Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rewelacyjny start Dudy

13

Komentarz

  • Braun. Iście arcypolskie ku*wa mać nazwisko.
  • PawelOdOli tak samo jak np historiczni władcy Polski typu Batory (niezły król)) albo Bona
  • To w czym problemem jest żydówka jako małżonka?

    Ba, są nawet takie szwedzkie nazwiska wiesz? I co wtedy?
  • Ba, Kazimierz Wielki przecież miał swoją Esterkę czyli w dobrym tonie jest wiązać się z żydówką :D
  • @PawelOdOli problem nie jesat z żydówka sensu stricte tylko w tym czyje interesy Duda zamierza realizować. Wszystko bowiem wskazuje na to, ze nie polskie tylko usraelskie
  • PawelOdOli,..Braun. Iście arcypolskie ku*wa mać nazwisko.
    "...Tak, owszem, w rodzinie są długie i bogate tradycje służby publicznej, którą moi przodkowie pełnili przede wszystkim jako ziemianie i prawnicy, ale także inżynierowie i artyści. Po mieczu: Braunowie, Millerowie, Szymanowscy, Żulińscy, Tymienieccy, a po kądzieli: Reklewscy, Wasiutyńscy, a także kuzyni Jasińscy, Romoccy i inni – są wśród nich konfederaci i powstańcy, politycy i konspiratorzy, zesłańcy i emigranci, więźniowie Gułagu, kacetów; są straceni i pomordowani – i przez Niemców, i przez komunistów. To nie jest dla mnie żadna legitymacja – tylko po prostu oczywiste, ogromne zobowiązanie.
    Siłą rzeczy wcześnie zostałem „uświadomiony politycznie” – pomagały w tym osobiste doświadczenia moich najbliższych, a także emigracyjna literatura i podziemna bibuła. Już w dzieciństwie żywa była i we mnie pamięć i świadomość znaczenia tego, że np. na przełomie lat 40. i 50. wszyscy dorośli mężczyźni w rodzinie mojego ojca siedzieli po więzieniach. Już za mojej pamięci stryj został internowany za „Solidarność” – a ojciec za to samo pozbawiony możliwości pracy twórczej w kraju, znalazł się na emigracji. Ważna rzecz: w rodzinie nie było żadnych partyjnych – o ironio: pierwszym aparatczykiem już za III RP został właśnie stryj Juliusz [prezes TVP S.A.]...."
    http://grzegorzbraun.pl/rozmowa

    http://jan.bodakowski.salon24.pl/630095,z-grzegorzem-braunem-kandydatem-na-prezydenta-rzeczypospolitej-rozmawia-jan-bo

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Braun
  • PawelOdOli,

    Tu masz pełne drzewo g. i możesz prześledzić.

    http://wielcy.pl/wgm/?m=NG&t=PN&n=sw.62310
  • Czyli, że np. żyd jak będzie bity i prześladowany przez komuchów, albo jak weźmie udział w powstaniu, to przestaje być żydem? To nie ma związku.

    I nie ja się czepiam nazwisk i pochodzenia, choć na Dudę nie zagłosuję dlatego, że jest z PiSu, a nie że żona. Mnie cudze baby nie interesują.
  • nu jednak w dziejach Izraela odgrywają niepoślednią rolę
  • No dobrze. Udowodnij, że jest Żydem.

    ad. pochodzenia nazwisk.

    "Wszystkie najbardziej popularne nazwiska niemieckie, a więc: Müller, Schmidt, Schneider, Fischer, Meyer, Weber, Wagner, Becker, Hoffmann itd., derywowane i polonizowane[26][27][28]; występują również we współczesnej Polsce w tradycyjnych i historycznych regionach osadnictwa niemieckiego – zwłaszcza na Śląsku, Pomorzu, Wielkopolsce oraz południowym pasie Małopolski i Podkarpaciu.

    Benner (obecnie Bonar), Blech, Braun, Braunek, Büttner (obecnie Butnar/Bytnar), Dressler (Dreslar), Englot (które zostało spolszczone), Eschenrath, Fakenday, Flossnitzer, Gerlach (obecnie Gierlach, Gierloch), Giese (obecnie Giza), Glockenbrecht, Glombin, Grebestetter, Grob, Gutknecht, Haechsler, Hallmann, Hansel, Heckert (Ekiert), Hoffmann, Hofman, Kassner, Keller (Kyellar, obecnie Kielar/Kielur), Kennemann, Kiedos, Klein, Klejna, Knapp (od Knoep, pagórek), Knapa, Knitter, Kolb, Kolbe, Kolber, König (Kenig), Koepke (obecnie Kopka) Krause, Krauss (Krausz), Krauze, Krüger, Kruger, Krummel, Linda, Linde, Linder, Majer, Matthorn, Mayer, Megger, Meierth, Mejer, Mendyk, Meyer, Miller, Müller, Nagel (Nagiel), Naumaier, Nauman, Neumaier, Neumann, Neumayer, Nickel (Nikiel), Niebel, Niemeyer, Nitz (obecnie Nycz), Nojman, Paetzhold, Peltz (obecnie Pelc), Polnar (Pojnar), Rautenkranz, Reetz (Retz, Rec), Regel, Reichel (Rajchel, Raichel), Reiss, Rejchert (obecnie Rajchert), Rosenberg (Rozenbark, Rozembark), Rosenkranz (Rozenkranz, Rozenkranc), Ross, Rothbart, Rumpel, Runge, Rychta, Rychter, Richter, Sack, Sauhaar, Scheiner, Schiller (Sziler, Szeler, Szylar, Silar), Schindler (obecnie Szyndlar, Szidler), Schmidt (Szmit, Szmid), Scholz (Szolc), Schossler (obecnie Szosler, Szośler), Schröder (Szreder), Schultz (Szulc), Schulzenhayn, Schwartz (Szwarc), Schweingreber, Simon, Springler, Srynca, (Szprynglar), Steinagel (obecnie Sztejnagel), Strampe, Struner, Stuglik, Studlik, Szast, Schneider (Sznajder), Szuder, Tasz, Teichmann, Ullman (Ulman), Ungier, Utzig (Ucig), Vlamann, Weiss (Weys, Weisz, Wajs, Wais), Weissgerber, Wenzel (Wencel), Zöckler.."
  • Ale kto ma udowadniać i po co?
  • edytowano luty 2015
    PawelOdOli,

