Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

warzywna wegeta do zupy- zapraszamy za rok ;)

123578

Komentarz

  • @Elunia- wyśmienity sos nic mi nie mówi :) szczegóły proszę
  • @Mamababcia, o ten drugi przepis, to ja rozumiem :D wg tego, to mogę zrobić.
    Pierwszy za dużo roboty, wolę jednorazowo obrać tyle marchewki ile mi do danej zupy potrzeba.
  • @Elunia wszystkie warzywa mielę elektryczna maszynką do mięsa na średnim sitku.... jest ok
  • z tego "leniwego" przepisu pyknęłam, akurat kilogram suszonej włoszczyzny na krawędzi daty ważności spożytkowałam, z solą, czosnkiem i kurkumą zyskał nową datę, jak zużyję, to nie będzie :)
  • @Bea, moja przesyłkę możesz dołożyć do przesyłki dla Mańki - dla mnie
    1 kg czosnku (biorąc pod uwagę ilość główek),
    1 słoik wegety łagodnej,
    2 dżemy rabarbarowe (jak masz)
    podaj proszę na priv dane do przelewu i kwotę,
    komu mam oddać za przesyłkę?
  • @Bea wysłałam priv.
  • @Bea dotarła dziś do mnie przesyłka.Wielkie dzięki, jutro gotuję pieczarkową na tej skrzynce.Nie mogę się doczekać.Czosnek pachnie pomimo dobrze zapakowanego kartonu.Wieczorem kanapka z masełkiem czosnkowym.
  • Ha ha no na jarzynce :))
  • @Bea , kiedy nasza wyjedzie od ciebie?
  • @Daga, wiem, że teraz masa innych spraw...ale ponawiam pytanie, czy tylko zamówić dla nas + dla Was i czy mam sama napisać w tej sprawie do @Bea i popilotować sprawę?

    Hop hop Łodzianki
    Jeśli ktoś jeszcze chce, żeby od @Bea przyszło zbiorowo na mój adres, a potem sobie odbierzecie, to proszę o kontakt.
  • Chyba nikt już nie chce

    Jeśli.zamawiasz, to.dla mnie też

    A.jeśli nie
    To zamówię sama
  • Dobrze @Daga zamówię dla nas dwóch. Będzie okazja, żeby się spotkać.
  • Ok:)
    Dzieki
  • @Bea maszynkę do mielenia miesa Zelmer + przystawka szatkownica z wymiennymi tarkami 4 różne w zestawie
    bedę miała do oddania za miesiąc
    to maszynka 19 lat ma ale działa bez zarzutu, tylko głośno chodzi
    te stare zelmery mają dobre części (nie chińskie! )
    mogę oddać za włoszczyzne, czosnki i inne malinowe dżemiki

    dogadamy się ?
  • @Bea zaiteresowana jesteś ?
  • @Bea
    ok będziemy w kontakcie
  • @Bea-a nasza paczka warszawska poszla czy nie? Bo sie pogubilam.
  • ja dostałam, bardzo dziękuję :D
    pachniało pięknie nawet zapakowane
    ciekawe jak na jak długo starczy te 5kg czosnku u nas :D
    nie mogę się doczekać spróbowania wegety
  • @Bea a kiedy będziesz do Warszawy słać ?
  • A Poznań @Bea - tego 15 czy wysyłasz?
  • Takiego dobrego czosnku jak od @Bea to nie pamiętam, kiedy jadłam. Wspaniały! Piszę szczerze.
    Resztę specjałów z czasem wypróbuję, na pewno wegeta pójdzie wraz z mięsem do szynkowaru. Myślmy sobie w domu dawniej takę wegetę robili, ale teraz nie - i moje mama tak bardzo się ucieszyła, gdy zobaczyła te słoiki. Miałą dużo rzeczy w rękach, ale wegetę pod pachę wzięła zadowolona i poczłapała do siebie.
  • @Bea, masz jeszcze czosnek i wegetę?
  • A czy Agamaria złożyła to zamówienie?
    @Bea?

    Bo jak nie to chce sama:)
  • A przy okazji wizyt poznańskich dałoby radę parę główek czosnku i słoik wegety łagodnej znaleźć i podwieźć w sobotę?
    A tak właściwie to w Poznaniu szykuje się jakieś większe spotkanko czy tak tylko po drodze (w sumie nie wiem z której strony do Poznania dojeżdżasz więc nawet nie wiem czy do mnie to po drodze)
    :)
  • @Bea ja też chętna na wegetę zwykłą i kg czosnku

    a co jeszcze masz na zbyciu??
  • To ja bym kilogram prosiła
  • Jak będziesz wegetę robić też jestem chętna.
  • Doskonała konfitura rabarbarowa. Bardzo ciekawy smak. Mocno słodka, a jednocześnie kwaskowa - taka jak dawniej - idealna do kruchych ciastek i herbaty popołudniowej. @Bea - sprawiłaś nam dużą radość!
    ps
    posłałam małżonka z przekazem na pocztę, ma nadać priorytetowym.
  • @Bea, pamiętaj o mnie, proszę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.