Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

forum katolickie

17891012

Komentarz

  • nie da się otworzyć
  • Juka, w gimbazie nie mówi się o ludu tylko o luju.
  • U mmnie chodzi...
  • edytowano lipca 2015
    Widzisz Maura, i gdzie Twoja tolerancja ? Co Ci przeszkadza, że Tatopafcia ( jakkolwiek przegiął) nie odejdzie z forum ? Trzeba się znosić nawzajem. Wszak wszyscy jesteśmy bliźnimi swymi.
  • Ale co w związku z tym ?
  • o ja... człowiek na chwilę wyjdzie, a tu takie rzeczy się dzieją...
    @Maura, zazdrościsz Taciepafcia czy co?
  • edytowano lipca 2015
    prowincjuszka, oczywiscie nie znam Cie i moge sie mylic, ale na moje oko nie jestes taka wredna i zjadliwa jak kolezanki nawet jak probujesz im dorownac, wiec wyluzuj, a tam i tak Cie lubie jak zwierzolub zwierzoluba

    Dzięki ale nie znasz mnie. Jestem bardzo wredna. Jednak muszę tolerować różnych niepojętych dla mnie bliźnich w tym nietolerancyjnych i agresywnych zwierzonielubów i jakoś z tym funkcjonować. Takie życie....Ale na temat, szkoda tylko,że skoro jest nam narzucana z góry konieczność tolerowania różnych dziwnych, a także złych zjawisk to coraz bardziej szczuje się chrześcijan. A jeśli chodzi o kościół to on nie potępia ludzi tylko czyny.
  • edytowano lipca 2015
    tu nie ma "wy".

    tu jest Kociara, Prowincjuszka, Draconessa, Tatapafcia i wielu innych forowiczów. Każdy pisze osobno (i domniemam, że samodzielnie) swoje posty, nie wszyscy razem jako "wy".
  • Towarzysze i obywatele
    Ludu pracujący
  • @ninna A co, poczuwasz sie do bydla? Tutaj nie ma kolektywu, pomylily sie kolezance organizacje:) nadal jednak uwazam, ze trzeba miec niezly tupet, albo brak wyczucia sytuacji, aby swoja bytnosc na jakimkolwiek forum zaczac od bardzo kontrowersyjnych watkow i jeszcze zarzucac starszym uzytkownikom brak tolerancji ( inne zarzuty, okreslenia typu mohery etc litosciwie przemilcze) Chyba nie byl to najlepszy styl wejscia, prawda? nie dziw sie wiec, ze sprawiasz wrazenie typowej internetowej trollicy. Wydawaloby sie, ze wolalabys dac sie poznac od najlepszej strony, a tu wyraznie szukalas jatki - i ja dostalas. Mozesz sie wiec czuc usatysfakcjonowana.
  • dobroludzizm w akcji
  • No ja raczej przewrotnie napisałam, nawiązując do tekstów znanych starszym stażem forumowiczów @ninna
    to nie było do nikogo personalnie
  • Inwektywy godne rynsztoka, ale tu niektórzy nie widzą pogardy dla drugiego człowieka. Zadziwiające...
  • edytowano lipca 2015
    joanna_91 czy głos rozsądku draconessy obejmuje nazywanie kogos bydłem czy już nie? w ogóle przy mojej sympatii dla Ciebie, to czytajac Twoje wpisy @joanno mam wrażenie że jestes jakimś wytworem wirtualnym wielodzietni.org. Powtarzasz nieraz dokładnie napisane tu opinie innych podajac za własne, próbujesz się przypodobać i zyskać zaufanie. Takie mam dziwne wrażenia... Albo świetnie trafiłaś ze swoimi poszukiwaniami i poglądami albo jesteś przykładem jak działa psychologia tłumu.
  • I dlatego pierwsze przykazanie miłości jest tą podstawą, na której można budować miłość bliźniego.

    Bez tej leczącej zranienia Miłości Boga do człowieka, często nie jest się w stanie nawet zachować dobry nastrój, rozmawiając z drugim człowiekiem. Oczywiście mozna unikać drażliwych tematów, ale czy jest to znowu takie korzystne?

    Z wydajną Pomocą Bożą, my Chrześcijanie osiągniemy kiedyś wprawę w tej walce na słowa i myślę że niejedno zwycięstwo będzie nam dane :x
  • @apolonia Badz laskawa nie przeinaczac tego, co napisalam. Nie nazwalam ninny ani Maury bydlem. Poinformuje Ciebie, skoro nie doczytalas, ze moj post o bydle byl odpowiedzia na post tatypafcia, w ktorym m.in. stalo:
    tatapafcia
    lipiec 14

    Trzeba być bydłem, żeby bez najmniejszego powodu tak najeżdżać na człowieka tylko za to, że ośmiela się nie zgadzać na zło.