    Wydawało mi się, że to Ty wyżej sugerowałeś, że Braun jest Żydem.
  • Nie. Sugerowałem tylko, że nie ma polskiego nazwiska, co sama udowodniłaś powyżej.
  • edytowano luty 2015
    Duda, to ten który jest sterowany przez Strasznych..ehm starszych braci za pomocą semickiej żony ? i ten sam który chce polskich gojów dać zabijać na ukrainie ?
    ---------------
    @Gregorius, Powielasz ploty (nie pierwszy raz).

    1. Zona Dudy jest nauczycielką w krakowskim LO i przewodnikiem po Krk, ma raczej korzenie niemieckie niż semickie - uczyła moja córkę i córka bardzo ją lubiła, co zdarza sie nieczęsto
    2. Duda nikogo nie chce zabijać na Ukrainie, daleś się złapać na mainstreamową manipulację. Obejrzyj sobie jak Maciej Pilis streszcza całą tą manipulację, od 3 minuty 40s. I zanim kogoś o coś posądzisz, to sprawdź jaka jest rzeczywistość
  • że duda tak ochoczo chce polskich chłopców wyslac na wojne, to już widze Cie nie obchodzi
    ----------------------------
    @Gregorius wysłuchaj 4 minutowego wyjasnienia Macieja Pilisa, a zrozumiesz, że powtarzasz oszczerstwo, przypominam od 3:40

  • Oszczerstw jest tym wątku kilka.
  • Ja tam chyba na Kukiza będę głosował. Patriota, wolnościowiec, potomek Kresowiaków, artysta, z ciętym językiem, antykomuch...
  • Sprawdź lepiej, jak się nazywała z domu babcia jego zony.
  • Ja tam chyba na Kukiza będę głosował. Patriota, wolnościowiec, potomek Kresowiaków, artysta, z ciętym językiem, antykomuch...
    -------------------
    Chodzi o uaktywnienie elektoratu :D - Im więcej kandydatów, tym lepiej, bo mniejsze szanse, że gajowy dostanie więcej niż 50% w pierwszej turze.
  • @Aniela i @Berenika

    Przepraszam bardzo ale czy nie prawdą jest, ze Duda jest przeciwnikiem delegalizacji aborcji?
    Czy nie prawdą jest, ze głosował za wypłacaniem odszkodowań żydom? (nie wiadomo za co z resztą)?

    Choćby te dwa fakty odpowiadają na pytanie w czyim interesie działa Duda.
  • Gregorius,

    Przeczytaj jak ustawa została znowelizowana i pokaż mi zapis, z którym się nie zgadzasz. Gdzie tam widzisz ułatwienia w przyznawaniu świadczeń kombatanckich?
    Wiem, że internet jest pełny sensacji grających na antyżydowskich sentymentach.

    http://orka.sejm.gov.pl/opinie7.nsf/nazwa/677_u/$file/677_u.pdf
  • @BabUska nadal twirdze, że brak poparcia delegalizacji aborcji Dude wyklucza z horyzontu wyborcy katolickiego
  • Często się zastanawiam nad tym, czy lepiej, by katolicy byli w polityce, czy lepiej, by ich tam nie było. Według mnie rozwiązanie pierwsze jest lepsze.
  • Moim zdaniem on ma duże szanse u osób, które patrzą tylko na image, a konkretami się nie interesują. Podobno Kwaśniewskiego wiele pań uważało za przystojnego, więc Duda tym bardziej ma szanse, zwłaszcza że jest jednym z młodszych kandydatów. Ciekawe, jak tam serwery.
  • Serwery to podstawa.
  • Podstawa to równoległe liczenie. Jeśli się policzy wszystkie głosy tam, gdzie padły, żadne serwery nic nie zrobią.
  • Ale ma pijarowców ten Wasz Duda ...

    image
  • edytowano luty 2015
    kontrola serwerów to podstawa

    a też sprawdzian elementarnych zdolności organizacyjnych
  • B.K. rozpoczyna cynicznie "grę Smoleńskiem" i zaczyna organizować (po pięciu latach) spotkania „w sprawie pomnika smoleńskiego”.
    A opozycja milczy w tej sprawie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.