Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Hillary, pakuj szczoteczkę do zębów!

2456

Komentarz

  • @Joanna36 ;Specjaliści od wizerunku mówili ze podczas kampanii celowo stylizowany byl na zmeczonego pracownika księgowości  :D

  • Ale te włosy! Widziałam mema, że pod nimi ma twarz Voldemorta..Nie rozumiem tego fenomenu, on jako republikanin występował? Nie było nikogo lepszego? Toć u nas ze względu na PR wystawili Dudę a nie Kaczyńskiego.
  • Obejrzałam jego zdjęcia z młodości - nie był wcale okropny. 
  • Że jego wystawili dziwi mnie ze względu na jego wypowiedzi o kobietach, a jak już wystawili, ze nie przyczesali :)
  • Malgorzata powiedział(a):
    Bez przesady nie jest aż taki szpetny 
    Rozejrzeć się proszę po polskiej ulicy 
    Pełno brzydali łazi w starych szmatach i niedomyci i o wiele młodsi niż On George Clooney to to nie jest ale też nie Smigol  ;)
    Ale (na szczescie) nie kandydują na prezydenta  :p
  • Zobaczę jak wygląda Trump Junior, może przejdą na monarchię. 
    Podziękowali 1MartynaN
  • Ale obawiam się, Clintonowa mogłaby się dla narodu poświęcić i mieć żonę jak niektóre znane sportsmenki.
    Podziękowali 1Thorgal
  • To który syn przystojniejszy, Donald jr. czy Eric?
  • Trump przez lata też był za prawem kobiet do aborcji, zmienił zdanie całkiem niedawno, czyżby na potrzeby wyborczego PR?
  • edytowano listopad 2016
    Dokładnie tak @M_Monia...
    potwór.
  • Ja tylko Monia mówię, że Donald jest dla mnie mało wiarygodny w swoich dekleracjach opartych na wahaniach słupków wyborczych. Co nie znaczy, że popieram Hilary.
  • edytowano listopad 2016
    We mnie oboje kandydaci nie wzbudzają entuzjazmu.
  • Ale na szczęście nie my musieliśmy wybierać.
  • A Mattel ma pewno już w magazynach tysiące lalek barbie przedstawiającą Hilary a tu taki zonk :). Ogólnie to nie miałam nadziei, że ona przegra ale jednak...Wciąż jestem zadziwiona.  Obama był takim samym fanem aborcji, nie mogłam patrzeć na ten jego uśmiech.
  • Katy Perry latała na golasa, jakaś komiczka publicznie obiecywała seks za głosowanie na Hilary, to jakaś zgroza normalnie była.
  • Ja bym się wstydziła takich popleczników.
  • a ja jestem ciekawe czy uda się babę wsadzić z tą szczoteczką. ale to chyba nawet niestety w hameryce nie przejdzie. clinton-mąż też wolny jak ping pong...
  • Poniższy komentarz bardzo mi się podoba - trafny jest.


    Wynik amerykańskich wyborów pogrążył Europę w rozpaczy, żałobie i atakach histerii. Doniesienie Piotra Kowalczuka z Rzymu:

    Gdyby głosowali Europejczycy, pani Clinton zdobyłaby ponad 80 procent głosów. Jeszcze wczoraj czołowe europejskie media powołując się na kuriozalne amerykańskie sondaże, zapowiadały wiktorię Hillary. Ba! Niemal wszystkie europejskie dzienniki w kioskach, a więc te, które musiały zamknąć swoje wydania najpóźniej o 3 w nocy, ogłaszały: Clinton będzie prezydentem.

    Od miesięcy w europejskich mediach toczyła się proclintonowska kampania. Zupełnie jakby to Europa wybierała Ameryce prezydenta. Najmniejsza z licznych i kompromitujących wpadek Trumpa nie umknęła uwadze. Wpadki Clinton bagatelizowano. Drugim elementem tej kampanii było demonizowanie Trumpa i zapowiedzi, że wraz z nim nadejdzie Armageddon. Nawet dziś w nocy. Wszelkie rekordy w tym względzie biła nasza „Gazeta Wyborcza”. Takiego dziennikarstwa nie powstydziłaby się „Trybuna Ludu”.

    Teraz w europejskicj mediach dzieje się coś ohydnego. Nie idzie już o Trumpa, a o tych, którzy na niego głosowali. Dowiadujemy z ust sfrustrowanych europejskich komentatorów, że to ta gorsza Ameryka, że to wstecznicy, ksenofoby, niewykształceni, zawała na drodze postępu, ponuracy, rasiści, homofoby, mizogeni. Może nawet ofiary atawizmu z ogonami. W tej chwili we włoskim publicznym Radio RAI przemawia jakaś kretynka-feministka i przekonuje, że niestety, w Ameryce wygrała kultura macho, bo Amerykanie nie byli przygotowani na prezydenta-kobietę. I to wcale nie największa głupota tego poranka w Europie.

