Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek. Proszę o pomoc dla mojej Siostry.

245

Komentarz

  • @Marcelina- ja też obiecuję pamiętać w modlitwie. Wpłacę coś też. Bardzo mnie przejęła historia Twojej Siostry.
  • Pomożemy.
  • Tak bardzo współczuję, obiecuję +++ i wpłatę też
  • Jutro wpłacam
  • Marcelina a jakby tutaj jakąś loterię zrobić?tyle rzeczy mają ludzie w domach niepotrzebnych nowych a innym znów potrzebne.Co myślisz?
  • To dobry pomysl, tylko nie mam sily na organizacje. Jak urodze, to mi wroca wladze fizyczne i umyslowe tez.
  • Ale tu tyle mądrych głów i do tego stworzonych!Halo halo!kto się tym zajmie?ja mogę oddać unikatowy kalendarz terminarz od ojca Stryczka na rok 2016 z pięknym napisem W Podziękowaniu za pomoc innym.Komu ?KOMU?
  • edytowano styczeń 2016
    @Marcelina
    a 1 % też można wpłacać ?
    Wyczytałam, że alivii tak, ale mi bardziej chodzi tak konkretnie z przeznaczeniem dla Twojej siostry.
  • No tak, siostre @Marcelina znam osobiście. Forsy raczej nie przeleje, bo sam permanentnie żyje na minusie. moge jedynie rozpropagowac


  • Modlę się w intencji twojej siostry, teraz dołożę szwagra w intencji pracy. Grosik wyślę, kiedy będę w mieście, bo moje konto świeci pustkami. Od wakacji ustawię sobie zlecenia stałe i po dyszce mogę wpłacać. Teraz, niestety, nie.
  • Niestety wiem, ale jeśli ktoś może, zainwetsować warto a jeśli nie:
    - pacjent z objawami mogącymi wskazywac na nowotwór powinien dostać kartę onkolgiczną i robić bez kolejki
    - jest sporo programów profilaktycznych, przesiewowych. Warto się popytać w przychodni czy akurat skądś grosza na takie badania nie rzucili.
    Przynajmniej w WLKP dość często są różne wojewódzkie programy profilaktyczne
  • U nas w zeszłym roku były po 35, właśnie przez urząd marszłkowski opłacane
  • +++
    Wplata, jak tylko bede mogla.
    Jakbys chciala cos wydzierganego na aukcje, daj znac.
  • Na FB widzialam przeprowadzane z powodzeniem aukcje na profilu chorego dziecka. Moze lepiej nawet niz Allegro?
  • Trzebaby zrobic najpierw strone dla Wiesi (Pomoc dla Wiesi, Wiesia chce zyc czy cos w tym stylu). Do tego trzeba sprzedac troche prywatnosci, zdjecia itd. Bo jednak obraz robi wieksze wrazenie niz slowa. I warto regularnie pisac, chocby codziennie, co sie dzieje. Plus zebranie o lajki (im wiecej, tym chetniej fejs bedzie ludziom pokazywal w propozycjach stron, jakie mogliby polubic - a dzieki temu dociera sie do obcych osob, odbiorcow spoza kregu znajomych). Warto pomyslec o jakims koncercie, meczu, cos, co mozna naglosnic lokalnie. No i przeprowadzac aukcje.
    Strone na fejsie zaklada sie bardzo prosto, moze zrobic kazdy zalogowany i potem dolaczyc kolejne osoby do moderacji. Takze proponuje, zeby taka strone zrobila sama Wiesia albo ktos z jej bliskiego otoczenia, bo macie zdjecia i dostep do informacji z pierwszej reki. Od siebie moge pomoc np. cos z aukcjami.
  • I jeszcze paypal by sie przydal. Sa ludzie zbyt leniwi, zeby robic przekaz zagraniczny, a tak jeden klik, to cos splynie wiecej ;)
  • Zeby nie spadło
    Poszło od nas
    +++
  • Ja też z chęcią coś przekaże na aukcje\!!
  • Grosik poszedł
  • Ja też na aukcję wyślę.
  • Dołożę co miesiąc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.