Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sposoby na oszczedzania

1456810

Komentarz

  • @hipolit ,dzięki :) Ja paranoi też generalnie nie mam. Z tego mięsnego pobliskiego to trochę też z przyzwyczajenia kilkuletniego,ale królika tam nigdy nie mieli, o dziku,czy jeleniu nie wspomnę.
  • edytowano października 2015
    Na razie znam tylko sposoby na wydawanie. X_X
  • i gucio pojechałam do lidla a w nim było chyba całe nasze miasto :D
    90 miejsc parkingowych lidla zajęte, obok kościelne, castoramowe, almowe i jeszcze na ulicy parkowali no powariowali wszyscy !

    a ja tak liczyłam na tego czarnego softshella, no naprawdę go potrzebuję na codzienną jazdę na rowerze pffff


    ale ale pojechałam do biedronki i tam uwaga są majtki ! wiem wiem jak to brzmi ale kupiłam je sobie 2 lata temu i chodzę w nich non stop ;) i nic im nie jest wyglądają dalej jak nowe, więc dziś dokupiłam jeszcze 3 sztuki, cena może nie zbyt atrakcyjna bo aż 16 zł (2 lata temu 6 zł na wyprzedaży kosztowały) ale są naprawdę rewelacyjne o ! polecam :)

    Haku dopiero doczytałam, może być używana pewnie ;) przekonałam się o braku kompletów przed wczoraj jak M. zarzygała w nocy wszystko dwa razy :(
  • a tabletki do zmywarki i sól kupuję w internecie od razu większa ilość wychodzi dużo taniej
  • Ja mam teraz ludwika i zadowolonam, ale może można taniej?
  • majtki czy tabletki?
    tabletki różne w sumie jakie na allegro wylukam czasem te co po 18 groszy wychodzą czasem np Fairy wychodza po 40-50 groszy sztuka
    teraz kupiłam sól do zmywarki za 19 zł 6 kg firmy Finish
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5167000157
  • w lidlu 60 tabletek 20 zł - przy czym ja kroję na poł i nie widzę różnicy W rossmanie kupiłam 80 tabletek za 20 zł
  • not o faktycznie tanio , ja w rosmmanie widziałam tylko takie 20 zł za 25 sztuk dla mnie to za drogo
  • Zmywarka<3

    caly dzien, jak wchodze do kuchni, mam nadzieje, ze jest tam o jeden brudny kubek w zlewie mniej:-(
  • to był mój prezent za becikowe po urodzeniu drugiego dziecka :) i nie oddam ! ;) (ani dziecka ani zmywarki ;) )
  • My tu nie mamy mozliwosci podciagnac rur. Chyba ze pralke wymienie na zmywarke.
    A nie, kiepski pomysl;-)
  • @uJa,
    u nas w ciucheksie co szwedzkie sprowadza pościel jest za 18zł/kg i zdarzają się pościele z metkami - prześcieradła są rzadziej, ale poszewek wiele.
    Feli kupiłam ulubioną na kołdrę standard z księżniczkami disneya ;)
  • jakbyś Pepę widziała to bierz bez zastanowienia ;)
  • ostatnio sweterek z Peppą zakupiłam, ale to na Kosiznę - Fela mi kazała :)
  • @Elunia a ta dynia do czego najlepsza? Bo ja dotychczas tylko hokkaido na różne sposoby przetwarzam
  • Ja nie Elunia, ale uzywalam Muscat do klusek i dzieciom bardziej smakowaly niz z hokkaido, a taka upieczona bez niczego mi bardzo smakowala.
  • Dzięki, czyli sucha dynia? Ciekawe czy w mojej biexronce jest też. A taką upieczona hokkaido też zjadam bez dodatków :)
  • wexcie wklejcie jakiś schemat ......Foto dyni + nazwa
    bo ja już się gubię

    a tak walnę se foto w fel i będe miała pod ręką w sklepie :))

    serio piszę! :P

    oczywiście nie wszystkich dyń, ale tych "najpopularniejszych/najdostępniejszych" w zwykłych sklepach

    plissssss ;;)
  • Identyfikacja dyni z psychotestem koniecznie "jaką dynią jesteś".
  • idźcie sobie do wątku dyniowego o !
  • edytowano października 2015
    dziękuję :*

    hokkaido niepotrzebnie ;)
  • ja dziękuję bo nie znam tych odmian dla mnie dynia to dynia i tyle ,a jeszcze ma smaczne pestki
  • No wkurzyłam sie! Same malutkie hokkaido.w mojej biedronie! A wy o takich cudnych piszecie. Trzeba będzie po południu podjechać do innych, moze coś będą miec, no chyba ze na nasze miasto tylko hokkaido dali:(
  • Jak nie lubię dyni, tak te Muscaty są śliczne!! Takie kopciuszkowe!
  • I pachna pieknie :)
  • Tak! Czarnym! Ale boje się że M będzie za małe:( ja slusznej postawy jestem:(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.