Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ubieramy się - moda i styl...

124

Komentarz

• @Hope ;
    Miałam ślub córek 
    I kupowałam kilka sukienek 
    Na  asos.com 

Tam jest specjalny dział litlle dress czy jakoś tak 

Sukienki które kupiłyśmy są takie jak na fotce 
    Bardzo ładnie uszyte i dobrej jakości 
    Pod każdą sukienką jest catwalk i ogląda się sukienkę na "żywo " 
    My ani jednej sukienki nie oddalysmy z tych zakupionych 

Przesyłka idzie z Anglii migusiem 
    Np w niedzielę wieczorem kupiłam we wtorek rano kurier u drzwi 

Ja polecam :)
    Podziękowali 1Hope
  • Na zalando też jest dział dla niskich szczupłych osób :) zwroty są bezproblemowe
    Podziękowali 1Hope
  • Dzięki! Jesteście niezawodne :)
  • Wiecie może gdzie można kupić w dobrej cenie bluzki do karmienia?
    Chodzi mi o takie wiskozowe lub inne streczowe, kopertowe, z długim rękawami.
    Kiedyś ktoś linkował, ale nie mogę namierzyć...
  • W sukience da sie karmić, ja tak karmiłam 2 wesela ostatnio. Miałam sukienkę taką: http://allegro.pl/promocja-sukienka-z-roza-unikat-okazja-r-34-i5577132244.html   (tylko nie ten rozmiar :) + narzutka biała (pelerynka przez głowę z rękawami z Zary z ciuchlandu). Miałam pomysł, że jesli nie znajdę pelerynki, to wezmę dużą chustę/szal do przykrycia. Było bardzo wygodnie i elegancko, karmiłam nie chodząc do pokoju, bo dzieć je czasem co 0,5 h, to spędziłabym samotnie masę czasu, a byłoby mi szkoda.
  • E, fajny ten asos.com

Nie ma tak, że same cienkie modelki, tylko taki życiowy ten sklep.

I nawet przeceny są :smile: 
  • A czy ktos korzystał z domodi.pl ? Ktoś coś wie?
  • A nie mozna w zwykłej sukience z dużym dekoltem? I tylko coś do osłonięcia..
  • Zamawiałam z domodi, wszystko bylo ok
  • Na asos 
    Jest dział maternity 
    Sukienki ciążowe w różnym stylu i nadające się później do karmienia 
    Dział dla bardziej puszystych też jest 
    No i sale oczywiście też śle tam często pojedyncze rozmiary do wyboru 
    Podziękowali 3E.milia Hope Inka
  • Dziewczyny jutro dzień spódnicy :) :blush: 
  • Dziewczyny przeczytałam Wasze wypowiedzi, myślałam że ja tylko mam takie problemy. Podoba mi się opcja niechomikowania, tylko co zrobić jak w przeciągu roku waha waga się o 15 kg (i nie chodzi o ciążę)? W tamtum roky zeszlam do 61 kg oddałam wszystkie duże ciuchy a dziś ważę 75 i nie mam w co się ubrać. Druga rzecz gdzie kupować ciuchy dla osób z brzuchem (nie mam oponki wyglądam jak w ciazy) Jak brzuch pasuje to góra wisi, a jak dopasuje aby i góra pasowała to tak 7 miesiąc ciąży można by określić...
  • edytowano październik 2016
    edit: pisałam na komie, dwa razy mi się wysłało
  • @babka4 a której? ;)
    Podziękowali 1babka4
  • Jak z przelewami na asosie? Opłaca się z opcją przewalutowania czy macie jakieś inne opcje. Ostatnio robiłam przelewy w KCz i bardzo się nie opłacało.
  • Nie wiem czy jest gdzieś lepszy wątek, a chciałam zapytać, czy słyszałyście o biustonoszach do spania?
  • Slyszalysmy, od Francuzek. Miekkie bawelniane, takie opaskowe, czasem wbudowane w pizame. Nosza je, bo uwazaja, ze piersiom sie nalezy podtrzymanie przez cala dobe. 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • w sumie to głupie nie jest 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Nie ma żadnego wątka o upolowanych łupach na szmateksie więc może tu?

Ja dziś dokupiłam co jeszcze bardzo mi się marzyło:)

Granatowa parka zimowa Tchibo
    Czarna cienka bawełniana parka hm
    Kozaki płaskie skórzane czarne:)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • u nas w lumpeksach nie ma takich super rzeczy....
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Nie wiem czy jest gdzieś lepszy wątek, a chciałam zapytać, czy słyszałyście o biustonoszach do spania?
    Tak z ubiegłego roku temat, ale np. Bravissimo ma piżamy i koszulki do spania z wbudowanym biustonoszem. 
  • A ja całe życie śpię w staniku, normalnym. Taka nadwrażliwość, że nie jestem w stanie położyć się na brzuchu bez. A że śpię głównie na brzuchu... Nie mam pojęcia czy to zdrowe.
  • Ooo, ciekawe. Sama chętnie bym się dowiedziała jak jakościowo.
  • To wyglada na jakis chiński sklep dający nie swoje foty. Nie wyglada to na nic godnego zaufania.
  • No ceny zdecydowanie chińskie, terminy wysyłki też, ale w sumie z aliexpresu ludzie też biorą ciuchy i nie wszystko to szajs...
  • Ja się bardzo przejechałam na chińskim sklepie z ciuchami. W sumie, jak kupowałam, to nie wiedziałam, że to chiński. Wszystko przyszło za małe. Zwrot okazał się tak zawiły, że w sumie nieopłacalny. Ale moja wina, dokładnie regulaminu nie przeczytałam. Wiadomość o zwrotach była zresztą tak schowana i zaszyfrowana, że długo nie mogłam zrozumieć o co cho. Zresztą w regulaminie było chyba, że zwrot zależy od miejsca wysyłki, co się okazało dopiero, kiedy paczka przyszła. Więcej w takich sklepach nie kupuje.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • H&M planuje świąteczną kampanię reklamową z homo pocałunkiem.
    Podpiszcie petycję o niedopuszczenie do emisji.
    http://www.citizengo.org/pl/fm/175878-nie-dla-praktyk-homoseksualnych-w-reklamie-H&M
    Podziękowali 1Katanna
  • Chyba już była reklama emitowana, bo ją widziałam w telewizji
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.