Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

11516182021136

Komentarz

  • Dziewczyny naprawdę nie ma czego się bać. Jazda samochodem jest całkiem przyjemna (no, może poza korkami w dużych miastach), a bardzo ułatwia życie.
  • Dla męża oczywiście gratulacje i życzenia "szerokiej drogi"!
  • ja się boję ,nie tyle jazdy ,co że nie zdam egzaminu za pierwszym podejściem
  • To zdasz @nowa za kolejnym.
    i nie będziesz zależna od innych
  • taaak już to widzę i słyszę komentarze ''wsparcia''
  • @nowa odwagi!
    A innych nie słuchaj ;)
  • @hipolit nie w tym roku -choć od lat marzę i od lat muszę odkładać na za rok
  • Moj maz zawsze powtarza ze najlepsi zdaja za trzecim razem ;)
  • Ja odmowilam nowennę do sw rity o zdalam za pierwszym razem :)
  • kochane jestescie,na prawde
  • A czy na tym forum są jeszcze pogadanki o wszystkim? Kiedyś mogłam nie słuchać wiadomości, o wszystkich ważnych wydarzeniach i tak dowiedziałabym się z wielodzietni.org, wraz z komentarzem i regularnym updatem :)

    A teraz? Brexit, Euro2016, dzikie upały, wcześniej strajk pielęgniarek - a tu cisza! Albo gadacie sobie w jakichś ukrytych kategoriach albo wszystkim się znudziło!
  • Oj tak, zdecydowanie popieram Przedmówczynię.
  • @Bagata, Hiszpania właśnie przegrała z Włochami. Zasłużenie, niestety ;)

    Ja tam lubię gadać o wszystkim. Ale jakoś chyba podzieliliśmy się na różne tematyczne wątki (o ciuchach, o polityce, o gubieniu boczków...) Może warto odświeżyć ten wątek?

  • uzywacie paypal?
  • Ja nie. Jakoś nie czułam potrzeby.
  • no wlasnie ze o euro nie wspomne. ;-)
  • pytam bo nie wiem co z czym
  • Bagata mam takie same wrażenie....poukrywane gadają a szkoda...ale może juz sie "zamknę" bo mnie niektóre zjedzą...
  • To ja napiszę że mam ciążowego doła i nerwa....i nie wiem co zrobić...chyba trzeba się wyspać...
  • O ja mam nie ciazowego ale też dola i nerwa;)
  • Apropo prawka. Mąż zdał za 13 razem:)
  • A ja się czuję jak na statku ;)
  • a ja nie mm ani doła, ani nerwa - po ponad dobie prąd wrócił, byłam u fryzjera, wszystko się jakoś toczy i ja się toczę ;)
    żeby jeszcze Kajtek zmądrzał...
  • Ja juz tak drugi wieczór płaczę mówiąc sobie że to tylko hormony....mam nadzieję...! Więcej nie narzekam....
  • Popieram przedmowczynie- wolalam starą wersję orga. Pochowaja się po wspólnotach i grupach, nie wiadomo która urodziła, jakaś wyobcowana się czuję [-(
  • wakacje mniej czasu na gadanie,a wiecej roboty
  • Aga, nie ustaję w modlitwie za ciebie. To muszą być hormony, bo ja pamiętam tuż przed twoją ciążą taki optymistyczne wpisy.
  • edytowano czerwiec 2016
    I ja popieram @Milamama i jej przedmówczynie, też jakoś wcześniej było lepiej...

    A dziś tak mi się nic nie chce, niby już 22 a tu tyle jeszcze do zrobienia...

    edit: tyle do zrobienia, a ja na orgu ;)
  • Czasami tak trzeba. Zrobić i tak musisz, tylko cz musisz teraz... ;)
  • Jak to się nic nie chce?! Jak oddalam malucha siostry, którym zajmowalam się w ciągu dnia, drugiego synka innej siostry, zrobilam i podałam obiad dla trzech rodzin,plus kawa, zebralismy czereśnie, które super obrodzily w tym roku, i gdy wreszcie wszyscy goście i ich dzieci poszli, zrobiłam kompoty- 20 litrowych słoikow. Jakoś nadmiar obowiązków wyzwala we mnie nową energię:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.