Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rewelacyjny start Dudy

124»

Komentarz

  • edytowano luty 2015
    Następnym grzechem opozycji jest niewykorzystanie narodowego zrywu posmoleńskiego i dalsze milczenie w tej sprawie.
    Opozycja pogodziła się z tym, co adoratorzy ŚWIĘTEGO SPOKOJU sobie życzyli i przystala na to. aby w profesjonalny sposób zmanipulowane społeczeństwo - codziennymi wrzutkami, kłamstwami i mataczeniami- nabrało dystansu do Sprawy.
    Skutkiem tego jest prawie pełny powrót WSI do sterowania polską polityką i doprowadzenie do upadłości ostatnich sektorów, jeszcze do niedawna nie najgorzej prosperujących.
  • Nie. Polską od '45 rządzą ruscy. Zmieniło się tylko to, że sklepy są pełne. Nic więcej.
  • ja zagłosuję na Brauna. Duda mnie nie pociąga jakoś. Ale obawiam się że PiS nie jest alternatywą. Brauna poznałam osobiście i ma facet charyzmę. Już wysłałam podpis na kandydata.
  • PawelOdOli,
    Sądzę, że masz rację.
    Uwzględniając koncepcję, która legła u podstaw III RP ( i jak dalej Polska jest rozgrywana); gdy na mocy porozumienia funkcjonariuszy megasłużb rosyjskich z prowadzoną przez nich agenturą, doprowadzono do obrad „okrągłego stołu” i dokonano tzw. transformacji ustrojowej.
    Środowiska te będą negowały fakt istnienia służb i agentury, bo stanowi to dla nich dogmat wynikający z instrukcji operacyjnych komunistycznej służby bezpieczeństwa i jest rodzajem kłamstwa w obronie własnej przeszłości.
    Taką ocenę potwierdza aktywność w życiu publicznym III RP wielu tajnych współpracowników bezpieki i funkcjonariuszy tej służby.
    Kolejne rządy ( i opozycja) godzą się z takim stanem rzeczy, bo po pierwsze służby ochrony państwa są skrajnie nieudolne a rządzący są ignorantami i nieudacznikami, albo też celowo i świadomie społeczeństwa nie informują, albo okłamują, co do zagrożeń wynikających z penetracji służb i agentury rosyjskiej.
  • i dlatego wykonujemy polecenia USA w sprawie Ukrainy ?

    bardziej przystająca do rzeczywistości, pod każdym względem, jest hipoteza o przewerbowaniu służb w 1989-tym
  • nadal twirdze, że brak poparcia delegalizacji aborcji Dude wyklucza z horyzontu wyborcy katolickiego
    -----------
    Jeżeli Duda nie zostanie wybrany, to będzie gajowy, który podpisze każdą ustawę łącznie z tą o przystąpieniu do konwencji "antyprzemocowej" i innych ANTYLUDZKICH działań. @Gregorius, wybór należy do Ciebie.
  • Pioszo54,
    Myślę o klasycznej agenturze i agenturze wpływu.
    Agenci infiltrują parlament, mają ścisłe powiązania z politykami oraz duże wpływy w przedsiębiorstwach o strategicznym znaczeniu dla gospodarki - firmy telekomunikacyjne, systemy informacji, infrastruktura transportowa, itp.
    W 2007, po zwycięstwie PO, do służb wróciła „stara kadra”, ze wschodnimi koneksjami i wyksztalceniem.
    Należy założyć, że istnieniu silnej rosyjskiej agentury, umiejscowionej wysoko w strukturach państwa, zawdzięczamy powierzenie śledztwa smoleńskiego służbom rosyjskim.
  • Aniela to niej est żaden wybór. Jeden i drugi przyzwala na mordowanie bezbronnych.
  • edytowano luty 2015
    pamiętam spotkanie z ceckiewiczwm i mówił on jak powstawała jego książka długie ramię moskwy. powstała dzięki temu że lata 2005 2007 ujawniono wiele materiałów o statusie tajne. Po 2007 wiele zostało ponownie utajnionych , mimo że były już przygotowane przez niego do wykorzystania. dziwi mnie mówienie wasze totalnie negatywne podejście do pis. atak na pis w latach 2005 2007 ewidentnie wskazuje że jest partią idącą w poprzek. fakt popełnili wiele błędów i nie są partią idealną ale intencje wydają się być jasne.
  • W 2007, po zwycięstwie PO, do służb wróciła „stara kadra”, ze wschodnimi koneksjami i wyksztalceniem.
    Należy założyć, że istnieniu silnej rosyjskiej agentury, umiejscowionej wysoko w strukturach państwa, zawdzięczamy powierzenie śledztwa smoleńskiego służbom rosyjskim.


