Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Islamizacja Europy

245

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    I teraz @hipolit jaka jest grupa  największa spoza Europy ???
    No prawie milion ( 959.000) to Syryjczycy .
    A Polacy to 80.517 
    Więc nie wiem jak się w Twojej matematyce ma milion ( prawie) do 80 tysięcy.

    To z Twojego linka.
     „Największą grupą cudzoziemców (ok. 959 tys.) pobierających zasiłek socjalny byli uchodźcy spoza Europy” 
    to nie Syryjczycy a ogólna liczba uchodźców spoza Europy. 
    Dalej...
    ” Wśród nich najwięcej Syryjczyków (ok. 588 tys.).”

    to z linku ;) 
  • edytowano wrzesień 2018
    Malgorzata powiedział(a):
    W Twoim linku jest mowa " o innej licznej grupie " pobierajacej zasilki ( Polacy) 
    A nie o grupie najliczniejszej ( Syryjczycy) jakoby to rzekomo mieli być Polacy.
    A różnica w liczbach jeszcze  większa niz znaczna .
    Inna liczna grupa  to nie Polacy! 
    „Inną liczną grupą są obywatele krajów Europy Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim Bułgarzy (84.334), Polacy (80.517) i Rumunii (65.902). Łącznie 438.850 obywateli krajów UE pobiera zapomogę w Niemczech.”

    To z linku ;) 



  • @Praprotka to jeżeli gwałt na niewiernej jest miły Allahowi w kulturze danego kraju  to jest ok i ślub  z 12 latka też  jest ok i darcie ryja w urzędach jaki element kultury też jest ok?
  • Islam jest religią rasistowską i tyle.
    Każda partia polityczna o takich poglądach zostałaby zdelegalizowana.

    Podziękowali 3Isako draconessa madzikg
  • W Gościu Niedzielnym widać już zmianę linii programnowej. Jakiś mądry księżulo zachęca Polaków do integracji z muzułmanami i przyjmowania imigrantów.
    Podziękowali 1draconessa
  • Paprotka powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    No my sami jako naród też kryształowi nie jesteśmy, jeśli już tak wypominać
    "nasze" rodzime, polskie małolaty też potrafią być tak samo rozkrzyczane i chamskie jak przywoływani "inni", równie agresywne i pomysłowe w zadawaniu bólu i cierpienia.
    Dziarscy, napakowani młodzieńcy, obrońcy Polski i polskosci też nie są wzorem dobrego wychowania i pacyfistycznego nastawienia do świata
    ;)
    no, ale gdyby obcokrajowiec który się takich naoglądał ocenił, że to takie typowe, takie polskie, widać taka prymitywna kultura w narodzie...byłoby oburzanko ;-)
    A właśnie takie zachowanie możemy potępiać i krytykować.
    Broń Boże powiedzieć to samo na temat uchodźców, obcokrajowców. Wtedy jesteś rasistą.

    I nie WKURZA tendencja że mamy się od razu usprawiedliwiać że nie jesteśmy rasistami by krytykę wyrazić, Albo by opowiadać SAME FAKTY.

    Dlaczego boicie się prawdy?

    Nie ma jeszcze w Polsce dzielnic muzułmańskich. We Fr jest isch sporo i tam smród brud strach. Policja tam nie zagląda.
  • Mnie się nie podoba że Polacy wyjeżdżaja na zachód za lepszym życiem a do nas przyjeżdżaja Ukraińcy. I nie mam nic do Ukraińców i Białorusinów. Tylko że sprowadzanie taniej siły roboczej niczego nie zmieni w polskim systemie pracy i zarobków. Moim zdaniem musimy zadbać o nasz kraj i nasz naród w pierwszej kolejności a dopiero potem możemy się dzielic tym co mamy z innymi narodami. Nie mam nic do tego że obcokrajowcy będą u nas pracować pod warunkiem że będzie lepiej Polakom i nie będą zmuszeni wyjeżdżać. Naprawdę mało kto wyjeżdża bo chce sobie pomieszkać w Anglii czy Niemczech, raczej dlatego że tutaj w Polsce trudniej się żyje niż tam.
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano wrzesień 2018
    Zaraz zaraz 
    Mój wpis był 
    Po pierwsze - sami krysztalowi nie jesteśmy. Też mamy powody do wstydu. To nie bylo porównanie do zachowań  muzułmańskich uchodźców czy mieszkańców czy licytacja, kto ma gorzej czy lepiej.
    Ale jak to zazwyczaj bywa-nie lubimy krytyki i jak tylko coś się o nas niepochlebnego napisze to jest się wrogiem, polakożercą (nie, ze tutaj). I od razu relatywizowanie-ojtamojtam, przy innych to my krysztakowi....nie porównuj....nie chcesz wiedzieć, nie znasz się itp.