    To jest ta wasza tolerancja


    Nadal twierdze, ze jesli uwazam kogos za bydlo, to z nim nie dyskutuje - jest to stwierdzenie ogolne. Jesli zas ktores dyskutantki odniosly to do siebie, lub innych osob zaangazowanych w powyzsza pyskowe, to ich problem.
  • Szykuje się artykulik o etykiecie językowej? Materiału w staropolszczyźnie zabrakło? 8-|
  • @draconessa i to nie TY pisałaś, że nazwałabyś niektóre dyskutantki jeszcze gorzej?! Schizofrenia jakaś.
  • draconessa
    lipiec 14 Podziękuj
    @tatapafcia - powiem w krotkich, zolnierskich slowach - a wezze chlop[ie sobie browara obal i przestan sie wydurniac, W watku wszyscy pojechali, ja w koncu zamiklam, bo bym chyba panienkom jeszcze groszymi slowami wyjechala. Co to, trollice Ciebie z orga wygonia? Dasz im satysfakcje?
    Podziękował/a: 1E.milia
    Żenada.
  • ninna, brzmi jak obietnica!
  • nie - tylko kiepska

    nie odpowiadasz na pytania, nie używasz argumentów, walisz stereotypami, a na koniec pozujesz na skrzywdzoną księzniczkę
  • @Maciek hono zaproponuj wszystkim Wedrownikow lub stowarzyszenie ;)
  • nie wierzę..a jednak wierzę w te bzdety seniorów tego furum
  • za nazwanie, publicznie, obcej kobiety "szmatą" powinien być ban. tp wystawia forum wyjątkowo kiepskie świadectwo, MIMO jego ogromnej wiedzy na tematy różnorakie.
  • Mądrość człowieka poznaje sie min po tym, czy potrafi się opanowac czy daje się sprowokować i pozwoli by puściły mu hamulce.
    Słaba to wiara, słabe podstawy jeśli , załóżmy prowokację , traktują jak świętą wojnę. Nie chcę nikogo obrazić, to takie moje przemyslenia.
    Byc moze niektorzy po takiej wojence czują się umocnieni.
    I o dziwo nie smucą czy zaskakują mnie teksty ninny tylko właśnie tych obrońców. Cóż, od niektórych wymaga się po prostu więcej.
  • edytowano lipca 2015
    W stadzie owieczek potrzebne są psy pasterskie.
    Owce są nieroztropne, skoro każą psu stępić zęby i udawać owieczkę.
    Pies jest nieroztropny, skoro każe owieczkom ostrzyć zęby i udawać psy.
    Szkoda, że pies uległ owieczkom i dał za wygraną.
  • Owszem, jezyk mnie swierzbil , zeby je nazwac jakos, ale czy nazwalam? I prosze pokaz mi , gdzie nazwalam kogos bydlem? Bo jakos nie widze.
  • @apolonia - jeszcze raz pytam - gdzie tu masz napisane jakies straszliwe okreslenia wobec dyskutantek - gorsze od uzytych przez tatapafcia? Owszem, dalam wyraz mojej irytacji pewnymi osobami, ale jednak obelzywymi slowami ich nei obrzucilam jednak? Chyba, ze owa obelga to okreslenie 'trollice'? Dla mnie to tylko stwierdzenie mojego postrzegania pewnych dyskutantek, ogolnie przyjete w jezyku internetu. EOT.
  • edytowano lipca 2015
    Dodam do wpisu Anawima, że prowokowanie psa, drażnienie, rozjuszanie go jest karalne.
    I nie odpowie za agresję właściciel czy sam pies tylko głupek, który dla zabawy gra mu na nerwach. A nawet jeśli nie odpowie to w razie pogryzienia sam jest sobie winien.
  • Oj owczarki też potrafią byc rozjapane ;)
    Już nie chce mi się pisać, Tatapafcia przesadził z epitetami, w ogóle mógł ich nie używać, bo to właśnie przyczynia sie do rozpowszechniania opinii jakoby chrześcijanie byli agresywnymi chamami atakującymi tych biednych i tolerancyjnych ateistów, antydeistów, antyklerykałów itd. Wielodzietni chrześcijanie to już w ogóle pijana patola. Ze słownictwem znad rynsztoka.
    Ale patrząc z boku na tą awanturę , mam wrażenie, że dyskutantki się droczą z nim, co też nie świadczy o ich tolerancji i uprzejmości. No pobawiły się czyimiś emocjami.
Ta dyskusja została zamknięta.