Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wyprawka szkolna

124»

Komentarz

  • Zimowych butów nie niszczą, generalnie te trampki szkolne się nam rozpadały. Do piłki nożnej obuwie też jest trwałe, wyrastają bez większego zniszczenia. Sandały w tym roku się zniszczyły, ale widać słabe były. A plecak , no przetarł się na krawędzi tak że usztywniane dno może wypaść, więc jest kupiony nowy.
  • przyszedł plecak z Topgala
    wydaje się solidny i przemyślany

    dzięki za podpowiedź bo nie znałam tej marki :D
  • masz rację jak zwykle :D
    ja sobie nie umiałam zorganizować żadnych wakacji w tym roku
    nic mi się nieeee chceeee ( ziew)
    to choć na kuriera czekam :)
  • Tylko po szkole będą chodzone, zobaczymy, jak się rozpadną to dam znać. Zdjęcia zrobię, będą sławne :)
  • Ja kupuję moim American Club-przystępna cena i wytrzymywały ok 6mcy.
  • edytowano sierpień 2015
    Do szkoły buty Befado - jak długo młodzi mają rozmiar taki, że da się kupić. Najtrwalsze jakie dotąd znaleźliśmy, przy tym polskie i cena przyzwoita. Ze starszymi zaczyna się problem, ale nie mają parcia na metki, wiec najwyżej jak buty zejdą, to się wymienia.
  • Mam pytanie dotyczące okładek na zeszyty i książki. W zeszłym roku miałam jeszcze stare zapasy, w tym roku kupowałam gotowe i po podsumowaniu rachunku mina mi zrzedła. Jakie są tańsze i efektowne rozwiązania?
  • Obkladanie jest przereklamowane. Nie obkladamy większości zeszytów i książek. Zniszczona okładka wygląda znacznie gorzej niż brak okładki.
  • Ja obkładam tylko podręczniki menowskie, które są do zwrotu.

    Zeszyty starszakom kupuję w twardej oprawie.

    1-3 daję plastikowe okładki. W zasadzie 4 szt na rok/na osobę starczają.
  • W twardej oprawie są cięższe niz w miękkiej - moi się zbuntowali i w trosce o ich krzywe kregoslupy przyznałam im rację.
  • Moi wolą w twardej. Do szkoły są zawożeni, droga powrotna to tylko kilometr.
  • Ja obkladalam w tapetę. Jest twardsza niż szary papier i fajniej wygląda.
  • Ja czestwo obklejam ksiazki tasma klejaca. Duzo mniej sie niszcza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.