Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywrzeszczec się muszę!!!!

17891113

Komentarz

  • Nie dodałam cukru do placka :(
    A to była jedna z dwóch opcji bezglutenowych na jutrzejsze urodziny :confounded:

    Nie wiem jak to uratować żeby to smak jakiś miało....pięknie wygląda, ale gorzkawe od kakao

    że też nie mogło się coś glutenowego popsuć
    aaale jeszcze tortu nie skonczyłam więc już się nie odzywam



  • Zeszyt cudów???
  • Stevia w proszku jako lukier
  • @czekolada nie wiem jakie to ciasto, ale jak z kakao to może pasuje do niego polewa z mlecznej czekolady/gorzkiej pomieszanej ze śmietanką kokosową i ozdobienie jakimiś słodkimi owocami/marcepanem/daktylami itp.? A może to ciasto nadaje się do przekrojenia i przełożenia jakąś słodką masą? Może da się je polać galaretką i zatopić owoce? Ewentualnie dla każdego na talerz kleks bitej śmietany/gałka lodów karmelowych/jakaś marmolada do posmarowania...
    Współczuję, mi się też to kiedyś przydarzyło :neutral: 
  • http://www.kwestiasmaku.com/przepis/czekoladowe-ciasto-migdalowe-z-malinami

    o takie coś

    nie chce przedobrzyć też
    minimialistką jestem
    hehe, aż taką, że cukru nie dałam

    Mam karę za to, że narzekałam na tort, który siostra ostatnio zrobiła na urodziny córki
    Tylko on był planowo bez cukru. Ja cukru nie używam poza wypiekami wcale, ale to było obrzydliwe, bleee

  • @czekolada, przybij piątkę. Połowa galaretki z tortu najmłodszej wyciekła przez nieszczelną tortownicę. A 2 tygodnie temu nic nie wyciekało.
    Urodziny jutro, czasu na poprawki niet........ 
  • @mama_asia ;
    Noooo. :wink: 

    Przyjaciółka mi poleciła serdecznie kiedyś, dawno temu, gdy w strasznym dołku byłam.
    Zaczęło się od choroby córki. 
    I tak trwa. 
    A cudów dostrzegam coraz więcej. :smiley: 
    Gdy mi ciężko, wracam do tego zeszytu i widzę, że nigdy, NIGDY nie zostałam sama z problemami. A Bóg wyprzedza mnie i moje myśli, nie mówiąc o działaniach.
    I jeszcze coś napiszę - odkąd zaczęłam patrzeć z "drugiej strony", naprawdę widzę więcej, tak, jakby więcej dobrego mnie spotykało. Jest lżej i radośniej. :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @czekolada to może po prostu zrobić sos czekoladowy i podać w dzbanuszku, niech sobie każdy poleje według uznania? Też nie lubię przekombinowanych ciast, ale jeśli goście mają nie zjeść bo jest bez cukru to może lekkie kombinowanie jest jedynym ratunkiem ;)
  • @kiwi ; :D ja ma na razie biszkopt do tortu
    u nas też jutro urodziny i też najmłodszego
    on nie potrzebuje cukru a i tak jest megasłodki
    biały czekoladek mój <3
  • tortu też nie będzie
    krem szlag trafił  :disappointed: 

  • maslo/margaryna ,cukier, kwasek cytrynowy,zapach tak robie krem ale u mnie diety niema,2 kwasne mleko margaryna cukier zapach 3 zimny budyn zmiksowany z margaryna cukrem
  • @mamababcia ;

    Nie bądź egoistyczna. 
    Nie znikaj. 
    Nie okradaj świata z Twojego cennego towarzystwa!  B)

    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @nowa
    też mam cholerną uszczelkę pod umywalką złą - pękła. Nie idzie dokupić - czy oni nie mogą zunifikować rozmiarów? Mam już 9 uszczelek i wszystkie złe. W końcu tamtą wymyłam, naplułam ;) i z powrotem dokręciłam. kapie, nie cieknie, pod spodem miska daje radę. Ale wkurzające to jest, nie powiem że nie.
  • @MagdaCh  kiedy i jak ci za spodnie mam oddać? u mnie miska nie bardzo zda egzamin bo butla stoi pod spodem ,ale też wstawiłam ,moja uszczelka popękana 
  • @nowa ;
    spondee niech się dobrze noszą - a ty mi powiedz, jak się mierzy te uszczelki żeby dobrą nabyć.
  • @MagdaCh mam stara na wzor,albo kawalek tego syfonu wziac ten gdzie te uszczelke trzeba
  • @Ewasz a ten pokój to jaki ma być? No wiadomo, że tanio i blisko uczelni, ale tak konkretnie np. gdzie? Napisz priv
  • Kupiłam w poniedziałek nowy toster w Netto.Dzisiaj chciałam wnuczce tosta zrobić, włożyłam chlebek, przycisnęłam lekko i dół tostera się złamał, zwyczajnie odpadł.
    Paragon gdzieś przepadł i kilka dyszek poszło!!!
    No jak można takie buble robić!
  • @Elżunia
    kup następny w tej samej firmie i z tym nowym paragonem zwroć ten rozwalony.
  • wlacz taka lampke za 6 zl do gniazdka wkladana to pobiera chyba 1 wat pradu swiatla daje tyle ze sie nie zabije ,moje tez boja sie ciemnosci to tak rozwiazalam problem a sien mam bez okien to caly czas jest taka lampka
  • Ja mam taką 8-latke. Nabyłam lampkę do kontaktu z czujnikiem ruchu. Jak wstanie w nocy i pomacha, to świeci. Po jakimś czasie sama gaśnie. 
  • Bea współczuję...
  • Wszyscy maja gdzies porzadek w domu ... Czy tylko mi przeszkadza balagan !!! No nie wytrzymm !!!
  • To jest sedno sprawy - zazwyczaj tylko matkom przeszkadza bałagan, dzieci się w nim świetnie odnajdują a facet sprząta tylko dlatego, że życie mu miłe :)
  • edytowano sierpień 2016
    Skąd ja to znam... ja staram się luzować nie zwalniając dzieci ze sprzątania. Łatwo nie jest. Nawet teraz nas wakacjach - jak nie powiem to nie posprzątają, aha mowie kilka razy niestety
  • edytowano sierpień 2016
    .
  • My tam sobie odpoczywamy nad morzem patrząc w sufit lub poza pokojem.
    Wyrzucamy jedynie śmieci i chowam brudy do reklamówki. ... żeby nie cuchlo

    Przecież nie musze sprzątać.  Kto powiedział że muszę? 
  • ooo, czy ja też mogę pokrzyczeć???

    Mam dość komentarzy, że nie pracuję z lenistwa, że jestem nieodpowiedzialna decydując się na czwartą CC i że w ogóle patologia mieć tyle dzieci. Je pierdziu, czy ja mieszkam wśród kosmitów albo ludzi z brakiem mózgu????!!!!!! 
    Jak ja bym chciała mieć ciętą ripostę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale niestety, prędzej policzę całkę niż wpadnę na coś złośliwego :((((((
  • @gozdkowa niestety, ale takie komentarze wszedzie sie pojawiaja. Ja ostatnio tez bylam obiektem komentarzy, z powodu 5 ciazy. Najlepsze, ze komentowala osoba, ktora raczej wydawaloby sie, ze nie bedzie. No coz. Obecnie komentarze olewam. Z czasem przywyklam. Najlepiej chyba olewac i przemilczec z usmiechem. Ludzie zawsze beda gadac.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.