Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek. Proszę o pomoc dla mojej Siostry.

124

Komentarz

  • Dorzucę znowu lada dzień.
  • Marcelka, a kiedy jest zaplanowane to podawanie przeciwciał?
  • To sie juz dzieje, dwie dawki juz dostala.
  • aaaa
    super
    bo się tą chemią zasugerowałam
    dzięki za info
  • To najpierw sie dostaje rownolegle, a po zakonczeniu chemii zostaja same przeciwciala.
  • W. informuje, ze na koncie znow przybylo 2,5 tys. I prosi nieustajaco dziekowac.
  • M_Monia, to warto przyoszczedzic i zrobic prywatnie, alb poszukac jakiegos wojewodzkiego programu profilaktycznego. Jesli w rodzinie jest obciazenie, to lepiej na zimne dmuchac. Ja tez mloda jestem, i robie prywatnie.
  • Marcelina -zaraz po 13-stce też dorzucę. Temat mnie dosłownie paraliżuje , bo oboje moi rodzice zmarli przedwcześnie na nowotwory :(
  • Może się mylę, ale, jeśli były przypadku raka jelita w najbliższej rodzinie, to się należy diagnostyka. Mi się należy, choć z racji wieku jeszcze nie.
  • Ale oczywiście wierzę , że w przypadku Wiesi będzie dobrze +++





  • Modlitwa o uzdrowienie - Św. Faustyna Kowalska Sanktuarium Św. Ojca Pio k/Częstochowy 9.01.2016
    https://gloria.tv/media/9fkidZpVidS

  • Poszło i moje ziarenko.

  • Przelew zrobiony.
    Modlitwę obiecujemy.
    Ida z mężem

  • O fundacji Alivia jest teraz audycja w Radiu Plus.
  • @Marcelina,macie jakiegoś PayPala?Chętnie coś dorzucę,ale przelew na konto od nas niezależnie od wysokości kosztuje ponad100 zł,wolałbym tę opłatę na Wiesię wpłacić :-)
  • Ja nie mam PayPala, fundacja tez nie, musialabym poszukac grzecznosciowo kogos.
    Napisze priv, jesli sie uda.
  • Poszło.
  • Dziekuje bardzo bardzo.
  • Ja nie mam polskiego konta ale kuzynka wisi mi kasę wiec napisałam by wpłaciła .
    Ja miałam pełna diagnostykę w takim programie (w Szczecinie w szpitalu akademickim w Pomorskiej Akademii Medycznej) bo tato zmarł na raka jelita grubego- wszystko za darmo.Moj lekarz rodzinny mnie skierował po śmierci taty(miałam 18 lat).
    Tutaj z racji celiaki i obciążenia rodzinnego mam co jakis czas kolonoskopię i gastroskopię i wyniki krwi.
  • dzisiaj słyszałem swiadectwo kobiety ktura miała raka piersi i miała już przerzuty
    ale jezus ja uzdrowił
    muwiła tak by rozmawiac codzienie z jezusem odawac swoje troski cierpienie zeby je łonczyc z cierpieniem jezusa zaprosic jezusa do swego serca
    i kochac wszystkich ludzi meza dzieci i nawet jak mąz pluje w oczy to mówic ze deszcz pada i parasolke otwozyc to tyle co zapamientałem z tego swiadectwa
    i jeszcze muwiła niech sie dzieje wola Boza
  • zanim wyzdrowiała to przyjela trzy sakramenty spowiedz komunie i namaszczenie chorych i powiedziała niech sie dzieje wola Boza
  • Kolejna faktura za immunoterapie zaplacona czesciowo z fundacyjnego konta! Dziekujemy nieustannie!
  • Poruszające jest to wszystko co dzieje się wokół Twojej siostry. Jesteście wszyscy jak dobrze naoliwiona maszyna:)
    Dołożyłam małą cegiełkę zanim jeszcze byłam na forum i obiecuję pamięć i wsparcie w przyszłości.
  • Dziękuję!
  • A, no i bazarek polecam, sporo świetnych rzeczy :)
  • Zaglądałam już na bazarek. Kusicie :) w słusznej sprawie więc można wybaczyć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.