    1. zawsze była (stara kadra)
    2. jeśli popatrzeć na efekty ewentualnych wpływów rosyjskich, to praktycznie nie ma żadnych
    3. jeśli przyjąć, że zostali przewerbowani w 89`, to wszystko pasuje - prywatyzacja, banki, niszczenie przemysłu, zachowanie w sprawie wojny na Ukrainie
  • atak na pis w latach 2005 2007 ewidentnie wskazuje że jest partią idącą w poprzek.

    niekoniecznie, miał być popis, czyli znowu władza UW,
    Kaczyński nie dotrzymał umowy (tylko tej konkretnej), więc mu pokazali gdzie jego miejsce;

    jednak nadal jest zwornikiem sceny politycznej, blokuje ją dla układu okrągłostołowego,
    nadal jest obecny w mediach (i zawsze był, nawet w cienkich czasach PC)
  • edytowano luty 2015
    he he, pan major to dużo wie na temat Kaczyńskiego... B-)
  • edytowano luty 2015
    to jest wogle ciekawy ślad, jeśli powiązać ze Smoleńskiem i np. zapowiedziami o wycofaniu się z pożyczki od MFW...
  • "Po 2007"

    No. Właśnie.

    Ktoś oddał władzę likwidując nie swój, ale koalicyjny rząd.

    Majorowie z pewnością swoje wiedzą, ale czasem coś ukrytego staje się jawnym.
  • >Tow. Miller o maly wlos
    Zupełnie o tym zapomniałem. Z dzisiejszej perspektywy inaczej się na to patrzy.
  • Smoleńsk jako przypadkowa katastrofa kupy się nie trzyma.

    Wiadomo, że w Polsce odwalono mnóstwo roboty w tej sprawie.

    Ale możliwość, że bez udziału sowietów? Ciężko sobie wyobrazić.
  • Ale możliwość, że bez udziału sowietów? Ciężko sobie wyobrazić.

    od strony technicznej łatwo,
    trudniej zmienić sobie obraz świata
  • edytowano luty 2015
    żona Dudy to córka poety Juliana Kornhausera. Odwołaj swoje insynuacje Gregorius
  • chociaż jednak nie odwołuj - oto próbka twórczości teścia Dudy:


    „A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
    żeby pana swego, Seweryna Kahane,
    zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!

    […]

    Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
    drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
    dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.”

  • no tak...
  • czyli wybór między dżumą a cholerą

    znowu!!!
  • edytowano luty 2015
    to już mi się odechciało na niego głosować. Czy to jest po prostu wymiana pokoleniowa? Czy znowu stoimy przed pozornym wyborem? To wszystko jest aż tak ustawione??? Mam wrażenie uczestnictwa w jakiejś szopce!
  • "od strony technicznej łatwo"

    Od strony logicznej.

    Wiedząc to, co wiemy.
  • miejsce np. przemawia raczej na korzyść Rosjan
    a przeciw ewentualnym innym;
    przecież efektem (między innymi, ale to najświeższe) jest największa na świecie niechęć i obawa przed Rosją.
  • @Prayboy, ale co złego, że byli w knessecie? W końcu to jakaś społeczność w Polsce ci żydzi. W dniu rocznicy wyzwolenia Auschwitz, niedaleko Krakowa. Zaprosili polską władzę, to poszli. No co w tym złego?
    Słuchałeś, co mówił Ujazdowski 27:50 ?

  • @Pioszo54 nie tylko miejsce. Reakcja, postępowanie wobec rodzin. Sporo tego.
  • Prayboy,.....Czy znowu stoimy przed pozornym wyborem? To wszystko jest aż tak ustawione??? Mam wrażenie uczestnictwa w jakiejś szopce!

    Że jest szopka, to się zgadzam, ale z innych zasadniczych powodów.
    Po raz kolejny słyszymy wezwania do akcji "Uczciwe wybory".
    Jaką to ma jednak wartość, jeśli sądy III RP i tak odrzucą najbardziej oczywiste dowody fałszerstw?
    Dlaczego ani opozycja, ani prawicowe media nie podejmują tematu - co trzeba zrobić, aby realnie te wybory przypilnować?
    Powielają natomiast wcześniejsze błędy i wygląda na to, że po raz kolejny wiodą na manowce swój elektorat.
    Proponuje się nieskuteczny i wielekroć skompromitowany sposób „pilnowania wyborów”. Nie wyciągnięo żadnych wnioskow z wyborow samorządowych, które były poligonem doświadczalnym dla tegorocznych fałszerstw.
    Jest wg mnie więcej niż pewne, że gdyby nawet PiS zgromadził milion wolontariuszy i założył sto witryn internetowych pt.„Uczciwe wybory”, a nie zabezpieczy przepływu danych, nadzoru nad KBW (bo to ten centralny organ decyduje o wynikach wyborów) - nie unikniemy "cudu nad urną".
    Najważniejsze wydarzenia ostatnich dni – oddalenie protestów w sprawie „znikających” 130 tys. głosów oraz odmowa PKW przebadania przez Fundację Batorego 2,5 mln nieważnych głosów – są dostatecznym dowodem na istnienie szczelnego systemu ochrony fałszerstw i nieskuteczności działań obywatelskich.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.