Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozmowy w tłoku: o wielodzietnych

edytowano październik 2008 w Ogólna
Ktoś oglądał? Jakie wrażenia? Bo ja wiem tylko tyle, ile piszą na forum emama:

Jakie brzydkie te wielodzietne, zaniedbane, grube poza jedną, stare
ciuchy. Biedę widać.
«1345

Komentarz

  • Biedę widać.
    Widać było to co tvn chciał pokazać, inaczej być nie mogło.

    Nie oglądałem (dotąd).
  • czasami trzeba "bzdety " oglądać, żeby być zorientowanym.......
  • Chodzi mi o to, że osoby które chcą posiadać liczną gromadkę
    potomstwa, muszą być do tego przygotowane finansowo itp. A ludzie
    goszczący dziś w Rozmowach w Toku są żałośni. Współczuję dzieciom.

    :devil:
    Dzieci należą się tylko bogatym :cry:
  • Chodzi mi o to, że osoby które chcą posiadać liczną gromadkę
    potomstwa, muszą być do tego przygotowane finansowo itp. A ludzie
    goszczący dziś w Rozmowach w Toku są żałośni. Współczuję dzieciom.
    Takie wypowiedzi oglądaczy tvn sa żałosne, to świadczy o niskim poziomie intelektualnym stacji tvn, skoro ma takich głupich widzów :neutral:
  • Tomku, nie oglądam tefałenu, bo nie mam telewizji w telewizorze :cool:

    Zapowiedź programu można zobaczyć tutaj. Ciekawe, czy ci państwo to nasi forumowicze? :wink:
  • Pokazują ich jak małpy w zoo :devil::devil::devil::devil::devil:

    Ja też nie mam telewizora (dzięki Bogu) :peace:
  • Beztelewizorowcy wszystkich krajów łączcie się !!!:thumbup:
  • To dobre rozwiązanie: nie mieć telewizora. POPIERAM. Unika sie wtedy wielu zagrożeń w wychowaniu, nie traci sie często cennego czasu.

    Jednak są stacje i audycje, które warto oglądać, np w TRWAM: programy Musicie być mocni miłością, Świat Michała - pogadanki o filozofii, wykłady np.śp o. Krąpca, był też świetny musikal Przed sklepem jubilera itd. Nawet ostatnio obejrzałam w TVP Historia program o zesłańcach syberyjskich i film o ucieczce K. Piechowskiego z Auschwitz
  • Są "plusy dodatnie i plusy ujemne" jak mawia jeden z mędrców europejskich. Ważne, żeby te plusy nie przysłoniły nam minusów :wink:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Dobre, tylko ci "bogaci" i "przygotowani" najczesciej potomstwa nie maja. Zalosny brak logiki. Wspolczuje autorowi tych slow, jest skonczonym kretynem.

    T
    Albo nie chcą iść do telewizji, jak małgośka, debile normalnie.
  • Buraki jedne. Zerowy współczynnik lansu, żenua.
  • A Ty widziałaś wszystko o czym gadasz?
  • A po drugie ile można mówic o seksie.
  • Ona nie ma wyboru. Tyle jej.
  • No, dobra, ale co z tego jak nawet są niezadbane i z nadwagą??? Dlaczego matka wielodzietna ma wszystkim udawadniać, że te dzieci to ma tak tylko przy okazji, a tak na wszystko inne czas - nawet na to, na co nie ma ochoty robić? Dlaczego ma nosić rozmiar 34 - 36??? Ile matek jedynaków, bądź bezdzietnych 40 latek nosi taki rozmiar?

