Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sposoby na oszczedzania

145679

Komentarz

  • To może zróbmy tak. Jak uJi będzie mały, to wyśle do mnie. Ja mam 40.no czasem 38.
  • Dziewczyny, te lidlowe softshel duże sa. @Bea mnie widziała i dla mnie M taki tylko ciut za maly jest. A normalnie nosze 44
  • ooo to Bea też mnie widziała proszę zatem określić czy jestem grubsza czy chudsza niż andora :D i wtedy będziemy wiedzieć czy dla mnie M czy L :D
  • w auchan muscat de prowance zwana dla zmyłki makaronową są po 1,19. Widać na halołiny nie zeszły.
  • @Bea no właśnie ci chciałam napisać. Ty z tych lidlowych to Maks s, jak noe xs.
  • @uja, bym się zmierzyla ale w pracy siedzę. Ale sbrubuje kablem od ładowarki i linijka w biusie, no tam najszerzej.
  • @minka, to ja dziękuję. Bo ja mam mniejsze 40.
  • Biust 120 ale niedoskonaly pomiar bo kablem od muszki i linijka. I ten biust w sofyshell m zapina sie na styk ale to jiz noe wygląda estetycznie. Dobry jest na mnie L.
  • Lidlowskie to bierzcie mniejsze, sporo mniejsze
    Nosząc M dresy w tym rozmiarze to namiot, na dwie drobniutkie osoby :))
    Kupiłam ostatnio spodnie dresowe..... dziecięce (158-164 cm chyba jakoś tak) i są tskie jakie powinny być
  • To dla mnie zdecydowanie M.
    dzięki za konsultacje:d ubawilam się ;)
  • Moje koleżanki z pracy tez.... Pracuje w open Space.
  • edytowano listopad 2015
    A @minka juz w sklepie pewnie.
  • Softshela z lidla bralam dla siebie dziewczęcy rozm 164, noszę normalnir rozm 38, spódnicę ołówkowa ostatnio kupiłam e lidlu to 36 rozm.
  • edytowano listopad 2015
    Kończy mi sie umowa na komórce w Play...
    Chciałabym do karty SIM, bo smartfona już mam
    ... jakiś dobry zasięg - bez limitów na rozmowy stacjonarne i komórkowe do wszystkich, MMSy i SMSy do wszystkich i internet na smartfona....

    Znajdę coś ponizej 50 zł?
    Jakiś watek moze gdzieś aktualny na ten temat jest?
  • @Nika76 indywidualny czy firmowy?
    Ja badalem ostatnio firmowe to plus po 34,99 brutto miał, tylko dość mało internetu ( chyba 0,5 Gb), a za 39,99 orange już ze 3Gb. Tylko zawsze warto pokręcić nosem, bo i cenę i warunki można poprawić.
  • Indywidualny.
    Wczoraj już miałam zamówić ale mi wsyslo ofertę....
  • nju mobile 39 zł i masz wszystko
  • edytowano listopad 2015
    nju to jest orange wiec zasięg taki sam
    wygoogluj nju
  • Polecam Nju. Za 39 masz wsio, ja gadam i pisze mniej, na tej samej taryfie mam max 20zl rachunku (te 39zl nie dziala jak standardowy ryczalt).;-)
  • a właśnie bo jak nie wygadasz i nie wyklikasz tych 39 zł w danym miesiącu to płacisz mniej
  • edytowano listopad 2015
    Nju... Kiedy się zegnalam z TPSA to sobie przyrzeklam że nigdy więcej...

    Ale 39zł i no limits?
    Ja przegaduje 1200 min w miesiacu... A od 4 dni wyslalam prawie 150 smsow...
  • @Olesia! Ty pewnie 3h dziennie pracowo gadasz. Cho tu pochwal:-)
    Smsy i tel bez ograniczen, net nie wiem, bo nie korzystam;-)
  • edytowano listopad 2015
    Mam nju od ponad dwóch lat. Nabywałam prawa do niektórych "przywilejów" z upływem czasu.
    Obecnie już właściwie wszystko bez limitu, bo netu mam 15 GB. Nie jestem w stanie wykorzystać.
    Dzielę to wszystko z drugim moim numerem, z którego korzysta starsza córka. Wychodzi mi po 24 zł za numer za no limit.
    Osobiście jestem bardzo zadowolona.
  • nju mobile odnoga orange
  • @Olesia
    Nie rozumiem... Możesz wytłumaczyć jak krowie na miedzy?
    Załóżmy że chcę przejść...
  • normalnie wejdz na ich stronę i rpzechodzisz możesz wybrać 39 za wszystko, podpisujesz umowę, którą można w każdej chwili wypowiedziec z 1 mc terminem.

    masz nielimitowane sms, rozmowy (oczywiscie poza sms premium czy jakimiś specjalnymi liniami ale to normalne) i internet chyba 4GB - w zypełności wystarcza jak filmów ni oglądasz na komórce często
  • edytowano listopad 2015
    @Nika78
    Nju to odnoga Orange, jak pisze Aneczka08.
    Mam abonament 39 zł za wszystkie rozmowy i SMS/MMS oraz 15 GB internetu. W promocji wzięłam w nju drugi numer na siebie. Używa go moja córka. Za ten drugi numer płacę 9 zł na miesiąc. Korzysta on ze wszystkiego, co mam ja. Czyli rozmowy, SMS/MMS no limit i 15 GB internetu na pół ze mną ( mam tyle, ponieważ jestem długi czas w nju i korzystam z "im dłużej, tym lepiej").
    Jak łatwo policzyć łącznie za oba telefony płacę 48 zł/miesiąc.
    Nie wiem, czy wytłumaczyłam. Zawsze można doczytać na stronie nju.
  • edytowano listopad 2015
    Dziękuję.
    Co innego tam wyczytałam...
    Dla nowych mają droższe

    Muszę mieć internet do GPS zwłaszcza

    A 15 GB na pół z córka tzn że obie macie po 7,5 GB?
    Czy że jak ona wykorzysta 15 to dla ciebie nic nie zostaje?
  • edytowano listopad 2015
    @Nika78
    Właśnie tak.
    Ale jeszcze nam się to nie zdarzyło. :D
    Poza tym w domu korzystamy z wi-fi, tak jak w tej chwili. :)
    W praktyce naprawdę brak czasu na wykorzystanie 15 GB, nawet we dwie. :D

    Na początku nie korzystałam z internetu w ogóle. Wystarczyły mi rozmowy i SMS.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.