Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

weekend majowy Zaborówiec - foty zapodane!

12357

Komentarz

  • @aghi - wy to musicie w końcu łazienkę pooglądać ;) - znaczy mam nadzieję na spotkanie może jakieś to i zdjęcia liczę na to że zdobędę ;) ale z naszym tempem umawiania się to pewnie link będzie szybciej...
  • @anulaczarnula - mój R najlepiej wspomina Twojego M (znaczy nasi najstarsi synowie chyba się zgadali)
  • tak... plecak był ciut ciężkawy - ale nosi go sam, a do różnych kamieni się już przyzwyczaiłam :)
  • @sylwia1974-a festyn rodzinny w Czmońcu? Ty pewnie wiesz jak się tam zapisać i czy są jeszcze miejsca.
    @anulaczarnula - ja najprawdopodobniej będę też na matkach i córkach.
  • Świętujmy i bawmy się razem
    Termin: sobota 9 maja 2015 r., godz. 10.00 – 17.30
    W programie (między innymi):
    - nabożeństwo majowe,
    - konferencja dla rodziców: „Dziecko w świecie mediów”- Bogna Białecka: psycholog, żona
    i matka 4 dzieci, autorka szeregu książek psychologicznych o charakterze poradnikowym
    (www.bognabialecka.pl; www.malżeństwo.info.pl)
    - przegląd pieśni maryjnych
    - gry, zawody sportowe, zabawy i tańce integracyjne
    - posiłek ( kiełbasa z grilla z pieczywem, domowy smalec z ogórkiem, kawa, herbata)
    Woda i soki we własnym zakresie. Każdą rodzinę prosimy o przywiezienie ciasta.
    Wasze dzieci: będą miały zajęcia w grupach - prosimy podać ich imiona i rok urodzenia
    Miejsce: Dom Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża w Czmońcu nr 17
    Koszt: 70 zł od rodziny
    Informacje: S. Kazimiera tel. 508-171-208
    Zapisy: zgloszenia@cfr.org.pl
    Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy
  • ale czy są miejsca...tego niestety nie wiem...
    zdradzę tylko dla podniesienia adrenalinki, że będą fajne zawody...np toczenie bali z sianem, czy wyścig narciarski na trawie!!!

    Uczniowie Krzyża obstawiają poszczególne konkurencje i pozycje...mi niestety dostał się mikrofon...będę więc latać po boisku i relacjonować....:D
  • @agnodike5, ale jesteś na liście matka - córka czy na rezerwowej?

    bo teraz już chyba są wyłącznie rezerwowe...
    z którą córeczką?
  • @Wela...w niedzielę już nie było płyt...rozeszły się...kilka osób kupiło po jednej, a resztę ( chyba z 10 sztuk) kupił dziennikarz z Wrocławia ;)
  • edytowano maj 2015
    najgorsze, że to już końcówka serii...
    @anulaczarnula
    ja słuchając początkowo tej płyty...mimo, że znałam już te pieśni i tak miałam mokre oczy...tym bardziej, że znam też historie powstawania wielu z nich...
    Np pieśń "Ja nie umieram, ja wstępuję w życie "( do muzyki s. Klary) ....słowa napisała siostra, która towarzyszyła podczas odchodzenia siostry Reginy...siostra Regina miała 38 lat, gdy umierała...
    Niektóre pieśni powstały podczas adoracji...z natchnienia...

