Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

1111214161750

Komentarz

  • @Silesia

    szkoda, bo była bardzo sympatyczna. Miała chlopczyka ZD. Spotkalam ją w ILAC shopping centre.
    Cieszę się, że malutka ładnie przybiera na wadze. Jakbys potrzebowała w czyms pomocy to daj znac, ja też mieszkam w okolicy :)
  • Silesia dziekuje za wiesci!
  • Jak miło przeczytać z rana takie pozytywne wieści! :-)
    Dbajcie tam o siebie na wzajem!
  • Bardzo się cieszę z postępów. I jest to wspaniałe, że Silesia ma wsparcie mamy :D
  • Świetnie, pozdrawiam
  • Świetne wiesci:) Może Martynka nie będzie potrzebowała rehabilitacji tylko takiego monitoringu:)
  • Dobre wiadomości z rana, zdjęcie wieczorem :). Co za dzień :)
  • Fajnie poczytać takie wieści z rana! :)
  • Swietne informacje!!! Dopieszczajcie sie wzajemnie!!!
  • miło czytać :)
  • Jak dobrze, że mała ma sie tak dobrze (chociaż... @Ojejuju przyznaj się, czy nie dajesz małej cichaczem wody z glukozą ;) w końcu pierwsza wnuczka, trzeba poropieszczać :D ).
    @Silesia jesteś świetna! :) Poród wzorcowy i tak ogarniasz, respect! :x
  • Nie za bardzo ogarniam. Od wczoraj od południa mała płacze i już nie wiem co mam z nią zrobić.
  • U niej to raczej sprawy brzuszkowe ale nie mam jak jej pomóc. Próbowałam różnych rzeczy i nic. Jedyne co cokolwiek zmieniło to gdy ją położyłam na brzuszku to wreszcie trochę głębiej zasnęła, była już naprawdę zmęczona.
  • u mnie dzieci tez z tych placzacych. taki typ.refluksy i bóle brzucha. noszenie-wyprobowanie ktora z pozycji najlepsza i trzymanie w niej. pomagalo tez spanie na brzuszku na mnie.
  • Właściwie ona jest raczej z tych cichych tylko teraz taka sytuacja.
  • Moj poerworodny dluzej spal jedynie na brzuchu wlasnie. Odlozony na plecki budzil sie z wrzaskiem po 5 min. Wiec od 4 tyg zawsze spal na brzuszku i bylo duzo lepiej. Wiem ze ta pozycja jest kontrowersyjna gdyz lekarze niektorzy odradzaja ja ze wzgledu na SIDS ale moj lekarz powiedzial ze jak tylkomaluszek umie dzwignac glowke i lezy na materacu nie na miekkiej poduszce to mozemy tak go odkladac.
  • Ale bym miała gadane gdyby położna teraz przyszła, nie dość że w moim łóżku to jeszcze na brzuchu...

    Ona umie podnieść główkę na kilka sekund.
  • Jak umie samodzielnie podnieść głowę, to spokojnie można ją na brzuszku układać do spania. Ważne tylko, żeby to było na dość twardym podłożu, nie na miękkich poduchach. To pisałam ja, położna ;-)
  • Jak brzuszek to może warto poćwiczyć nóżkami. Łokcie do kolan po skosie, prawa noga lewa reka. probujemy łączyć oczywiscie nie musi dotykać. Albo same nóżki lekko podrzucać do góry gdy dziecko na pleckach jest. Fajnie sie rozluźnia i bączki wychodzą.

    Ja też brałam na ręce jak w kołysce ale dziecko leżało na brzuszku. Jedna ręka utrzymywała dziecko a druga miedzy nogami masowała brzuszek.
  • A chusta? Moim na brzuszek pomagalo ponoszenie przez tate.
  • Moje dzieci tez brzuszne problemy miewaly, najstarszej rewelacyjnie pomogl w kolce sab simplex, natomiast reszcie juz nie tak spektakularnie, bo bol brzuszka prawdopodobnie nie byl typowa kolka.
    Mam nadzieje, ze szybko minie.
  • tosia tez najlepiej na brzuchu mi spala..a miala problemy bo antybiotyk..niestety bylysmy w szpitalu wiec jak dobrze zasnela to musialam obracac bo inaczej sraczki polozne dostawaly
  • Moje dzieci reagowały płaczem na moją dietę. Zasadniczo szkodziło im wszystko, także pierwsze miesiące karmienia jadłam gotowane mięso, marchewkę, ziemniaki i pieczone jabłka :( W grę nie wchodziła cebula, kapusta, kalafior, czekolada, orzechy i wszelki nabiał :( Mam nadzieję, że u Ciebie to nie to. może rzeczywiście tęskni za babcią?
  • Jest aplikacja w Tel sleep baby tam jest szum różny mojemu pomagalo...
  • Prepraszam...ale gdzie te obiecane fotki?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.