Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co sadzicie o mundurkach w szkole?

124»

Komentarz

  • @Marcelina - ale mundurki to przeca nie do lasu :D.
    Do lasu leśnie ma być, a nie garniturowo.
    Weź, kantki i marynarki w strumieniu...
    (co prawda znałam takiego osobnika, co programowo w góry chodził w garniturze i lakierkach, ale nie mieliśmy o nim dobrego zdania)
  • Ja wiem, wiem. Po prostu klasy poczatkowe spedzaja w plenerze trzy bite godziny dziennie, no i jest ich tam kilkanascioro raptem. Do tego okolica niebogata, rewii mody nie uswiadczysz, w sensie walki o airmaxy czy inne conversy. Aczkolwiek co do zasady jestem fanka mundurkow.
  • Wiem, że wiesz :D. Se piszę tak.
    W małych szkołach jest inaczej niż w dużych, a w wiejskich inaczej niż miejskich - się wie.
    Idea mundurkowa słuszna, ale nie wszędzie konieczna.
  • Mnie mundurki podobają się :) ale nie wiem czy w naszym kraju łatwo byloby taką idea wprowadzić i wyegzekwować - czasami rodzice odczuwają ogromną potrzebę pokazania na jakie to markowe ciuchy stać ich - moja mama i teściowa są nauczycielkami więc sporo slyszalam odnośnie rodziców i ich podejścia do życia
  • Jest idea wdrożona i działa bez problemu u nas w szkole( w Polsce) nic się nie dzieje szczególnego z rodzicami.
  • @Joanna36 super :) fajnie jakby w większości szkół były :)
  • No dla chłopaka to fajnie, nie wiem jak dziewczynki to odbierają, bo to bluzy welurowe i biały t-shirty są. Ja kupuję akurat polo z kołnierzykiem białe, bo jest bardziej elegancko. Na allegro koło 6zł/szt. kosztują.
  • mundurki mają swoje plusy

    ja w urszulankach na etapie gimnazjum byłam zadowolona, że nasze dziewczyny je nosiły
  • Oooo brzmi praktycznie i fajnie ;) no u chłopaka na pewno prościej :) znam dziewczyny co mialy mundurki w LO i nie narzekały - po prostu przyjęły, że tak jest i tyle :) ale to pewnie kwestia indywidualnego podejścia nastolatki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.