    No i śpiewa tam solówki m in s. Sara, o której Wam opowiadałam...np "Powiedz Mario kogoś widziała..."
    Sara ma taki dźwięczny głos jak Ty Aniu... :x
  • Jestem na liście. Ale jeszcze nie wiem z którą córką-teoreryczni kolej na T. I czy w ogóle.
    Program znam-tego 9 maja, myślałam o rodzinach świeżo zakochanych w Niebieskich. Jestem w pracy-he he i tylko z doskoku podglądam.
  • aaaaaa no też mi się dziwnie wydało, ze nie wiesz....ale się nie zastanowiłam...
    Ty wiesz @agnodike, że niebieskich za bardzo reklamować nie można, bo tylko ludziska rozdrażniamy...
  • no i dlatego mi się tak dobrze spało....
  • weźcie już kobiety przestańcie...
    ja w tym samym czasie z typowymi objawami grypowymi nie mogłam się łózka podnieść :(( właśnie między 21 a 22
    to niesprawiedliwe...
  • @Wela, ja kupiłam 2 płyty, ale jeszcze nie przekazałam dalej, myślę, że masz pierszeństwo, jeśli tylko chcesz ;)
  • u mnie Zuza i Ewa zostały w domu...zapłata za rekolekcje...Zuza z temperaturą i nie mówi...Ewa ból brzucha...
  • o nie
    chcemy też inne epizody!
  • małż, małż ;)
  • ja tradycyjnie miałam aparat i nie robiłąm zdjęć...
  • @AFRa - mi udało się zrobić kilka jak poszliśmy na spacer i o dziwo spakowałam aparat do kieszeni :D
    i tyle...
    płytę chętnie - ale nie wiem czy jesteśmy się w stanie w sensownym terminie spotkać - a może ten dla kogo była przeznaczona bardziej skorzysta...
    zdecyduj - jakby co to wybieramy się na Marsz za 2 tygodnie
    no i jeszcze - mam nadzieję że nie "sprzedałam" czegoś Twojej A - uświadomiłam sobie że nosiłam ją trochę tak godzinę przed tym jak mnie ścięło w sobotę - ale wtedy czułam się dobrze - tak bym się do obcych dzieci nie zbliżała... ehhh... przepraszam jakby co...
  • @Wela
    póki co nie zauważyłam u niej spadku formy ;)

    płyta - pamiątka z rekolekcji, zostawiam dla Was :)
    liczę na spotkanie porekolekcyjne w pełnym składzie, czy na marszu będziemy jeszcze nie wiem (czy chcę)

    @sylwia1974 jak się czują Z. i E. ?
    @anulaczarnula a M.? bo jego też brzuch bolał?
  • @Wela tak apropos Twego synka co nie kaszlał w Zaborówcu....


    nasz Piotr - astmatyk, na sterydach był od 5 miesiąca życia... Udawało mi się zmniejszać czasowo dawki, ale nie wychodziło odstawienie na dłużej niż dwa dni...bo kaszel wracał od razu...a On się dusił...Jak miał 2,5 roku byliśmy w Zaborówcu - chyba nigdy nie był w tak dobrej formie od urodzenia, więc postanowiłam sterydy odstawić.
    Przez 3 lata Piotr nie brał żadnych leków, nawet zwykłej wit C....
    Problem wrócił jak Piotr poszedł do zerówki...

    Teraz ma spore dawki wziewów...ale w Zaborówcu był na dawce minimalnej....i nie kaszlał!
  • ooo na fotce też mój mąż...może ogłosimy konkurs? który to który ( oczywiście dla niewtajemniczonych :)
  • Sylwia ciekawe co piszesz
    Michał puki co nie kaszle - w domu ani przedszkolu - wszystko co mogło być np uczulające a tam nie było - to już jest - a kaszel nie wrócił - oby na stałe... :)
  • Ewa ok...
    obawiam się, że zaszkodził jej ser pleśniowy, który poleżał przez weekend w lodówce...zajechaliśmy głodni...a wszystko pozamrażane...w lodówce pustki, a sklepy zamknięte....nim podgrzałam kiełbaskę Ewa łyknęła kanapę z tym serem...dziś dieta bułkowo kaszkowa i jest ok
    Zuza kuruje się syropem cebulowym ;) i herbatką z miodem i cytryną....powinno wystarczyć
  • a jak fotki...to może od razu z linkiem większa ilość co???poproszę :)
  • a fotka taka - że wygląda na niezłą konkurencję dla meczu z transmisji :)
    dla ułatwienia podam - mojego męża tam nie ma ;)
  • nie wiem tylko, czy ktoś poza nami wchodzi w ten wątek ;)
  • no dobra, to jedziemy:

    na rekolekcjach było 5 forumek z mężami
    na zdjęciu jest 3 mężów

    który jest który? ;)
  • edytowano maj 2015
    @sylwia1974 jak w tytule wątku dopiszesz -są fotki -to od razu się frekwencja poprawi ;)
    Tylko czy tego chcemy... :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.