż ktoś to wyciągnie, choć klincz jest dwustronny.
    Z przesłuchania A. Dudy przed ZP.


    B.K. przejął władzę na podstawie telefonu Miedwiediewa, ale A. Duda oddał klucze od Kancelarii i uznał, że prezydent Lech Kaczyński nie żyje , również na podstawie tego samego telefonu. Wymagany przez prawo akt zgonu nie został przedstawiony.
  • edytowano luty 2015
    a jaką szansę ma ta inicjatywa, dlaczego obywatelska a nie poselska ?

    i czemu przez tyle czasu nie stworzono systemu kontroli wyborów - podejrzewając przewały i mając kasę (przypominam, że PiS jest, zdaje się, największym beneficjentem finansowania partii politycznych z budżetu)
    ------------
    1.Nie wiem dlaczego obywatelska, a nie poselska.

    2. Nigdy nie udało się przegłosować PiSowi poprawek o monitoringu lokali wyborczych - próby niejednokrotnie były (słyszałam jak mówił o tym poseł Kuźmiuk w RM)

    3. @Pioszo, przypominasz czy zdaje Ci się, że PiS jest największym beneficjentem finansowania partii politycznych z budżetu - Pis nie wygrał wyborów, dlatego nie może być największym beneficjentem, to środki przyznaje się raczej proporcjonalnie do ilości mandatów.

  • Duda, to ten który jest sterowany przez Strasznych..ehm starszych braci za pomocą semickiej żony ? i ten sam który chce polskich gojów dać zabijać na ukrainie ?
  • Też ma żonę żydówkę??? Udowodnij.
  • 3. @Pioszo, przypominasz czy zdaje Ci się, że PiS jest największym beneficjentem finansowania partii politycznych z budżetu - Pis nie wygrał wyborów, dlatego nie może być największym beneficjentem, to środki przyznaje się raczej proporcjonalnie do ilości mandatów.

    ---------------
    widziałem kiedyś taki wykres, że sumarycznie, od początku dotacji, PiS dostał najwięcej, trochę więcej od PO;

    teraz znalazłem tylko coś takiego:

    PO i PiS idą łeb w łeb, jeśli chodzi o pieniądze, które dostały z budżetu na działalność w 2012. Platforma otrzymała 47,6 miliona złotych, a PiS o czterysta tysięcy złotych mniej.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/425724,rekordowe-dotacje-budzetowe-dla-partii-ile-dostaly-za-2012.html
  • Lepiej sobie odpowiedzmy kto będzie najlepszy dla wielodzietnych.
  • Udowodnij nie to, że ma żonę żydówkę, a to, że sterowany.
  • Berenika okulary zgubiłas, że nie widzisz ?
  • @Prayboy to akurat proste: sprawdź nazwisko żony.
  • Uwielbiam ten poziom dyskursu politycznego: dziadek z Wermachtu, żona żydówka, brat jezuita.


    Potem juz nieważne, czy człowiek mówi cokolwiek czy milczy, czy klnie, czy się modli.
  • Berenika: to, że duda tak ochoczo chce polskich chłopców wyslac na wojne, to już widze Cie nie obchodzi? Albo jego stosunek do aborcji tez najwyraźniej. Ależ ludzie maja wybiórcza pamieć
  • Nie noszę okularów.
  • @Gregorius

    Jakie to ma dla Ciebie znaczenie, przecież nie głosujesz.
  • Przypominam, że obecnie urzędujący prezydent jest wielodzietny. Nie ocaliło go to.
  • @Berenika dla mnie nie ma znaczenia. Tylko siedziwie jak mozna na takiego bałwana i zwolennika aborcji głosować
  • Duda jako zwolennik aborcji? Jakieś głosowanie?
  • Nie, jego własna wypowiedź. Warto poszperać w wypowiedziach
  • @Gregorius, to Zbigniew Bujak chciał wysyłać naszych chłopców na wojnę, jego wywiad w RMF był przed Dudą. Dudzie została przypisana ta wypowiedź przez Kopaczową. Nie powtarzaj proszę plotek.
  • Co do aborcji. W numerze 50 tygodnika tygodnika Gość Niedzielnym znalazł się wywiad z Andrzejem Dudą kandydatem PiS na prezydenta Polski.

    Na pytanie o to jak by się kandydat PiS będąc prezydentem zachował wobec ustawy zakazującej całkowicie aborcje, Andrzej Duda odpowiedział w bardzo ciekawy sposób. Kandydat PiS zadeklarował, że obecnie jest przeciw aborcji, jest sygnatariuszem inicjatywy „Jeden z nas”, głosował w sejmie przeciw aborcji, i na forum ciał UE występował z krytyką aborcji, ale jako prezydent musiał by być mniej radykalny. Zdaniem Andrzeja Dudy całkowity zakaz aborcji spowodował by to, że lewica w przyszłości wprowadziła by całkowitą liberalizacje aborcji.
  • Co nie czyni go zwolennikiem aborcji.




    I nie jest to własna wypowiedź, a relacjonowana.
  • Pani Ogórek jest przez SLD'owców promowana jako "katolicka" i przeciwniczka aborcji. No to jest alternatywa.
    Ci, którzy promują tą panią, na pewno dysponują dostateczną kasą, żeby wygrała.
    Zastanów się Gregorius, o co tak naprawdę toczyć się będzie ta walka na śmierć i życie.
  • "na śmierć i życie" ... e tam! Co cztery lata serwują na taki wybór. Ja już tego nie łykam. Mnie to by nawet prezydent Palikot nie zaskoczył. Kwasa przeżyłem ti i Bul mi nie groźny.
  • Spioch,

    Za następnych pięć lat nie będzie już czego reformować, ani obalać.
    Dziś można się jeszcze pokusić na obalenie fundamentów III RP, bo zreformować tego państwa już się nie da.
  • Nazwisko... Wiesz ilu żydów ma na nazwisko Kowalski? Zaden dowód plotkarz jestes
  • Chcecie coś zmienić to wybierzcie człowieka spoza układu czyli Brauna
  • @Berenika jeszcze raz: Duda jest przeciwnikiem delegalizacji aborcji. To wszystko w temacie.
  • ja pierdziu... ^#(^
  • Gregorius,...Nie, jego własna wypowiedź. Warto poszperać w wypowiedziach

    Duda dał odpowiedź wymijającą.
    Powiedział : ,,To zależy od pewnych relacji międzynarodowych. Jesteśmy członkiem NATO i uważam, że powinniśmy to respektować. Jeżeli to zostanie uzgodnione w obrębie NATO i jakieś siły NATO zostaną wysłane. Pamiętajmy o tym, że jeżeli już, to Polska mogłaby udzielić wsparcia, należałoby to rozważyć, to jest bardzo poważna decyzja, trzeba by się nad nią dobrze zastanowić.,, Z tej odpowiedzi szczujnie medialne wmawiają nam że Duda już chce wysyłać wojska na Ukrainę !

    Była to politycznie bezbłędna i precyzyjna odpowiedź Dudy na pytanie: czy Polska powinna wysłać żołnierzy na Ukrainę.

    Myślę, że nie ma co uprawiać demagogii i oskarżać A. Dudę o to, czego nie powiedział.
    Rzeczywistość robi się coraz bardziej schizofreniczna.
  • @Babuśkla opisałemo aborcji. Tu wyraźnie Duda stwierdził, ze jest przeciwnikiem delegalizacji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.