Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wspaniałe stulecie

124678

Komentarz

  • Jka skończę z tym stuleciem to się zabiorę za Wikingów, skoro tak polecacie. Dacie link na pierwszy odcinek poproszę?
  • @hipolit myślę sobie wejdę i sprawdzę może link do 104 dodałaś i jest :-*


    wolałam poprzednią aktorkę, przyzwyczaiłam się do niej.

    w akcie desperacji obejrzałam trochę odcinków dalszych po turecku używając suwaka ale po turecku znacznie gorzej się ogląda X_X

    też muszę jakiś nowy serial na odstresowanie znaleźć bo na te nowe odcinki z rosyjskiej tv długo trzeba czekać ...
  • @milamama2+3
    czytałam opinie, że z nową aktorką po wstępnym szockingu - potem ogląda się świetnie, bo jednak jest bardzo dobrą aktorką.
  • rzeczywiście nowa aktorka sprawdza się w tej roli starszej już Hurrem, spokojniejszej, bardziej pewnej siebie, taką rolę trudniej jest zagrać
  • @hipolit
    obejrzałam 104….
  • I jak @MagdaCh odbierasz nową Hürrem?

    Wspaniałe Stulecie Tajny Świat odc 2 "HAREM"

  • Ta nowa aktorka ma bardzo trudną rolę - jest starsza i brzydsza - mówiąc bardzo skrótowo - a jednak zawalczyła. Gra świetnie.
  • No dobra, popatrzylam i jednak...nie moja to bajka :( Natomiast Wikingow polecam - genialbne. Dodatkowo jeszcze WOLF HALL oraz Poldark - koniecznie :) Maz nadal nawet swojemu motorowi imie:'Demelza'. Hmmm, nie wiem, czy sie nie zaczac martwic:)))
  • Z tym ze uprzedzam - Wikingow nie pokazywac dzieciom i mlodziezy nieletniej!!!
  • @hipolit
    105 jest lepszy niż 104 - aktorka się rozkręciła. Wielkie Ci dzięki za linka! Nie wiem, jak teraz zasnę.
  • Półdarmo fajny, choć mam wrażenie, ze przewidywalny nieco.
    @draconessa , co jeszcze można w tym okresie( Henryk VIII serialowo wydobyć po dynastii Tudorow?
  • edytowano wrzesień 2015
    @MartynaN Wymieniony przeze mnie - WOLF HALL!!! Ale to nieco krotszy serial, jednak. W kazdym razie niecierpliwie czekam na nastepny sezon. Poldark - przeiwdywalny, ale jakos jednak - lubi sie go ( i przystojny facet w roli glownej, hihihi:) )
  • A dla zachety - troche o kostiumach w Wolf Hall:)
  • Tak, Poldarka oglądałam do ćwiczeń, ale nie mogę go teraz znaleźć online.
  • Ooo, sierżant Brody jako Henryk :)
  • I to też jest coś, na co czekam - kolejny sezon "Homeland".
  • @hipolit
    czy jest kolejny na dziś wieczór????? co mam robić???? jak żyć????
  • @MartynaN Nie wiem, czy w Polsce sie otworzy...

  • @MagdaCh
    nie ma :(

    jak tylko się coś pojawia to zaraz wklejam Ci linka
  • @draconessa , utonąłam z Poldarkiem na 8. odc, bo zamknęli stronę,,na której oglądałam. I teraz nie mogę znaleźć. Wolałabym z napisami. Lubię oglądać do ćwiczeń i nie zawsze wtedy dobrze słychać.
  • @joachm
    Ty to przynajmniej możesz się delektować nieobejrzanym środkiem. Swego czasu tak sobie uzupełniłam zaległości, mimo, że bieg akcji znałam.
    Też czekam, taki kiepski wieczór bez filmiku...
  • edytowano wrzesień 2015
    @MartynaN
    Poldark jest z napisami np. tutaj http://video.anyfiles.pl/
  • Ponoć na tvp2
    Leci teraz jakiś nowy turecki serial, kostiumowy
    "Kurt Seyit ve Şura" - Imperium Miłości
    Nie jest to serial o haremach i sułtanach ;)
    Rzecz dzieje sie chyba podczas I wojny światowej
    Nie oglądałam jeszcze (oglądam teraz WS i Ezel'a wiec póki co styknie ;) )
    Ponoć TVP okraja odcinki
    Jak coś mogę linka wrzucić
  • @hipolit
    daj, daj linka Koleżanko - bo ja już nie doczekam się tamtych, a wieczory długie i nic nie oglądam.
  • Proszę

    odcinek 1


    odcinek 2


    odcinek 3

  • @hipolit
    ładne stroje i wnętrza, ale straaaaasznie się dłuży, akcji nie ma - to nie to co Hurrem zdecydowanie.
  • @MagdaCh
    Jak szukasz czegoś żeby Ci sie dłużyło oczekiwanie na WS to looknij na serial Ezel
    Mnie totalnie wciągnął :D
    Każdy odcinek zaskakuje tak, ze przebieram nogami w oczekiwaniu na kolejny :D
  • @hipolit - a mogę poprosić o link do pierwszego odcinka chociaż? Na Youtube szukać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.