Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

18990929495117

Komentarz

  • też bym nie wiedziała , może roletę ...
    Podziękowali 1Barbasia
  • Koniecznie. Rzymską. Będzie cool.  :D
    Podziękowali 4Skatarzyna nowa madzikg mamuma
  • skąd wiedziałaś że o rzymskiej myślałam ...nie widzi mnie i czyta w myślach ....
  • ja planuje uczyć się szyć ---kiedyś


  • edytowano grudzień 2020
    Eee tam. Tańsza niż zasłony jak się samemu zrobi...
    Podziękowali 3Skatarzyna madzikg nowa
  • Bardzo polecam rolety rzymskie, @TecumSeh! Nie dziwię się żonie, w niektórych oknach nie wyobrażam sobie nic innego.
    Jak się samemu nie szyje, to lepiej kupić mechanizmy i zapłacić jakiejś krawcowej za uszycie, bo zamawianie gotowych to faktycznie fortuna, wielokrotną przebitkę mają te firmy. 
  • To ja stara jestem ale ciągle czekam na firanki, a mój mąż nie...
  • edytowano grudzień 2020
    @TecumSeh , nie wiem jaka to dwie w jednym. Jedna "firankowa", druga zaciemniająca?
    U nas wszystko samorobne włącznie z "mechanizmem". No dedykowane przelotki (kółeczka) i fiszbiny kupiłam (przycięte na wymiar), ale to nie drogie.
  • PawelK powiedział(a):
    Cztery razy oglądałem. Boskie.
    Wielkie dzieki!
    Patrzylam na obrazek i nie rozumialam co tu takie smieszne. Trudne, kazdy ma wlasne poczucie humoru.
    @PawelK, dzieki tobie kliknelam w obrazek.  :D
    Podziękowali 1PawelK
  • edytowano grudzień 2020
    Nie no @TecumSeh, po takiej reklamie musisz pokazać łazienkę...
     I żonę!
  • Bambidu powiedział(a):
    Nie no @TecumSeh, po takiej reklamie musisz pokazać łazienkę...
     I żonę!



    O to to! Ta łazienka mnie też zaintrygowała! Przecież nie będę specjalnie do Irlandii jechać, jak w ojczyźnie też takie cuda!
  • Napisz chociaż co to za pomysł. 
    Podziękowali 3Skatarzyna nowa madzikg
  • Niezłe wyzwanie było.
    Mówisz że w wannie takie rzeczy można robić że gdybyś nagle przestał pisać?... ;) 
  • Czasem jak człowiek chce plecy umyć to się musi nagimnastykować ;) 
  • @TecumSeh w życiu bym nie weszła do tej wanny, a kąpiel to w ogóle byłaby torturą psychiczną  :p

  • My też mamy zdolnego pana Krzysia . Właśnie skończyliśmy remont łazienki i nowy dom jest już bez największej awarii . U nas się udało wymienić dwie ścianki bez zdemolowania całej łazienki. 
  • Zamiast "miecz Damoklesa" można teraz mówić "płytki łazienkowe TecumSeha"
  • A propos "pogłupieli" to u nas w Carrefourze ogłaszają w dwóch językach, żeby na parkingu parkować co drugie miejsce celem zachowania dystansu. U nas chyba sami mordercy staruszków, cisną się nawet na wysepkach.
  • Jeszcze jedno a propos, ale na inny temat: mąż mój z pewnością zrozumiałby TecumSeha, bo i ja miewam dziwaczne pomysły remontowe. Często gwałcą one prawa fizyki, ale za to w założeniu mają dać piękne efekty. Rzucam pomysłem, a mąż tak patrzy przeciągle wzrokiem zbolałym i wzdycha: "ale pozwól, że jednak ja dokonam pomiarów" (ja używam palców, łokci i stóp, a czasem własnego wzrostu B) )
    Podziękowali 3Barbasia Gloria PonuraKura
  • edytowano grudzień 2020
    @TecumSeh Ty się ciesz że macie tam tych dwóch Panów...mój mąż jest budowlańcem :joy: i sam musi znosić moje fochy ja nie da się, choć w naszym przypadku to mąż bardziej esteta, dla mnie ma być mega praktycznie, a że on też często sprząta to bardzo na poważnie bierze sugestie żony :) tylko jak ja nie nawidze tego męskiego "bo to guwno jakieś" - myślałam że tylko mój tak ma, ale popytalam w rodzinie, u koleżanek i mój mąż ma to w bardzo łagodnej firmie :joy: 
    Podziękowali 1Izka
  • TecumSeh powiedział(a):
    Generalnie chodzi o to że łazienka ma kształt prostokąta i końcówka tegoż prostokąta przy krótszym boku to wanna od ściany do ściany. Wanna akrylowa zabudowana płytkami, na ścianach płytki z czego na ścianie z boku wanny takie płytki jakby odstające, za nimi ledy - no i to jest zupełnie ok.