    Po drugie-wyraźnie napisałam, że jestem dziwnie spokojna o nasz kraj. Nie grozi nam zalew muzułmańskich tabunów.

    I nas się swego czasu bali. I my nie mamy najlepszej opinii w świecie. Albo mamy dwie różne. 
    Wymieniane kraje niestety ale same do tego doprowadziły. Nie, że muzułmanie to jakaś wybitnie wyjątkowa nacja i nijak nie można sobie z nimi poradzić.

    Coz...Ja się muzułman nie mam potrzeby bać.
    Boję się tych, co to u nas rozpasani  i roszczeniowi. I wcale nie jest to garstka. I dla mnie i moich najbliższych to oni a nie muzułmanie są zagrożeniem. Z którym nasze władze też sobie jakoś nie radzą. 

    Tak wiem. Zaraz będzie że ja tylko patologie widze bo nasz naród zdrowy moralnieI społecznie  A patologia to malutki skraweczek.

    Podziękowali 1Coralgol
  • edytowano wrzesień 2018
    Po pierwsze - sami krysztalowi nie jesteśmy.
    ________________________________
    tak? Jakoś nie widziałem hord Polaków skaczących po ladach w sklepach z telefonami i biżuterią i zachowujących się jak małpy wypuszczone z buszu, jak to widać na filmach z zachodnich krajów
  • edytowano wrzesień 2018
    Odrobinka
    Ja nie wiem czy już tak bardzo muszą wyjeżdżać. Widzę odwrotną tendencję, raczej zaczynają wracać. W ostatnim czasie wśród naszych znajomych na powrót zdecydowały się trzy rodziny. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Po pierwsze - sami krysztalowi nie jesteśmy.
    ________________________________
    tak? Jakoś nie widziałem hord Polaków skaczących po ladach w sklepach z telefonami i biżuterią i zachowujących się jak małpy wypuszczone z buszu, jak to widać na filmach z zachodnich krajów
    No, bo my bardziej cywilizowane
    I w bardziej cywilizowany sposób u nas się zachowują
    np na stadionach, marszach, imprezach
    pod kebabem "Araba", co to się go bardziej cywilizowanie spali, niż na zachodzie
    w tramwaju, kiedy się polską muzułmankę opluwa i szarpie, ubliża jej
  • Ile tych kebabów spłonęło w Polsce? Jakas statystyka? Bo np. ten w Warszawie ostatnio podpalił sam własciciel...
    A ile samochodów przy okazji róznych zamieszek u naszych zachodnich sąsiadów?

  • @Elunia ja nie mam złudzeń że się uda migracje powstrzymać. I nie o to mi chodzi. Chodzi o to że najpierw trzeba zrobic tak żeby w Polsce było dobrze Polakom a dopiero później decydowac sie na wpuszczanie mas Ukraińców, Białorusinów i innych.
  • Odrobinka powiedział(a):
    @Praprotka to jeżeli gwałt na niewiernej jest miły Allahowi w kulturze danego kraju  to jest ok i ślub  z 12 latka też  jest ok i darcie ryja w urzędach jaki element kultury też jest ok?
    Nie, nie jest ok.
    A skąd wniosek ze darcie ryja w urzędach to element kultury? Serio, bez opowiastek "widziałam w urzędzie Arabów i się darli".
  • W Szwajcarii się darli. Nie tylko w urzędach. Piszesz o czyms o czym nie masz pojęcia. cywilizowani byli w miarę ci europejscy z Kosova ale tez się ich wszystkich ludzie bali
    Podziękowali 2apolonia draconessa
  • mader powiedział(a):
     Ta agresja jest świadoma i oni mają w sobie na nią przyzwolenie jako na postawę sluszna.
    jak już kiedyś wspominałam spotkałam się z agresją dzieci muzułmańskich...
    wcześniej niedowierzałam, że oni tacy są...

