Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ubieramy się - moda i styl...

123578

Komentarz

• podpisałam 
    fuuuj
  • Co jest złego (w sensie mody, nie mówię o kwestiach moralnych) w stylowo podartych dżinsach?
  • To podarte jeansy mogą być stylowe? A jaki to styl poza niechlujnym? ;)
    Podziękowali 2Skatarzyna Aniuszka
  • Mi się podobają jeśli do dobre z bardzo dobrej jakości butami, biżuteria i nienagannie skrojonym płaszczem lub doskonałej jakości bluzka. 
  • No i oczywiście jeśli kobieta je nasza jest bardzo zadbana
  • szczurzysko powiedział(a):
    Co jest złego (w sensie mody, nie mówię o kwestiach moralnych) w stylowo podartych dżinsach?
    W sensie mody - jak piszesz - w tzw. trash jeansach nie ma nic zlego. Nie sa eleganckie ale casualowe. Co kto lubi. Pewnie niedlugo przestana byc modne albo i juz nawet...tak szybko sie te trendy zmieniaja.
  • Trudno iść za modą, kiedy zmienia się i wiek, i figura itd. Już nie mówię o tych dżinsach podartych, ale ogolnie. 

andora powiedział(a):
    Mi się podobają jeśli do dobre z bardzo dobrej jakości butami, biżuteria i nienagannie skrojonym płaszczem lub doskonałej jakości bluzka. 
    Tu się zgodzę. 
    Dorotak powiedział(a):
    To podarte jeansy mogą być stylowe? A jaki to styl poza niechlujnym? ;)
    Przecież nie jest to strój do kościoła czy na wesele. Ludzie, zakladam, że wiemy kiedy założyć strój swobodny. Sama latem nosiłam podarte dzinsy, ale takie za kolano, na podróż - samolot, samochód, spacery z dziećmi, itp. 
  • Ja tam sobie w tym roku sprawiłam pierwsze podarte dżinsy. Super na wakacje nad morzem się nosiło. Dziecku bym nie kupiła i tak wszystko niszczą i rozdzierają, ale dobrej jakości dla dorosłego z fajna stylizacją czemu nie. Moda to zabawa ma być a nie coś śmiertelnie poważnego.
    Podziękowali 1Malgorzata
  • szczurzysko powiedział(a):
     Ludzie, zakladam, że wiemy kiedy założyć strój swobodny. 
    Pobożne życzenia ;)
    Dodam że bez zwiąZku z dziurawymi dzinsami, nic nie mam do nich, ot luźna obserwacja. Niestety.
    Nie. Ludzie nie wiedzą kiedy założyć strój swobodny a kiedy nie. 
    Podziękowali 3Skatarzyna madzikg Wela
  • U mnie obserwacja taka że elegancja wymiera bezpowrotnie. Coraz mniej ludzi ma poczucie dobrego smaku. 
    Podziękowali 2mader Aniuszka
  • Mnie sie podobaja takie spodnie i czasem nosze, ale to musza byc niewielkie przeciecia, a nie dziury na pol nogi, bo to juz wyglada glupio. Ale taki zwykly zestaw jest ok
    http://onlywardrobe.com/wp-content/uploads/2019/08/How-To-Wear-Black-Jeans-For-Women-16.jpg
  • Dwa lata temu byłam na pogrzebie cioci. Ktoś przyszedł w podartych dżinsach.
  • @mader - ja nie mam wplywu, kto co zakłada do kościoła czy na pogrzeb, na rozmowę kwalifikacyjną, ślub czy imieniny cioci. 
    Ja do kościoła zawsze zakładam spódnicę, za kolano, przepisowo. Ale jak z kościoła mam jechać w np na spacer, czy coś takiego, to zawsze mam w torbie spodnie. A, spódnice tylko do kościoła noszę, już tak mam, i chyba nie dam rady zmienic.

• edytowano grudzień 2019
    @szczurzysko ale ja nie o Tobie piszę. Nie widzę nic niestosownego w spodniach do lasu, chocby i dresach.
    Zwyczajnie, dzielę się obserwacja. @Hanq dobrze to.ujela. Dobry smak zostal w dużej mierze wyrugowany.
    Podarte dzinsy z ktorych wyzieraja posladki, w kosciele, to już przeginka wg mnie, a jednak widuje się.
    Albo pare dni temu w markecie. Dziewcze w ciazy, legginsy polprzezroczyste, do tego krotka bluzka i kurtka. Nie dalo sie mimo szczerych checi nie zauwazyc koronkowych fig na posladkach.

