Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

11617192122136

Komentarz

  • Ja nie mam wnerwa tylko wkurwa. Przepraszam wrażliwych. Dobrze, że jestem niskocisnieniowcem bo bym chyba jakiegoś wylewu dostała. Coś że mną nie tak ostatnio, jestem jak tykająca bomba...
  • Gdzie można kupić zestaw do naprawy takiego dmuchanego basenika ogrodowego? Parę dni i już przebity
  • Ja się nie bunkruję po tajnych wątkach, ciepło jest, koniec roku był, dzieci na wakacje wyprawić trzeba, mecze w tv..Byliśmy w ten weekend pod namiotem w twierdzy Modlin.
  • Magnez uzupełniać trzeba, bo się wypocił.
  • @karolinkamika zestaw to nie wiem, ale może popytać o łatki w sklepach rowerowych albo w wulkanizacji :)
  • Magnez to już dawno kawa wypłukała...
  • @Joanna36
    Co Ty piszesz o meczach w Tv, toć tu nikt nie ma telewizora w domu :))
  • Wczoraj popołudniu zaczął mi palec wskazujący latać a wiadomo że jest on potrzebny, bo klika się nim, i dziś zażyłam jakiś magnez - po 2 godzinach przeszło.
  • Islandia z Anglią wygrywa, 3 minuty do końca :)
  • Nawet w Modlinie w tej twierdzy się znalazła fajna miejscówa na oglądanie. Restauracja , w której podziemiach były autentyczne korytarze bunkrowe. Zaraz poszukam dokładnie ja kto się zwało. Super miejsce. Chłodne.
  • a czemu wygrywa? I czy to dobrze? ja wlasnie ser zrobilam
  • no fajnie graja Wikingowie.. a jakie kibicowanie
  • my na necie ogladamy.. w lozku
  • I Kraina Lodu gra dalej :)
  • Wszystko w półmroku, wilgotno tak że lekka mgła była, dzieciaki były zachwycone. Dorośli na piętrze przy stolikach a banda buszowała po tych korytarzach.
  • W Kraku wokół Rynku pełno jest takich knajpek. Tylko w większości przestylizowane mocno. Ta z Twoich zdjęć się broni, bo jest pusta :D

    A w tomacie magnezu - odkryłam ostatnio magnez w proszku, któren się w wodzie rozpuszcza i na nogi psika po kąpieli. Albo stopy moczy, jak kto lubi. Super! Wchłania się o wiele lepiej przez skórę, niż przez wnętrze.
  • I jeszcze Wam powiem (bo podgląd mam, to wiem), że pomówieniem i insynuacją jest, jakoby się ludzie po wspólnotach porozłazili. Wspólnoty to nieudany eksperyment był, moim skromnym zdaniem. I to wcale nie dlatego, że wymyśliła go MagdaCh. :D
  • Islandia wygrała i wszyscy tu u mnie sie cieszą;-) Historycznie jak i w obecnej sytuacji jakos Irlandzcykow cieszy przegrana Anglików;-) No ludzie sie martwią umowami z Anglia - gospodarczo to jednak najwiecej zależny od nich kraj.Wiele tez ludzi ma dzieci w angielskich szkołach ...itd
    A co bedzie czas pokaże.
  • Mówią, że się po kościach rozejdzie...
  • Zaro zarutko.
    Wspólnoty to był chyba eksperyment Maćka a nie MagdyCh
  • Eksperymet Maćka, ale inspiracją granat w wychodku ;)
  • Knajpa była na górze, a na dole bylo pusto i przygaszone światła. Tu dalam zdjecia ze strony ich wiec oświetlone. W korytarzach byly lustra po bokach wiec dzieciaki jak biegaly to mogly sie przestraszyć. Była to budowla podziemna z zakopaną kopułą, którą odslonieto i nabudowano nad nią nowy budynek, to nie to samo co piwnice w Krakowie. No ale to tylko ciekawostka przy okazji ogladania meczu . Sama twierdza jest ciekawa do zwiedzania.
  • Cytadela Modlin jest najdluższym budynkiem w Europie.
  • Zamkneli mi Lidla na miesiac!!! Naet nie raczyli poinformowac klientow!!! Wrrr....
  • Wstalam optymistyczna:)
  • a ja pesy dla odmiany
  • Bo musi być równowaga w przyrodzie :D
    Ja dziś wstałam i obudzić sie nie mogę od dwóch godzin. Jakaś taka przymulona jestem...
    Idę na rower.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.