Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejańska 3

13468916

Komentarz

  • Ciesze sie tez ze zaczelam wczoraj, to daje wielka nadzieje:-)
  • Zauważyłam,że w trakcie odmawiania dodatkowe łaski się otrzymuje i jakieś refleksje nad sobą przychodzą.Zaskakujące rozwiązania spraw różnych.
  • My z mezem tez zaczelismy (czasowo ciagne dwie).
  • U nas zaczęła tez nasza opiekunka :-)Wiec trzy osoby w domu odmawiają.
  • @pipijo ja tak samo to czuję - niby nic się nie zmienia, ale się taki nowy oddech w człowieku pojawia, właśnue nadzieja i uśmiech :)
  • U mnie był pokój ponad miarę... Waliły się różne sprawy a ja jakoś tak luźno, z ufnością... I to inne spojrzenie na siebie..
    Odmawiałam prowadząc auto, najlepiej mi szło. W lewej ręce miałam i Różaniec i kierownicę ;) prawą trzeba było mieć do zmieniania biegów...

    Nie, nie miałam wypadku w trakcie odmawiania :D
  • Wczoraj skończyłam. Chodzi mi po głowie kolejna, ale ciężko było ostatnio i nie wiem, czy dam radę. W wakacje dobrze było. Rok szkolny mnie rozłożył na łopatki. ED oznacza, niestety zero spokoju w ciągu dnia. Ciężko wieczorem całość odmówić :( A intencji sporo... Dodatkowo w żadnej z dwóch moich nowenn nie zostałam wyraźnie wysłuchana :( Mam wątpliwości, czy to ma sens i czy podołam... :(
  • @Gosia5 ja przy żadnej NP nie zostaję wyraźnie wysłuchana, ale z perspektywy czasu sytuacje się rozwiązują może inaczej niż chciałam ale zawsze na plus.

    Ja teraz też ciągnę Pompę od 06.09, lekko nie jest.
  • Dzisiaj zaczęłam kolejną NP.
    Odmawiam już którąś z kolei i pochwalę się że w każdej zostałam wysłuchana- może moje prośby były odpowiednie i u góry wiedzieli że należy mi się to o co proszę???? nie wiem. Czas w którym odmawiam nowennę jest taki szczególny jestem spokojniejsza....mniej nerwowa
  • My z mężem odmawiamy od 15.08 i sporo sie dzieje- duzo ciężkich rzeczy ale tez jakaś nadzieja...Ale ufamy :-)
  • Zaczęły mi się spełniać intencje sprzed dwóch, trzech lat. Widocznie dopiero przyszedł właściwy czas. Niektóre po uzupełnieniu nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
  • Dziwną sprawę zauważyłem że prawie wszystkie modlitwy z tąd:
    http://nowenna-pompejanska-wielodzietni.blogspot.com/p/modlitwy.html
    różnią się trochę od tych których odmawiam.

    Np mówię:
    O Mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym którzy najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia.

    Trzeba będzie chyba przejść na łacinę.
  • Ja też tak mówię. Czy to źle?
  • @Pax ja też w NP od 15.08 i też u nas dużo burz gwałtownych.. oby wyszły z nich dobre rzeczy.
  • Odkąd zakończyłam (z problemami) wiosenną NP jest kiepsko (z Pompą, nie tak ogólnie). Zaczęłam w intencji pewnej rodziny, ale nie skończyłam nawet błagalnej. Teraz wciąż obiecuję sobie rozpoczęcie nowej, wciąż bez skutku :( Mam problem nawet z codziennym różańcem, ba, nawet pacierzem :((
    Tyle ważnych intencji naokoło, a ja nie radzę sobie z niczym :-S
    Westchnijcie za mnie, Pompejanie [-O<
  • Ja jeszcze takiej nowenny nie miałam.
    Osoba za którą się modlę próbowała popełnić samobójstwo , dzięki Bogu nic się nie stało.
  • Może nic się nie stało właśnie dzięki Twojej modlitwie? :)
  • Zaczęłam kolejną Nowennę. W końcu październik zobowiązuje, a intencji sporo czeka w kolejce...
  • Ja dziś zaczęłam, pierwszy raz w życiu, mimo obaw mam pokój w sercu i cieszę się, że natchnal mnie Ktoś tą myślą:)
  • dzisiaj półmetek NP - mogę nieśmiało powiedzieć, że widzę "rezultaty" modlitwy
  • A ja zaczynam widzieć,ze Pan Bog duzo spraw- naszych ludzkich zabezpieczeń porozwalał i po swojemu walczy w tej sprawie o która sie z mężem modliliśmy.
    Wczoraj skończyłam prace, zostaje w domu na ten rok,tylko poradnie rodzinna zostawiam ale to juz umawiam sie wtedy ,kiedy ja moge.Dzis pierwszy dzień pokoju serca,ze to dobra decyzja,choć jest wiele pytań- ale oboje z mężem widzimy,ze tak musi byc najlepiej.
  • edytowano październik 2015
    Wczoraj wylazł na wierzch kolejny owoc moich Nowenn...
    Musze się koniecznie zmobilizować i spisać tu moje notatki z przebiegu ich odmawiania.... i zrobić przekrój tego, co potem przyszło.
    Chyba sie ostro zasiało w tamtym okresie...

    Przewalające sie nawałnice to jednak chyba nie było wszystko, co NP ze sobą niosły do naszej rodziny...
  • @Nika76, podziel się koniecznie!
  • W nadchodzącym tygodniu kończę część bł agalna, i juz zostalam wysluchana. Matka Boża ma litość nade mną i zdjęła wielki ciezar z mojego serca. Jestem Jej bardzo wdzięczna! Pomimo tego, że bardzo trudno przychodzi mi się modlić tą nowenna, mam pragnienie aby po zakończeniu obecnej rozpocząć kolejną. Intencji dużo :)
  • Piszę..
    Mógłby mi ktoś podrzucić linka do wątku "Nowenna Pompejańska uratowała moje małżeństwo"?

  • edytowano październik 2015
    Nie mogę się dokopać do daty kiedy podjęłam pierwszą NP....
    Nowenna Pompejańska 2 - był taki wątek?
  • Tam się kończą wpisy na 2014 roku...
    Ze też sobie w kalendarzu nie zapisałam, a myslałam że mam....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.