    A co do telewizora, my mamy, ale prawie nie oglądamy... Za to trochę wypożyczamy filmów i z dziecmi oglądamy dużo filmów przyrdniczo naukowych...
  • Uważajcie z tym przyznawaniem się do braku telewizorów, bo w tefałenie powiedzą, że wielodzietni są tak biedni, że nawet na telewizory ich nie stać i wszyscy będą wam współczuć, albo wami pogardzać... :devil:
  • O rety, ja też nie mam, ale ja taka mało/wielodzietna, tylko czwóreczka...
    A co to tefałen? :wink:
  • Tefałen to taka wyrocznia - decyduje o tym, kto jest normalny, a kto nie.
    Dlatego napisałam: nie przyznawajcie się, bo ja jestem wg "wyroczni" jeszcze normalna (niestety) i mnie nikt nic nie wytknie. Ale z każdym dzieckiem wymagania się zwiększają, więc muszę uważać...
    Barbaro, w prównaniu z modnymi "singlami" od których sie nic nie wymaga :smoking:u Ciebie to juz rój"...:tooth::tooth::tooth::tooth:
  • Ciekawe, czy ktoś z nas chciałby się pokazać w TVN żeby te stereotypy i mity o rodzinach wielodzietnych obalać....?...Może nie czujemy potrzeby, a może boimy się manipulacji....A Ewy D, bym tak srogo nie oceniała...aktywna zawodowo...zawsze podkreśla swoją otwartość na życie ( przebąkiwała o trzecim dziecku, co w świecie szołbiznesu do częstych nie należy....) Kiedyś ( jak jeszcze miałam nieco więcej czasu )oglądałam jej programy i wiele było wartościowych...więc nie można psów wieszać)...oczywiście, że są też tematy pod publikę, manipulowane...ale gdzie nie ma manipulacji....katolickie programy TV i radiowe też nie są niestety na dobrym poziomie ( poza nielicznymi)
    Ja w każdym razie jestem zbulwersowana poziomem i manipulacją niektórych....podających się za katolickie :(
  • [cite] malgorzata:[/cite] matki 12 dzieci
    :shocked:????
    Małgosiu czy ja dobrze rozumię?
    Zatem gratuluję!
  • Witam szanownych forumowiczów.
    Rzadko zabieram osobiście głos na forum raczej moim głosem jest moja żona Kasia.
    No cóż telewizor mam taki mały 20 cali większy mi niepotrzebny ponieważ wychodzę z założenia że im większy TV tym bardziej większe gęby tych których nie lubię a co za tym idzie większa moja irytacja .
    Myślę że dobrze że Małgorzata i Jadwiga nie wystąpiły w TVN w ROZMOWACH W TOKU ja z żoną też bym odmówił ponieważ ten program w swym zarysie nie podziela w pełni poglądów większości społeczeństwa a raczej wyostrza stereotypy no ale takie są TALK SHOWY .

    P
  • małgorzato ty to juz profesjonalną mamą jestes :) gratulacje!!
  • [cite] sylwia1974:[/cite]
    Ja w każdym razie jestem zbulwersowana poziomem i manipulacją niektórych....podających się za katolickie :(

    Oczywiście, nikt nie jest idealny. Ale te katolickie z tą swoją "manipulacją" nawet do pięt nie dorastają mediom laickim, których mocodawcami są zwykli ateiści. Mediów katolickich na polskim rynku jest kilka procent, a reszta to liberalno-socjalistyczne. Mówienie więc o manipulacjach katolickich w tej sytuacji jest po prostu śmieszne.
  • Małgorzato. :cheer::clap::crazy::peace::thumbup:
    Gratulacje!!!:whorship:
  • Oczywiście Agnieszko63 masz rację dodam tylko że w tych niektórych mediach katolickich brakuje takiego profesjonalizmu jaki jest w mediach laickich ale i tak jest o wiele lepiej niż kiedyś było.
    A morze do studia są zapraszani całkiem przypadkowi ludzie? Może trzeba się bardziej zaangażować w tłumaczeniu ludziom że wielodzietność to nasz wybór taki sam jak "singlostwo"(czyt. bezdzietność z wyboru)?że pomoc rodzinie wielodzietnej nie zawsze wiąże się z kasą , że to nasze dzieci będą zarabiać na emerytury singli i będą im tyłki podcierać jak państwo położy ich w domu starców, no i parę innych spraw których tu nie wymieniam bo już mnie nosi.

    P
  • Agnieszko....Radio Maryja mocno zmanipulowało coniektórych , jest wręcz o sekciarstwo posądzane i to nie przez zatwardziałych ateistów, ale ludzi myślących...No cóż "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica i ksiądz Rydzyk zawsze dyrektor".....Powiem, że nawet mniejsza manipulacja ( a jednak pojawiająca się w mediach katolickich) bardziej mnie bulwersuje niż laicka TV......
  • Sylwio, ja słucham Radia Maryja. Jest mi przykro czytać takie rzeczy... :cry:
    Zdaję sobie sprawę, że kiedy przyznaję się do słuchania Radia Maryja możesz wepchnąć mnie do worka, tak jak wpycha się wielodzietnych, ale cóż... przyzwyczaiłam się....
  • >>Mona, to nie chodzi o wpychanie do worka, lecz niestety RM posługuje się manipulację i kłamstwem, żeby zyskiwać jak największe poparcie nieświadomych tego ludzi, co nie znaczy, że nie mogą tam się pojawić ciekawe czy wartościowe audycje. Rola ojca dyrektora jest jednak demoniczna :cry:<<

    Wykaż to w faktach a nie chrzań głupot rodem z jakiegoś brukowca.

    >>żeby zyskiwać jak największe poparcie nieświadomych tego ludzi, co nie znaczy,<<
    czy Ojciec Rydzyk to polityk który musi zdobywać poparcie grup społecznych?
    Nieświadomych czego? o oświecona światłem nieskalanym prozą tego świata. Może w odróżnieniu od Twej szanownej osoby świadomych pewnych spraw o których nie masz zielonego pojęcia?

    >>Rola ojca dyrektora jest jednak demoniczna :cry:<<

    Jeżeli coś piszesz to wykaż w fatach kiedy i gdzie w/w wzywał do oddawania czci szatanowi?

    Przy okazji nie strasz bo ja się nie boję a jak nie straszysz to podejmij działanie i zobaczymy kto ma racje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.