• Nie wiem jak robią podarcia, ale np te przejasnienia, na dzinsach, taki sprany efekt robią przez wielokrotne pranie z jakimś piaskiem, wybielaczem. I ekologiczne to nie jest, bo marnuje się na to sporo wody i zdrowe dla pracowników chińskich to tez nie jest, ten piasek i wybielacze. Jestem na nie.
    Podziękowali 2Joanna36 Malena
  • Mnie się podobają te dziury, choć odważyłam się dopiero niedawno sama kupić i założyć. Bardzo fajne są i o dziwo, czuję się dobrze. Wcześniej miałam już postrzępione nogawki na dole, dziurki podszyte koronką, itp. Ale dziury na wylot po raz pierwszy i nie żałuję. Taka egzotyka jak dla mnie, nie wyobrażam sobie stale w takich chodzić, jedne wystarczą. Jednak w fajnym zestawieniu mogą wyglądać naprawdę stylowo.
    Mi się przypomniało jak w zerówce był mój najmłodszy i na początku września(upał) po pogaduszkach edukacyjnych na temat regulaminu, stroju itp pewna mamuśka (artystka niszowa- o ile to coś może tłumaczyć) przyprowadziła do szkoły córkę odziana jak ta dziewoja z w/w zdjęcia. Dziewczynka też miała spodenki w tym stylu acz koszulkę i kamizelkę mundurową jak zawsze. W szatni najpierw jedna dziewczynka powiedziała coś w stylu, że ta Ola i jej  mama chyba jest bardzo biedna bo do szkoły przyszła w zniszczonym ubraniu. Inne dzieci się dołączyły we współczuciu...w efekcie dziecko się popłakało, matka w histerii i fochu zabrała małą do domu...ale już nigdy w stroju niezgodnym z regulaminem w szkole się nie pojawiała. 
    Podziękowali 2madzikg wielorybek
  • Dżinsy nawet nie podarte, nie zawsze są strojem na miejscu, więc nie no te dziury chodzi, ale o niedostosowanie sie do zasad. 
    Podziękowali 1Polly
    Córki moje też miały raz poszarpane i dziurawe dżinsy ale podszyte od spodu kolorowymi łatkami lub koronkami z innego rodzaju materiału. Nawet fajnie to wyglądało. Jednak takie brutalne nagie i wielkie dziury to u nas też nie przejdą.
  • W latach ' 90 też się nosiło podarte jeansy, spodenki jeansowe itp nic nowego , ot powrót do przeszłości ;) z tym, że swego czasu było to bardziej zarezerwowane dla młodzieży i młodych teraz noszą wszyscy :)
    Podziękowali 2asiao Predikata
  • Moja młoda potarggala dżinsy nawet w fajny sposób i nie będzie w nich chidzic bo w dziurawych się nie chodzi no nie przetłumaczysz że dzisny mogą.takie być
  • W jej wieku to obciach mieć porwane dżinsy ;) 
    potem się nawet płaci więcej za porwane niż całe ;) 
  • a swoją drogą to nie mogłaby być moda na potargane leginsy? ileż to by człowiek zaoszczędził :D
  • Ja tam lubię czasem poczuć  się  niechlujnie niestylowo  i przeplacona za dziury   i zakładam te dziurawe spodnie , razem z białą  męską  koszulą i czarnymi botkami .
    Nawet dokonuje  profanacji i na szyi zapinam sztuczne perełki  z Rossmann za 9 zeta .
     o:) 
    Podziękowali 1Polly
  • Bo się lubisz ciuchem odmłodzić ;) możesz to i korzystasz. Z Twoją figura i uroda to bardzo pasuje ;)
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Lubię te dziurawe spodnie,  wiek nie ma nic do rzeczy , jeśli już komuś to mamy wypominać  :) 
    Podziękowali 1Ona64
  • Moje obie córki lubią jeansy z dziurami na kolanach.
    Moje obie córki lubią jeansy z dziurami na kolanach czy na udach. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Lubię te dziurawe spodnie,  wiek nie ma nic do rzeczy , jeśli już komuś to mamy wypominać  :) 
    Wiek nie, ale figura i uroda zdecydowanie ;) sorki, nie wyglądasz na siebie po prostu, to możesz wyglądać na młodą szaloną laskę w podartych jeansach :D 

Ja np dopóki po obecnym karmieniu nie zgubie 10 kg nie założę jeansów z dziurami..baleron by mi się wylał :P 
    Podziękowali 1Malgorzata
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.