Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

18911131451

Komentarz

  • dzięki!

    +++
  • Dzięki za wieści. Moich znajomych synek z ZD przeszedł jako noworodek kilka operacji i dziś już ma 5 lat. W USA jest dobra opieka. Od początku objęta jest nią cała rodzina.
    +++
  • @ mamababcia nie rozumiem dlaczego zrobiło ci się smutno po moim wpisie. Przecież nie napisałam, że miałam dylematy. Po prostu byłam w szoku i myślę, że większość matek też jest w takiej chwili. Nie znam nikogo kto bez emocji przyjąłby fakt, że jego dziecko urodzi się chore lub upośledzenie.
  • Gratulacje, piekne dziewczyny...Do czego to doszlo - nastolatki rodza!!! Sliczne jestescie obie!!!
  • +++ za operacje. na pewno bedzie dobrze!!!!
  • cudnie wyglądacie!!!

    +++
  • Chyba jednak tak nie jest. Kobiety sądzą, że byłyby w stanie to zrobić w takiej sytuacji, a kiedy już w niej są to do nich dociera, że to przecież ich dziecko. Czasem muszą się ze sobą poboksować ale dziecko przyjmują i potem kochają. Po czasie zastanawiają się jak mogły mieć takie dylematy. Poznałam trzy takie matki. Myślę, że kobietom potrzeba w takiej sytuacji czasu na oswojenie się z sytuacją. A są i takie dojrzałe mamy jak Silesia, które tego czasu mieć nie muszą.
  • Gratulacje dla młodej mamy i uroczej kruszynki☺
  • Gratuluję córeczki i otaczam całą Waszą rodzinkę modlitwą:-)
  • Serce rośnie na myśl o Waszej postawie.
    Gratuluję z serca i skromną modlitwę dokładam.
  • edytowano marzec 2016
    @Silesia
    Anusiu kochana, wszyscy cię tu chwalą bo jesteś wspaniała. Ale wiemy że aktualnie wszystko jest nie tak jak miało być i przeżywacie straszne chwile jeśli bedziesz tylko miała taką potrzebę to napisać, albo coś innego wyrzucić to z siebie to jesteśmy.
    Muszisz być dzielna dla Martynki ale nie tutaj.
    Przytulam i pamiętam w modlitwie.
  • Gratulacje, małolaty. Ja dwie pierwsze też takie kruszynki miałam. Krasnalki. Wyrosły na duże pannice.
  • edytowano marzec 2016
    .:-*
  • Nie no rodza sie . U mojego synka w grupie przedszkolnej jest malutka dziewuszka. Jej mama bardzo zadbana elegancka swiatowa kobieta.
  • Trzymajcie się Dziewczeta, sił na dziś!
    +
  • Moich rodziców znajoma ma wnuczkę z zd,teraz się im druga zdrowa córeczka urodziła.a do tamtej to trudno się nie uśmiechnąć.
  • Za dzisiejszy dzien +++
  • Będę pamietać o Was +

  • Trudne to wszystko...
    +++
  • Wada serca malutkiej jest w pełni operacyjna. Jeśli się poszczęści wystarczy jedna operacja. Czekają nas trudne chwile bo pierwsze symptomy juz za 2-3 tygodnie. Do zabiegu kwalifikują się dzieci powyżej 4,5kg więc do tego czasu dostanie lekarstwa żeby możliwie uniknąć uszkodzenia płuc i ewentualnie dokarmianie żeby dała rade do 3-4 miesiąca się wyrobić. Dostanie też jakąś dodatkową szczepionkę.

    Dziś wyjdziemy ze szpitala jeśli będę chciała.
    Mój J już bardzo nie może się doczekać a ja bardzo źle sypiam więc dziś pewnie pierwsza noc we własnej kołysce.

    Malutka ma się teraz dobrze, głównie śpi, jest bardzo zrelaksowanym dzieckiem. Chyba już mogę być spokojna o karmienie, malutka ssie bardzo żwawo a i pokarmu jest dużo.
    Z większych zmartwień na najbliższe dni mamy tylko zły stan jej skóry ale już powoli z tym wychodzimy na prostą.
  • Dzięki za wieści!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.