Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejańska 3

1679111216

Komentarz

  • Ja kończę 5 czerwca :)
    I właśnie odkryłam, że najlepiej mi się modli albo w kościele (to taka oczywista oczywistość) albo jeżdżąc na rowerze. No i jeszcze prasując.
    Ostatnio wyjeżdżam kilometry na rowerze, bo inaczej trudno mi się skupić.
    Albo wsiadam na rower, jadę do jakiegoś kościoła i kawałek odmawiam jadąc a resztę w kościele.
    W domu mi się ciężko skupić...
  • Brydzia dała mi wczoraj kopniaka i zmotywowala do działania czyli nowenny dzień drugi :x
  • Trzy poszły mi śpiewająco wręcz, a teraz nie mogę się zebrać, od 19 maja przerwa, do tej pory było max.dwa dni.
    Coś nie jest dobrze.
  • Może ktoś chętny, żeby zacząć. Zbieram się i zbieram, i zebrać nie mogę.
  • @mamababcia powspieram Cię zaczęłam od 21 :) Przyłącz się :)
  • Dziękuję. W takim razie jutro zaczynam.
    Podziękowali 1Anna78
  • @mamababcia pozdrawiam :)  dziś późno, dzień pełen wrażeń. Zaczynają się zniechęcenia i trudności. Modlitwa mi pomaga bardzo:)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Zaczęłam wczoraj we wspomnienie św. Faustyny. Szczerze mówiąc gdyby nie ty, znowu znalazłabym powód żeby nie zaczynać albo w ogóle zrezygnować. Od pewnego czasu mam z jednej strony pragnienie a zz drugiej zniechęcenie. Także dziękuję cci @Anna78 . Mam nadzieję że wytrwam. Tu chodzi o zbawienie dwóch bardzo bliskich mi osób.
    Podziękowali 2AgaMaria Bridget
  • Zniechęcenia znam bardzo dobrze. Mi łaskę tej modlitwy wyprosiły dziewczyny, które zachęcałam, wspierałam. One zaczęły Nowennę Pompejańską. Teraz gdy przyszła myśl i intencja podzieliłam się nią z jedną z tych dziewczyn. I to ona modliła się za mnie.  Z łatwością zaczęłam :).Najlepsze jest to, że dałam radę na 3 dniowych rekolekcjach. Mój Anioł Stróż ufundował mi pobudki o 5 i dałam radę :) Teraz zawiozłam ekipę do szkoły. A wtacając zaliczylam  marsz z modlitwą.  Dobrego dnia :) 
  • Dziękuję. Jak pracowałam w Warszawie chętnie się modliłam. Teraz czułam potrzebę ale ciągle odkładałam. Nie wykorzystałam możliwości modlitwy mną spacerach, to teraz mam za swoje. Ale i tak się cieszę.
  • Dziś też dobry dzień na początek :)
  • Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz:) Zaczynaj  :)
  • Prawda. Próbuj. Jak intencja naprawdę ważna dla ciebie to wytrwasz.
  • Dziś skończyłam modlitwę. Dziękuję Bogu, że wytrwałam. Teraz czekam na owoce.
  • Ja z reguły nie czekam na owoce, tylko zaczynam następną. 
    Nowenna szczególnie uczy mnie pokory, bo w sumie spektakularne cuda się nie dzieją.
    Albo się dzieją ale ja ich nie widzę.
    Podziękowali 3Skatarzyna AgaMaria Basja
  • Ja spektakularnych dotąd nie widziałam. Następną zacznę później.
  • Od wczoraj zaczęłam nowiutką pachnącą. <3
    Podziękowali 1mamababcia
  • Ja skończyłam 13.11.  Zastanawiam się czy nie zacząć znów. 
    Podziękowali 2Bridget mamababcia
  • Ja nie zacznę wcześniej niż po świętach ale coś jest z tą nowenną że do niej ciągnie.
    Podziękowali 1Anna78
  • Zaczęłam dwa dni temu nowennę by jeszcze wymodlić szczęśliwe zakończenie ciąży, a trudności domowe, finansowe narosły w siłę za to. Adwent rok temu też był trudny.
    Podziękowali 2mamababcia AgaMaria
  • U nas też Adwent trudny,  a modlitwa daje taki pokój serca, że brak słów. Ja nigdy nie mam sprecyzowanych intencji. Nawet nie pomyślałam, że dam radę.  :) Przed chwilą dostałam wiadomość, że przyjaciółka chce zacząć. Nie wiedziała, że odmawiałam :) Siła jest w modlitwie:)  
    Podziękowali 1AgaMaria
  • A mi @Basja pomogla zaczac.
  • Jak Wam idzie z Nowenną??
    Dziś kończę błagalną.
  • Dzis zaczęłam
    Podziękowali 1Bridget
  • Na brawa to przyjdzie czas jak skoncze.
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Na brawa to przyjdzie czas jak skoncze.
    brawo za dezyzję :)
  • 1 stycznia pomyślałam, żeby zacząć rok z Nowenną. A że pomyślałam na wieczornym nabożeństwie, więc zaczęłam od 2.01. Czy ktoś jeszcze zaczął?
    Podziękowali 1Bridget
  • Gosia5 powiedział(a):
    1 stycznia pomyślałam, żeby zacząć rok z Nowenną. A że pomyślałam na wieczornym nabożeństwie, więc zaczęłam od 2.01. Czy ktoś jeszcze zaczął?
    @Basja?
    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.