Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek. Proszę o pomoc dla mojej Siostry.

135

Komentarz

  • Poszło udost. na fejsie i oczywiście +++
  • Dziekuje Wam z calego serca.
  • Nie udostępnię, bo się pozbyłam fejsa, ale modlitwę obiecuję.
    Po wypłacie zrobię przelew.

    +++
  • pierwsze grosze (na razie) poszły. Następny przelew po wypłacie. Myślę +++
  • Mogę coś przekazać na aukcję, ale komu...? Jak?
  • @Marcelina , zbiera się jakoś na bieżąco? :
  • Zbiera się - w programie skarbonka, link na pierwszej stronie.

    Zbiera się też jeden procent. Warunki takie jak zwykle, w sensie terminowe rozliczenie, i do tego:

    - Wskazanie przez podatnika w zeznaniu podatkowym Fundacji Alivia jako organizacji pożytku publicznego, której podatnik przekazuje 1% podatku, poprzez wpisanie numeru KRS Fundacji Alivia: 0000358654
    - Określenie celu szczegółowego: Program Skarbonka – Wiesława Soloviev 110227
  • edytowano styczeń 2016
    @wielorybek, jak pisałam - teraz po prostu nie mam siły ogarniać aukcji, zostały mi trzy tygodnie do terminu i mam wodę w mózgu. Zbiorę się po porodzie i ruszymy.

    Wiesz, to jest sprawa bardzo długoterminowa, więc w sumie trudniejsza. To nie tak jak np. z operacją, że jest deadline, zbieramy, uda się albo nie. Tu jest perspektywa dobrych paru lat, tym dłuższych, im dłużej podawane będą leki.
  • Wiesia prosiła przekazać: "Patrzę na konto, płaczę i oczom nie wierzę: jest tam 4.500 zł od 45 anonimów! Mam tygodniową dawkę! Podziękuj wszystkim z całego serca!"

    No. To dziękuję. Jesteście zdumiewający i niezastąpieni.
  • Super.
    Niech mi się sprzedaje to co robię, bede mogła sie wtedy dorzucać.
    I z radością to bede robic.
    Pamiętam w modlitwie.
  • I tu nadzieja.
    Jesteście cudowni! :x
  • Kolejny tydzień niedługo. Ktoś, coś?
  • @Marcelina konto na pierwszej stronie? Na razie słabo widzę, czekam aż mi się wzrok poprawi...to zaraz wpłacę...Może jeszcze dziś albo jutro raniutko...

    I poryczę sobie cichutko.
    Za dużo tych chorób, ale jednocześnie mnie zdumiewa jak wiele dobra dostajemy przy okazji...
  • Od nas poszło kilka złotych
    +
  • Marcelina
    Przekaz Siostrze zeby oczu nie tarła bo czerwone oczy to urody nie dodają ;)
    Głowa do góry!
    Będzie na kolejny tydzień!
  • @Marcelina a jak ona sie czuje?
  • edytowano luty 2016
    Dzisiaj akurat paskudnie, bo wczoraj miala wlew chemii. Przeciwciala nie daja takich sensacji.
    A chemia jak chemia, z wszystkimi atrakcjami.
  • Pamiętam Twoją siostrę z chrztu Józki. I pamiętam, źe byłam zaskoczona ile ma lat ( wyglądała o wieeele młodziej)jak gdzieś poźniej napisałaś.
    Też coś wpłacimy. Dobrze źe wątek podbijany, to więcej osób moźe trafi na nr konta.
  • Tez pamietam to zdjecie!
    I mój opad - totalny opad- szczęki po info ile Ona ma lat.
    Zreszta co mowić o latach wstecz
    Na stronie fundacji jest zdjecie
    Przeczytałam ile lat ma najstarsze dziecko, kilka razy patrzyłam na zdjecie i na te cześć zdania o wieku dziecka.
    :)
    Marcelina sił!!!! dla Was obu!!!
  • Też się dorzuciliśmy
  • Dziekuje Wam. Nieustannie.
  • Rozeslalam po znajomych
    +++
  • Chemia. Wiadomo... ale to mija, ten pakiet "atrakcji"...


    Ale może, jak daje popalić, to znaczy, że działa?

    Tak na chłopski a raczej babski rozum.
  • Po chemii to przeszkadza nawet "przelatująca mucha"...
    Człowiek jest taki podtruty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.