Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wspaniałe stulecie

245678

Komentarz

  • @hipolit
    ale odcinek 100 turecki jest świetny. Od początku bardzo podobała mi się postać Luftiego Paszy.
    Padłam :D
    Scenariusz jest genialny.
  • edytowano sierpień 2015
    @MagdaCh

    Dostępny już odcinek 101
    Coraz ciekawiej ;)
    Właśnie skończyłam oglądać
  • Już się zabieram za niego!
  • @hipolit
    to jaki jest na tym etapie system oglądania?
    Bo nie mogę teraz odszukać 102 odcinka. Czy on jest w sieci czy może być, że go nie ma? I co się robi - czeka, aż ktoś zamieści?
  • edytowano wrzesień 2015
    Póki co nie ma, jest w tłumaczeniu
    gdzieś w necie są dostępne z tł angielskim, rosyjskim i czeskim chyba ( łomatkooo nie dałabym rady po zcesku :)) )
    także jak dasz radę to możesz te oglądać
    ja czekam na napisy PL
  • Pewnie że wolę już po polsku. W takim razie czekam. Ech życie - taki cios, a miało być tak pięknie w tę duszną noc. Ja, spokój i filmik.
  • na razie jestem rozczarowana, mówicie, że dalej jest lepiej?
  • Jestem szowinistką, mnie toto w ogóle nie rusza. Za to już 20 września premiera ostatniej serii Downton Abbey.
  • hihihi, i na szczescie mam dzienny dyzur i bede mogla obejrzec:D
  • ok, a gdzie pierwsze odcinki,
  • @Dorotak
    no właśnie ten serial dopiero zrozumiałam po kilkudziesięciu odcinkach - jest mądrzejszy niż się spodziewałam. Rysy psychologiczne postaci świetne.
    Niech mi napisze ktoś, kto też zaawansowany - że nie tylko ja do łez się uśmiałam Lufti Paszą.
  • edytowano wrzesień 2015
    @beata2
    Pierwszy:


  • Martin i DeDeki mnie rozpieścili. 20 odc. a tu cholipa nikt ważny nie umiera!

    na razie mnie tylko wszyscy bohaterowie wkurzają... idę coś innego jednak szukać;/
  • ( przypominam, ze jestem w ciąży)
    Ostatnio oglądałam Damę w czarnym welonie i spodobał mi sie.
    Z Matem oglądałam wszystkie Luz Marije i inne Zbuntowane Anioły.
    Szczególny stan...
  • Hurrraaaa! Dzięki!!!!!!!!
  • 102 to nr tych 1,5h? Tu ciaze pykaja w dwie h wiec spodziewam sie, ze do setnego wszyscy posiwiea:-D
  • Tak @Dorotak
    102 to turecka numeracja, nie puszczana w TVP -dzielona na dwa czy też trzy odcinki.
  • ogladam jakieś 45-50min na cda.
    matko, to coś w rodzaju grafomanii tylko z kręceniem filmu;D
  • Ja wiem, że to realia historyczne, ale te tłumy kobiet walczących, żeby pakować się do łóżka jedneg, dodatkowo średnio atrakcyjnego faceta (:|
  • Choć bardziej rzyg niż ziew
  • ale główna bohaterka jest taką... antybohaterką... że aż boli...
    ja tam lubię w serialu spiski, zdrady, morderstwa... ale niech to dobre jest chociaż...


    atsd, akurat wątek morderstwa w DA był fatalny...
  • Warto zauważyć, że do tego łóżka się pchają, bo są niewolnicami i jest to metoda survivalu w tych trudnych warunkach - rzeczywiście trudnych, nic dodać nic ująć. Harem nie jest rajem.
  • Ale generalnie to żadna dziwota, czego się spodziewać, że sułtan nie będzie sułtanem? I tak mocno zeuropeizowali ten serial,żeby jeszcze monogamię wprowadzać, to przesada;P

  • Sułtan był historycznie wierny Hurreme - akurat głównych założeń i wydarzeń to specjalnie nie koloryzowali, dialogi na pewno są dziełem zdolnego scenarzysty.
  • szczerze wątpię;-)
  • @MagdaCh
    Obejrzałaś już 102 odcinek? :D
  • @Dorotak, ja rozumiem, że tak musi być, ale patrzeć mi się na to nie chce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.