    Kłopot w tym, że Żona wymyśliła ż na suficie będzię - tylko na szerokości wanny - obniżony sufit (w stosunku do reszty łazienki) ...zabudowany płytkami. Z punktem świetlym.

    Ten punkt to ok, ale projektantka mówi, że te płytki na obniżonym suficie to bedzie dziwnie wyglądać, bo nikt tak nie robi. Facet który nam to robił mówi - ale proszę pani, przecież te płytki nie utrzymają się na kleju (wielkie płytki imitujące kamień), a nawet jak się utrzymają to para z gorącej wody będzie działać i kiedyś pani te płytki spadną na głowę.

    Moja Żona jednak doskonale wie jak facetom wjechać na ambicję, i powiedziała że wierzy w pana Krzyśka i jego wspólnika Mariusza, bo są sprytne i zdolne chłopaki i na pewno co wymyślą.
    No i generalnie wymyślili, że obniżony sufit będzie z płyt osb do których wkręcą w odpowiedni sposób śrubki, które będą podtrzymywać te płytki od strony zewnętrznej (od strony ścian te sufitowe płytki opierają się na płytkach ściennych.
    Klej oczywiście też jest, ale te śrubki są dodatkowym zabezpieczeniem - prawie ich nie widać (kto nie wie gdzie patrzeć nie widzi ich w ogóle), a robotę robią.

    Co prawda to wszystko się raczej utrzyma i nie ma zagrożenia, ale jeślibym kiedyś przestał nagle pisać i nie było ze mną żadnego kontaktu...
    To pozostało już tylko zdjęcie. "Płytki jakby odstające i za nimi ledy" mnie frapują. Bo to co moja wyobraźnia mi podpowiada jest niefajne do sprzątania. Domyślam się,  że musi mi źle podpowiadać.
    Że płyty kamienne na suficie mogą fajnie wyglądać nie wątpię. Ale też warto je uwiecznić i pokazać zanim... stracimy z Tobą kontakt. Mam nadzieję,  że chociaż solidne i nierdzewne te śrubki. I że osb się nie wygnie... No trochę by Cię szkoda było jednak. 
    Podziękowali 2Wela PonuraKura
  • To jest sposób na oszczędność i problem z zablokowaną łazienką: zamiast długiego wylegiwania się w wannie wypełnionej hektolitrami wody - szybki prysznic i choduuu!
    Podziękowali 1PonuraKura
  • u nas to była 10 rocznica ślubu :) i ekspres do kawy
    Podziękowali 2Aneczka08 Hope
  • O kurcze to ja już ten etap sprzętu AGD...tylko nie pamiętam od kiedy
  • My czasem tak, a czasem perfumy :)
    Trzy tygodnie temu 25 rocznica.....
    Na rocznice kwiaty, tort i  krewetki, z planów na "emocje", czyli minimum teatr, max wyjazd nic niestety nie wyszło.
  • @TecumSeh zniknął. Pewnie łazienkę sprząta do zdjęcia  B)
    Podziękowali 2Barbasia Isako
  • Byle tylko za długo wanny nie szorował...
  • Cart&Pud powiedział(a):
    @TecumSeh zniknął. Pewnie łazienkę sprząta do zdjęcia  B)
    Albo co gorsza, śrubki nie wytrzymały...
  • Jeżeli tylko płyta OSB nie zawilgnie, będzie trzymać :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.