    dzieci uchodźców  z Czeczeni przebywały na kolonii w ośrodku Caritas 
    byłam też tam wtedy wraz z moja  rodziną
    kilkuletnie dziewczynki podchodziły i zaczepiały  nas tekstami  typu "nie ma boga nad Allaha"
    czuć było niechęć do nas, miałam wrażenie, że jakby mogli to pozabijaliby nas wzrokiem (wiem, to bardzo subiektywne, ale ja wcześniej absolutnie nie byłam jakkolwiek nastawiona do nich- szczególnie, że to  dzieci i na dodatek uchodźców)
    powyrzucali krzyże przez okna
    chłopacy prawie chcieli pobić mojego syna (kucharka zauważyła i odpędziła)
    awantury w kuchni o jedzenie, że na pewno przemycana jest wieprzowina w daniach 
    na koniec zdemolowali ośrodek tak, że trzeba było malować pokoje itd.

    a zostali przyjęci w gościnę, z dobrego serca
    Podziękowali 2draconessa asiao
  • Odrobinka powiedział(a):
    W Szwajcarii się darli. Nie tylko w urzędach. Piszesz o czyms o czym nie masz pojęcia. cywilizowani byli w miarę ci europejscy z Kosova ale tez się ich wszystkich ludzie bali
    Skad możesz wiedzieć, o czym mam pojęcie w temacie? Nie wiesz gdzie mieszkam i pracuje, za to chyba po kilkuletnim pobycie na emigracji czujesz się specjalistka. Bo w Szwajcarii się darli. I nie tylko w urzędach. Ok.
  • edytowano wrzesień 2018

    No, bo my bardziej cywilizowane
    I w bardziej cywilizowany sposób u nas się zachowują
    np na stadionach, marszach, imprezach
    -----------------------
    kociara:
    na zdjęciu: 
    uczestnicy marszu niepodległości należący do Młodzieży Wszechpolskiej atakują arabską ciężarówkę w centrum Warszawy

    lub inny podpis - chyba lepszy


    "grupa imigrantów stara się pomóc kierowcy w zmianie koła"
     
     wybierz sobie wersję lub daj swój podpis

  • @Elunia no naprawdę...chamstwo wypowiedzi nie wzmacnia tej wypowiedzi.
    Możesz sobie uważać, co tam chcesz
  • edytowano wrzesień 2018
    Elunia powiedział(a):
    @kociara jeżeli cię uraziłam, to przepraszam bo absolutnie nie chciałam. Z ciekawości zacytuj mi moje chamskie wypowiedzi w stosunku do Ciebie?
    chodzi jej o "wypranie mózgu" 
  • Elunia powiedział(a):
    @kociara jeżeli cię uraziłam, to przepraszam bo absolutnie nie chciałam. Z ciekawości zacytuj mi moje chamskie wypowiedzi w stosunku do Ciebie?
    Nie, nie uraziłaś - bo ja nie jestem jakoś szczególnie nadwrażliwa i generalnie zazwyczaj sie z Tobą zgadzam :)
    Tylko w dyskusji słowa typu "chyba ci mózg wyprało" [to Twój] albo inne typu: "trzeba być idiotą, zeby tego nie rozumeić....czy jesteś taka głupia, że nie rozumiesz" itp itd [nie Twoje] od razu zarzynają dyskusje ;)

    Mam wrazenie, ze rozmawiamy o dwóch róznych sprawach
    Jak już napsiałam, nie pobawiam się zalewu imigrantami musułmańskimi

    Marti mnie natomiast ogólna narracja i przesuwanie granic w sferze tolerowania bandyctwa u nas-w imię obrony "najwyższych" celów czy wartosci.

    I o tym pisałam

    Że opisujemy sytuacje, które u nas nigdy nie będą miały miejsca - za to jakby nie dostrzegamy, że w imię strachu przezd nimi tolerujemy bandyctwo i chamstwo

    Czyli te rozróby pod hasłami patriotyzmu, pałowanie protestujących, dawanie publicznie w twarz oponentom. Bo to jest "dobre" chamstwo-bo broni "naszych" wartości

    Mam nadzieje, ze teraz zabrzmiało bardziej czytelnie
    Podziękowali 1beatak
  • To nie tylko chodzi o islamizację, ale o barbarzyńskie zwyczaje z Afryki i Azji, których w Europie się nie stosuje na co dzień. Polewanie kwasem, morderstwa honorowe, obrzezanie kobiet, śluby z dziećmi. W przypadku gdy ktoś zostanie tak katastrofalnie skrzywdzony, wizja, że przestępca zostanie ukarany jest mało pocieszająca. Ludzie stają się ofiarą szantażu społecznego, lepiej nie zwracać uwagi w sklepie, nie wzywać straży miejskiej bo nie wiadomo co takiemu odwali. Indie powoli się cywilizują pod tym względem, bo oczywiście pod innymi względami ich kultura jest wręcz starożytna. Są protesty przeciwko przyzwoleniom na gwałt, przeciwko gwałtom małżeńskim itd. Ale w krajach islamskich nie ma protestów. 
  • edytowano wrzesień 2018
    pałowanie protestujących
    ------------------
    masz rację, Wałęsa nie powinien zachęcać do pałowania związkowców
    ani Komorowski żeby "czasami walić dechą"
    https://www.youtube.com/watch?v=aLAthopiOU4
    nareszcie się zgadzamy
  • edytowano wrzesień 2018
    przecież jasne jest że lewactwu europejskiemu zależy na stworzeniu kolejnego "nowego proletariatu".
    nie udało się z robotnikami, nie udało się z homoseksualistami, to teraz czas na wyzwalanie imigrantów
    chodzi znowu -i  nadal - o walkę klas
    to systemowa robota.


