Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozmowy w tłoku: o wielodzietnych

124

Komentarz

  • Sylwio, chyba kwestia tego, że nie każdy kto porywa tłumy jest z automatu wzorem jest na tyle oczywista, że nie trzeba się uciekać do dość kontrowersyjnych porównań. Zresztą nikt o. Rydzyka za wzór nie stawia i nie przypisuje mu nieomylności. Na większą chwałę Pana prowadzi swoje radio i stowarzyszone przedsięwzięcia medialne i cieszmy się, że go mamy, bo w tej branży nie ma równego sobie menadżera.
  • Tak jest Macieju.
    Jest wiele oczywistych tematów poddawanych dyskusji :)
    a czasem warto być kontrowersyjnym by wywołać dyskusję i zmusić do głębszych refleksji....
    Więc dziś dziesiąteczka za Radio :)
  • Nie, nie myślałem długo. Byłem ciekaw, czy w swoim przypadku podejdziesz do tego typu porównań podobnie tolerancyjnie, jak w przypadku o. Rydzyka. No i wyszło szydło z worka...
  • >>Napisałam o tym, że Ojciec R jest nieprzeźroczysty, bo wielu Go idealizuje, i wręcz uwielbia - a kapłan przeźroczysty przyciąga jedynie do Boga<<

    wielu też oczernia co nie pozostaje bez wpływy na opinie wielu "myślących"
  • Werko, proszę podaj mi nazwisko człowieka w Polsce, który jest bardziej obrażany i oczerniany niż o. Rydzyk.
  • Mogłaś chociaż napisać: Aleksander Kwaśniewski. :neutral:
  • niemal każdy polityk??
  • a Jaki jest problem?
  • problem z kogo robią pasztet klasy I
  • 40s ...
    I_Hov6m4QRo
  • Dodaelektroda i politycy wychodzą ze skóry, żeby pokazać sie w jakimkolwiek medium, a o. Rydzyk - nie!:smile:
  • Czy jestes katoliczką Werko? Jeśli tak, to zapewne wiesz że ojciec Rydzyk jest osobą duchowną, a pisanie o nim per "Rydzyk" świadczy tylko o Tobie.
  • Werko, pomyliłaś pewien porządek. To ojca Rydzyka śledzą dziennikarze. Pamiętam, jak stałam w tym pół milionowym tłumie na Jasnej Górze w czasie pielgrzymki Rodziny RM. Tuż obok mnie pojawili się reporterzy z TVP. Stali spokojnie. Gdy o. Rydzyk zaczął mówić myślałam,że pogubią cały sprzęt, tak szybko chcieli go uruchomić. Nawet na takie zjazdy jak pielgrzymka Rodziny RM żadne telewizje nie dostają zgody od RM na filmowanie, a jednak się zjawiają.
  • No przepraszam, jeśli ktos jest księdzem, to już przyśpiewek ludowych nie może śpiewać? Mój znajomy egzorcysta to nawet płyty z piosenkami nagrywa. Czy wg Ciebie on ma tylko modły zanosić?
    A, że ludzie maja gusta jakie maja, to już nie moja wina :smile:
  • W sumie, i tak bardzo delikatną przyśpiewkę, jak na ludowe, wybrał :wink:
  • Mi tam się podobało :-).
  • Moja prywatna teoria jest taka, że powodem tak zjadliwej niechęci wobec RM jest maryjny katolicyzm, który to radio propaguje. Bo te głupstwa, które się wytyka pracownikom radia nie są ani jakieś szczególnie groźne, ani rzadko spotykane.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Niezle, imperium medialne, michnikoidalne, bez zastrzezen.
    Imperium medialne, walteroidalne, bez zastrzezen.
    :

    Ciekawe kto tak w czasie tej dyskusjji pisał? Czy znowu projekcja czyichś poglądów? Czy naprawdę myślisz, że powtarzając sto razy swoje wyobrażenia o poglądach innych, oni w nie uwierzą?

    Hm, chyba nie boisz się oskarżeń o antysemityzm, przecież one są takie cool i oznaczają, że osoba oskarżana jest wojownikiem na froncie walki z poprawnością polityczną....
  • Ale dlaczego?
  • Ale dlaczego?
  • [cite] Werka:[/cite]Bo uważam, że robi Polsce złą robotę.
    Pytanie. Co to jest Polska?
  • Myślę, że siła o. Rydzyka bierze się też stąd, że ma takich ofermowatych oponentów, którzy nie potrafią co prawda stworzyć lepszego radia, ale za to będą trzymali kciuki, żeby mu się noga podwinęła. I tak już trzymają od kilkunastu lat, z wiadomym skutkiem.

    Jeżeli chodzi o antysemityzm, to już dawno przestał on oznaczać prymitywną zawiść względem żydowskiego kamienicznika, czy bankiera. Teraz antysemitą można zostać za sprzeciw wobec ludobójstwa Palestyńczyków, wobec łamania praw człowieka w Izraelu, czy wyłudzania odszkodowań przez organizacje żydowskie. I wcale się nie dziwię, że wiele osób uważa taką postawę za szlachetną.
  • Akurat wszystkie lewicowe i "postępowe" organizacje są mocno antyizraelskie i od zawsze w konflikcie bliskowschodnim popierały Palestyńczyków i inne kraje Arabskie.

    I mylisz się, pisząc, że antysemityzm nie polega już na "zawiści wobec żydowskiego bankiera" - to moim zdaniem nadal podstawowym tłem antysemityzmu dla przeciętnego Kowalskiego.
  • Naprawdę spotykasz w Polsce jakichś żydowskich bankierów? :shocked:
  • to nie wiesz macieju ze wszystkie banki sa w rekach zydow?
  • Jan Krzysztof Bielecki jest prawdziwym Polakiem.
  • Ale doradców ma Żydów :bigsmile:
  • x.image?id=1001950&version=maxi

    x.image?id=1001947&version=maxi

    to taka nowa tradycja
  • Super, jeszcze kilka takich wywiadów i może Kakasia razem z Turnauem zajarzą, że RM oprócz wad ma jeszcze trochę zalet?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.