Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek. Proszę o pomoc dla mojej Siostry.

1235»

Komentarz

  • Dawno nie zaglądałam na forum, a dziś coś mnie tknęło... Sił dla siostry!!!
  • Dzieki. Wszystkie zapewnienia o modlitwie przekazuje siostrze, to dla niej bardzo wazne.
    Swoja droga, jesli ktos ma jakiegos Sluge Bozego, ktoremu brakuje cudu w procesie beatyfikacyjnym, to prosze Wieslawe polecac!
  • Nie wiem komu, ale jak będzie podpowiedź, to chętnie polecę!
  • Że tak peem - ulicę obok mnie mieszkał :)
  • Polecam wstawiennictwu Bł. Matki Marceliny Darowskiej.
  • Jest jeszcze Sluga Boży Ojciec Blachnicki, inicjator Domowego Kościoła
  • To ja polecę bł. Bolesławie
    +++
  • @Marcelina, jak Siostra?

    Rety...w 2011 też przechodziłam leczenie onkologiczne. Jest mi szczególnie bliska jak Osoba ze wspólnego frontu...
  • AgaMaria, jutro bierze czwarta dawke chemii i przeciwcial. Poza wsciekla wysypka i ogolnym oslabieniem czuje sie niezle, przez telefon brzmi dobrze.
  • Wysypkę też miałam, ale nie wiem, czy u Wiesi to od chemii...
    Zbijali antyhistaminowymi.

    Pozdrów Siostrę i powiedz, że życzę Jej powrotu do zdrowia!
  • Jak jest Marcela?
  • Dzisiaj chemia, wiec nie dzwonie, nie bedzie miala sily rozmawiac.
  • Myślę o Wiesi i wspieram. Poszedł przelew.
  • Nie znalazłam nigdzie na wierzchu, a pewnie rozliczacie się niedługo... Od nas trochę poszło.

    Zbiera się też jeden procent. Warunki takie jak zwykle, w sensie terminowe rozliczenie, i do tego:

    - Wskazanie przez podatnika w zeznaniu podatkowym Fundacji Alivia jako organizacji pożytku publicznego, której podatnik przekazuje 1% podatku, poprzez wpisanie numeru KRS Fundacji Alivia: 0000358654
    - Określenie celu szczegółowego: Program Skarbonka – Wiesława Soloviev 110227
  • @Kasia_ można podać dalej, ale obecnie z trójką już dzieci rzadko 1% wynosi więcej niż 0. Ja musiałbym przekroczyć 100 000 dochodu :-)
  • Jednakowoż sporo znajomych nie wie, na co jeden procent przeznaczyć, wiec podawanie dalej ma sens.
  • Polecam
    Sługa Boża Kazimiera Gruszczynska.
    Dostalam cząstkę z jej ubrania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.