    tyle że rewolucja znowu pożre własne dzieci.

    kociara - ilu imigrantów przyjęłaś do domu? 
    ostatnio w Gościu Niedzielnym ukazał się bardzo niebezpieczny artykuł gdzie problem imigrantów sprowadza się tylko do terroryzmu, że to tylko ISIS itd. i że Polacy boją się terroryzmu. A ludziom chodzi nie o terroryzm ale o ich inne zachowania, zwyczaje wyniesione z buszu. Polecam = kto nie widział = jeszcze raz obejrzeć jak zachowywali się piłkarze Francji po wygranym meczu finałowym. 
    Podziękowali 2draconessa Katia
  • Byłam kilkanaście lat temu min. w Indiach, w Bangalore, miasto z przewagą Islamu. Rozmawiałam z polskimi zakonnicami prowadzącymi szkołę dla niewidomych dzieci. Pokazywały dzieci od matki, która została wbrew woli wydana za mąż za krewnego, każde dziecko rodzi niewidome, a że niewidomi są poza społecznością, pozbywają się tych dzieci. To nie jest pojedynczy akt przemocy, przekroczenie prawa, jak u nas, tzw. patologia, tylko system, w którym programowo wolno krzywdzić. Same zakonnice mówiły, że wszystko z zewnątrz wygląda pięknie, ale zło jest bardzo duże.  
    Podziękowali 3draconessa asiao Katia
  • Prayboy 
    [...]

    kociara - ilu imigrantów przyjęłaś do domu? 

    A skąd to pytanie?
    Tak samo trafne jak pytania do przeciwników aborcji-ile niepwlnosprawnych dzieci zaadoptowałeś
    Podziękowali 1beatak
  • ja za to omijam ludzi z Bangladeszu
    kiedyś  odwiedziłam jednego w pokoju w akademiku bo był kolegą z klasy (w międzynarodowej szkole)
    wypiłam herbatę, pogadałam... i nie wiedziałam, że u nich takie niewinne odwiedziny znaczą co najmniej skonsumowanie związku
    przyczepił się do mnie ten człowiek, groził, nachodził,  sprawa skończyła się na szczeblu ambasady



    Podziękowali 1asiao
  • @Paprotka. Nie jestem specjalistką tylko widziałam przez 6 lat na żywo muzułmanów w akcji. Mieszkałam obok. To jest zupełnie inna mentalność. I nie ma takiej możliwości żeby akurat muzułmanie dali się zintegrować. Nawet jeśli to jest pokolenie urodzone za granicą to kultywuje zwyczaje które są nieakceptowalne w naszym kontekście kulturowym. 
    Podziękowali 3Barbasia Aga85 draconessa
  • edytowano wrzesień 2018
    kociara powiedział(a):
    Prayboy 
    [...]

    kociara - ilu imigrantów przyjęłaś do domu? 

    A skąd to pytanie?
    Tak samo trafne jak pytania do przeciwników aborcji-ile niepwlnosprawnych dzieci zaadoptowałeś
    Bardzo zasadne.Niektórzy przeciwnicy aborcji jednak adoptują takie dzieci, nie słyszałem  natomiast żeby ktokolwiek przyjął imigranta do domu. Poza tym niepełnosprawne dzieci nie gwałcą swoich opiekunów jak to robią ze swoimi opiekunkami imigranci w Szwecji i w Niemczech. 
    Podziękowali 1maliwiju
  • O ile też się obawiam muzułmanów, to ten argument nie ma nic do rzeczy. To że ktoś chce żeby z (również jego) podatków pomagać emigrantom, niepełnosprawnym, bezdomnym, alkoholikom, wdowom itd to nie znaczy że na obowiązek w/w przyjmować do domu.
    Podziękowali 3Barbasia beatak joanna_1991
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.