Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

warzywna wegeta do zupy- zapraszamy za rok ;)

123468

Komentarz

  • @Bea, a moje zamówienie jest w paczce Mańki? Zweryfikowalaś pozytywnie ;) ?
  • @Bea, przyprawa fantastyczna, osobisty mąż próbował ze słoika wyjadać. Na spotkanie chętna jestem bardzo, ale w stolicy Małopolski raczej ;).
  • @Bea - ja chętnam nadal. Ja na Starołęce stacjonuję na stałe, można by spotkanie zrobić u nas, tylko nie wiem, ile osób będzie chętnych, bo u nas metraż malutki :( A może lepiej gdzieś na Twojej linii wyjazdu z miasta, ale tak, żeby wszyscy chętni bliżej mieli niż na Starołękę?
  • Ja w takim razie zupełnie nie po drodze. Zupełnie z drugiej strony- wyjazd z Poznania na Katowice, niestety nie dam rady dowieźć ładunku do Poznania więc może podjedziesz do mnie na odpoczynek Tesi...
  • Melduję, że od wczoraj wieczora zżarliśmy we 2 osoby pierwszą dużą główkę czosnku na kanapkach. Tempo chyba dobre :)
  • Bea jak jeszcze masz czosnek to ja chętnie wezmę 3 kg, zaraz napiszę priv
  • My w sobotę świętujemy ze znajomymi ich jubileusz małżeństwa. Wcześniej mam koncert z Młodą. Może w przerwie? Albo rano? Od której @Bea będziesz?
  • @Bea czosnek jeszcze masz?
    pisałam powyżej
    i oczywiście wegetka
    musisz kochana nakręcić tej wegetki więcej bo ludziska czekają :)
  • @Bea
    Dzięki
    Napisz ile pr
  • Ile przelać pieniędzy
    I.nr konta

    Nie zrobię tego wcześniej niż w pn
    Bo wyjeżdżam właśnie

    @Aga Maria
    Odbiorę tez w pn najwcześniej
  • Czosnek schowaliśmy do spiżarni, osobno - ale cośmy zjedli to nasze. Rano mama przychodzi do nas do dzieci i głośno: Czosnkiem śmierdzi w całym domu!
    Właśnie wietrzę, bo za chwilę znajomy profesor ma przyjść z kurtuazyjną wizytą. A to pech, że się człowiek nie mógł oprzeć :)
  • @Bea i inne "pyry" - zapraszam do siebie na Grunwald, metrażu szałowego nie mam, ale jakoś się damy radę pomieścić
  • @Bea rozumiem, że dla mnie i dla @Daga przygotowujesz? Kiedy mam się spodziewać kuriera? I jak go rozpoznam? Dasz znać, jaki to dzień będzie?

    @Daga, dlaczego we mnie wątpisz? ;;) Dawno zamówione >:D<
  • Ponawiam
    @Bea i inne pyry
    @agnodike5
    @Wela
    @Kiwi
    @Hania
    @Kociara
    @ola_g
    @MamaMika
    @Olkowa
    @Gregorius

    zapraszam do siebie na Grunwald, metraż mało szałowy, ale jakoś damy radę
  • Hmmm, mnie raczej nie bedzie...
    Żałuję bardzo!!
  • Ja jestem chętna na spotkanie, jak najbardziej :) Może być na Grunwaldzie, może być u nas na Starołęce :) Ale Grunwald wygodniejszy dla reszty zapewne.

    Do pyr się jeszcze @sylwia1974 i @anulaczarnula i @aghi też zalicza.
  • ja poczekam na @Bea u siebie a potem zobaczę czy dostanę przepustkę ;)
  • @Bea - jak byś błądziła w Poznaniu, to dzwoń, pokieruję Cię :)
  • A jakie godziny tego spotkania planujecie? Może udałoby mi się na sekundę wpaść? @Bea - jeśli nie to czy mogłabyś mi zostawić u hmm @kociara? @kociara zgadzasz się?
  • uuu - 11-13 mam zajętę :( Dopiero później mogę.
  • edytowano październik 2015
    no z tym jest mały problem... ponieważ aktualnie nie prowadzę - nie miałabym jak dowieźć tego konika co masz ode mnie zabrać :D bo komunikacją to raczej nie da rady ;)

    a mąż w soboty to ma dzień roboczo-domowy
  • :) to jak się umówicie co do godziny i miejsca to postaram się zjawić - ale pewnie z najmłodszym ogonem - żeby wszystkich na głowie M nie zostawić
  • @Bea ja na łagodną czekam
    i sie dopominam od kilku stron tego wywłątka :D

    można prosić?
  • jak to nie o konika - żal wyrzucić a miejsce zajmuje



    <:-P

    ;)

    też poproszę o adres jakby co
  • @Daga, jak paczka od @Bea dojdzie dam Ci znać. Odbierzesz /cie i może będzie okazja do miłego spotkania.
  • edytowano październik 2015
    @AgaMaria, @Bea, czy mogłabym dołączyć do łódzkiego zamówienia?

    Jeśli jest, to poproszę 2 x wegetę i 2 dżemy (rabarbarowy? jaki jest?).
    Dzięki.
  • Z mojej strony nie widzę przeszkód :D
    @Bea zapakowałaś już? Dołożysz dla @Kana ?
  • edytowano październik 2015
    Dzięki @AgaMaria. A jak się rozliczam? Z Beą czy z Tobą?
  • @Bea dla mnie mogą być te trzy >:D<
  • matkomatkomatko-co za faupasa popełniłam, zapomniałam o reszcie poznanianek no i o @Sylwia1974 - się kajam

    Plan jest taki: @Bea przybywa jak pisała ok 11, jakaś kawka itp potem lekarz, potem jakiś mały popas u mnie.
    Jak stwierdzi,ze nie dotrze sama do tego lekarza, to ją jakoś podholuję/dostarczę, choć ja mało obyta a w tamtych rejonach.

    Więc zapraszam-myślę, ze damy radę się jakoś pomieścić, choć dom nie dostosowany dla dzieciowatych ;) więc trza sobie jakieś zabawki zapewnić. Za to budek i legowisk kocich trochę jest , może jakis dzieć się tam upakować ;)
    No i 4 koty (1 się schowa na pewno), które są strasznie ciekawskie, namolne i wszędzie łażą, jak już się oswoją to będą uczestniczyć.

    Pozostaje do ustalenia godzina "po lekarzu", ja jestem otwarta-jak Wam pasuje, tak będzie dobrze
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.