Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Praca w domu, może być niecały etat

124»

Komentarz

  • Załóżmy, że ta mama która też jest jakby pracodawcą raczej nie będzie miała podwyżki. Więc nie. Ale... tej opiekunce ta kwota pasuje, nawet się z niej cieszy.

    No to jest przez tą pierwszą mamę wyzyskiwana, czy nie?
  • @Katia!
    Znasz niemiecki?
  • @Tola -dziękuję za odpowiedź.
    Oczywiscie nie chodzilo mi o konkrety i szczegóły, tylko o tzw ramki, by miec choć z grubsza orientację
  • A jakie ma znaczenie dzietność i ile dzieci posiada pracownik?
    Albo jest dobrym pracownikiem/ specjalista w swojej dziedzinie albo nie.
    Wielodzietność nie jest żadnym kryterium przy przyjęciu do pracy
  • Wyobraziłam sobie tą muskulaturę od zmieniania pieluch :))
  • Ale faktycznie jest tak ze rodzice wielodzietni posiadaja wiecej kompetencji spolecznych. Dodatkowo sa mniej sklonni do zmiany pracy i bardziej sie staraja. Dlaczego? Bo maja wiecej osob na utrzymaniu. Prace maja to i logistyke maja dostosowana. Majac wiecej ludzi w domu chcac nie chcac cwiczy sie ciagle kompetencje spoleczne.
  • Tola co jest przyczyna a co skutkiem to faktycznie ciezko stwierdzic :) aczkolwiek u ludzi wielodzietnych pewne cechy wystepuja statystycznie czesciej. Co nie znaczy ze kawalerowie ich nie posiadaja
  • @Tola 500+ to NIE ZASIŁEK
  • Zasiłek to kwestia socjalną.
    500+ prorodzinna
  • dodatkiem wtchowawczym, ale czy to istotne?
  • Tamten wątek topiony ;) to tu:
    Poznanski ratusz juz ogłosił, że będzie potrzebował min 75 osób do obsługi wniosków 500+
  • należą i hybryda
  • Dla mnie zasiłek to pieniądze dla potrzebujących. To nie jest zasiłek dla biednych, tylko pieniądze mające wpływać na dzietność - zachęcający dodatek. I jednak warstwa słowna jest bardzo ważna, patrząc zwłaszcza na to, jak szaleją media, że to takie straszne zło wspierać rodzinę i ogólnie rodzina wielodzietna to jakiś podejrzany twór do nieustawicznej kontroli.
  • Monia, Ania dziękuję :)

    No właśnie Tola nazywajmy rzeczy po imieniu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.