    Ale największą kompromitacją postępowych europejskich mediów jest to, że oskarżając Trumpa nie bez powodu o ksenofobię, wobec jego wyborców zachowują się jak najgorsi rasiści. Identycznie było, gdy w Wielkiej Brytanii wygrali Brexitowcy. Tak się zachowują w Europie ci, którzy uważają się wysublimowane, kulturalno-społeczne elity. Ale wystarczy tylko lekko poskrobać i spod błyszczącego lakieru wyziera ohydna twarz ludzi, którzy gardzą myślącymi i wybierającymi inaczej. Dlatego trudno o pełne zaufanie do zideologizowanych komentatorów europejskich mediów, którzy jak jeden mąż wieszczą katastrofę, pakt Trumpa z Putinem, podział świata jak w Jałcie, a nawet pełzający w Ameryce faszyzm.

    Nie jestem fanem Trumpa, i też jako Polak obawiam się o jego politykę zagraniczną. Ale to też nie powód, żeby lżyć jego wyborców, straszyć nowym Hitlerem i końcem świata. Trumpowi trzeba dać szansę. Jak każdemu innemu. I zdawać sobie sprawę, że kampania wyborcza nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

    Natomiast skargi amerykańskich sondażowni, że respondenci ukrywali swoje polityczne sympatie, świadczy wyłącznie o dyktaturze poprawności politycznej. Ludzie nie przestraszyli się diabolicznego Trumpa. Bali się przyznać do tego, co myślą. Bali się bojkotu i prześladowań ze strony demokratycznych apostołów postępu. Co poraża, to kompletny brak refleksji progresistów i liberałów nad sobą i nad tym, w co wierzą, co proponują i forsują nie licząc się z niczym i nikim.

    Przegrali na Węgrzech, w Polsce, Wielkiej Brytanii, a teraz w USA. W przyszłym roku przegrają we Francji, a pewnie i w Niemczech. Nie widzą winy we własnej polityce zagranicznej, finansowej, społecznej, kulturalnej. Nie czują się odpowiedzialni za to, że dogmatyzmem i uporem, besserwisserstwem i lekceważeniem ludzi, utorowali drogę swoim politycznym wrogom. Słychać jedynie, że wygrał populizm. Czyli, że głupi amerykański naród haniebnie zawiódł. Takie mamy w Europie elity. Za chwilę dowiemy się, że trzeba zawiesić demokrację, bo ludzie błądzą w swoich wyborach.

    https://www.facebook.com/dariusz.kowalczyk.104/posts/1161767050526532



  • I jaki związek ma tu
    Finansowanie kampanii Clinton przez Sorosza (też w Europie głowny sponsor gender i całej burzy migracyjnej, a u nas GW)
    Z histerią mediów w Europie.......?
    Jakieś pomysły ;) ?
    Podziękowali 1MartynaN
  • Mam prośbę do Sorosa niech Soros zapłaci zwykłym ludziom bezpośrednio ;) 
    Podziękowali 1Klarcia
  • To, żeby nie mordowano bezkarnie małych Amerykanów jest ważniejsze niż jakakolwiek polityka zagraniczna, w tym interesy państwowe Polski.
  • OT Małgorzata robiłaś przelew za książki? ?
  • Sojusz Polski z USA jest niczym sojusz pingwina z niedźwiedziem polarnym.
  • "Jedno nie musi wykluczać drugiego"

    Oczywiście.
  • edytowano listopad 2016
    Zastanawiam się  czy Trump nie został przeznaczony na wybranie by doszczętnie  zdyskredytować republikanów, treści konserwatywne itp. Jakoś nie wierzę w to, że został wybrany wbrew woli osób prawdziwie decyzyjnych we współczesnym świecie. Ale może to przesadne doszukiwanie się spisków.
    Podziękowali 3MartynaN wielorybek Lome
  • "Trump nie został przeznaczony na wybranie by doszczętnie  zdyskredytować republikanów, treści konserwatywne"

    Został wybrany, bo zdobył zaufanie wyborców.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Rosjan nawet gdyby się chciało lubić, to ich brak wzajemności, delikatnie mówiąc, zniechęciłby każdego. Myślę, że propaganda rosyjska aktualna nie jest propolska, a bez tej propagandy i tak uważają nas za naród niewdzięczny i bezpodstawnie zarozumiały. Takie odniosłam wrażenie, że czują się w obowiązku przypominać Polakom "gdzie jest nasze miejsce". Ale jestem bardzo ciekawa opinii osób , które mają aktualne doświadczenia. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.